Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A piroson te vagy? Jó az a csomagtartó szerkentyü. Valami kéne nekem is, a tesztben is hiányolták hogy legalább lenne az utasnak valami kapaszkodó, de nincs.
És, hogy mennyi féle lehet.....
Oldpiet!

Tuti jó vas, akárki akármit mond. Kényelmes, ha odahúzod neki szedi a lábát rendesen, szélvédelem nagyon jó, felkeményíted kanyaban is jó.

Itt egy pár jó kép a sokoldalúságról
Ahogy mondod. Ez legalább egy tekintélyes moci és könnyebb mint egy 600.as turamotor!
És chopper helyett is jó lesz
Oldpiet!

Egy kollégámnak meg volt. Úgy emlékszem a bordó színű szerepelt a tesztben. Mikor én vettem a thundert akkor elő akartam vele ásatni, de nem találta meg. Azt tudom, hogy nem ilyen kis cikk volt mint a mostani.

Jó tipusú motort fogtál ki én is szerettem még megvolt és szeretném is ha nem tört volna össze. Véülis amibe bele kötöttek, hogy szerintük csúnya, meg testes, súlyos. Nem lényeges, mert szerintem szép kecses és izmos
pohi.olvastam a superbike.ot elég jókat írnak róla, illetve amit nem dicsérnek rajta az nekem nem olyan fontos. Végülis én egy komoly sporttura gépet akartam és az se izgat, hogy nem olyan nagyon modern (nem is számitott annak).
Az ujság szerint volt egy teszt2003 májusában. Azt olvastátok? Írnak ott valami izgit?
ok. ott a pont igazad van.....
Meg van csinálva a pofám,csak a GS-el
Egyébként meg a topic a moccal kezdődik
Oldpiet, képed nincs ? Rakhatnál fel ide, vagy a profilodat megcsinálhatnád .
Oktoberben vettem.
Basszus akkor lemaradtam valamiről, én úgy értelmeztem, mintha csak most akarna dönteni R1 és Thunderace között . Ezt benéztem.....
igen már elég rég /1-2 hónapja/ megvette a gépet!
Oldpiet, már meg is vetted?
Ok majd igyekszem nem eldobni
oldpiet, nem vitatkozm legyen igazad , de mégis, a gsxr-ből több ezer van így alkatrész is több van akkor is és kész és ahoz lett volna bármi az acehoz meg csak egy fejidom volt az egész országban.
pohi:nincs köztünk ellentmondás, de a többi motorhoz sem olcsobbak ezek a cuccok-szerintem.A használtnál meg az a baj hogy mindenkinek ugyanaz törik, kopik
Oldpiet!

Én nem akarlak lebeszélni az ACE-ről félre ne érts, nagyon jó motor, csak ne törd össze, mert az tény, hogy itthon kevés van belőlle az utakon a többi motortipushoz képest ezért kevesebb a bontott alkatrész is. Az e-bay-en viszont van hozzá mivel a németeknél közkedveltebb motor volt és persze pénzük is volt rá akkortájt tehát sokat vettek és törtek. Onnan az árak feléért megszerzed ami kell minimum, de hát körülményesebb.
Oldpiet!

Mikor összetörtem a thunder-t akkor lekértem a sérült részek árait a Yakomoto-tól, ezt figyeld és ezek még nem is fényezettek asszem:

fejidom:128.433, jobb oldalidom:95.340, bal oldalidom:103.209, Első sárvédő:31.450, hátsó sárvédő:36.636, alsó hasidom:167.726, hátsó jobb farokidom:61.816, hátsó bal farokidom:62.186, műszerfal takaróidom:29.588, első két villa:230.618=716.384 FT, basszus ennyiért már vehettem volna egy másik 96-os thunderacet + a fényezés
Drága vagy nem drága ,feltehetően a többi motorhoz sem olcsobb. Mondjuk nem nagyon piackutattam, mert nem kellett, de pl tudom hogy a Gsxerhez egy oldalidom 135 ujonan használtban pedig 85 e Ft. Lehet hogy az igazi sportmotorokhoz még drágábbak mert többször vannak kiélezett helyzetben, igy többet törik és akkor a kereslet is nagyobb.
A fene tudja ez csak elmélet, jobb nem eldobni
Héj Oldpiet!

Alkatrész ügyben ajánlatos regisztrálni az http://www.e-bay.de-n ott beírni hogy thunderace és mindig van alkatrész. fél vagy ha nagyon jól kifogod negyed áron az itthoninak vagy még olcsóbban. Csak az a gond hogy licitálós a dolog és seggelni kell a gép előtt, ha valamit nagyon akarsz mert mondjuk itthon sehol nincs. Én idomokat kerestem itthon, de nem volt sehol kivéve egy fejidomot potom 100.000-ért, hahahaha kint meg megveszeg max. 50.000-ből a festett eredeti használt, de hibátlant postaköltséggel meg mindennel együtt van mikor lámpástól. Csak hát mikor mi a választék. Lehet egy hónapig semmi aztán meg fent van 5 fejidom. lutri de ha ráér az ember (téli hónapokban) akkor megéri.
Tyt alkatrészt mindenhez lehet kapni még a japán belpiacos mocikhoz (ezt szeerelőbarátomnál is láttam aki ZZR-t meg banditot ujjitott fel) is.
és a Cat-hez van alkatrész?
Nem jellemző,elég ritka hozzá az alkatrész,bontokra értem.Szalonban van minden,aranyrögökért.
Hát ja,nem tudom mi az oka.A Yamahánál biztos tudnák a választ.Valami olyasmi vonalat kellett volna követni mint pl ZX-12,Busa,Blackbird.
Mi a tapasztalatnehéz hozzá alkatrészeket kapni? pl idomokat stb? Néztem a lLouisban sok mindsen kopó dolog van hozzá, nem kell agyalni hogy mi mivel azonos.
Esetleg lehet hozzá kapni utángyártott/verseny spoilereket mint az R1-hez, Gixxerekhez?