Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fazer1000! Mehetünk bármikor, bár most már van egy pár feltétel: éppen ne legyen suli, ne legyen eső, hó köd, minusz Inkább legyen pár fok+ napsüti
Mondjuk mehetünk Szentendrére, Dobogokőre,Lepencevölgy vagy Vác felé
Én ilyenkor inkább olyan 80-100km ösztávot preferálok
OldPiet,
Két kérdésem van az egyik, hogy mikor mentek és Fazerrel csatlakozhatok-e hozzátok?
Gurulhatnánk is egyet "nagylányostul" vagy "feleségestül", persze ha elfogadható lesz az idő.
Helóka,
Tényleg nagyon ütős a színe a lovadnak erősen töröm is a buksimat ezen a színösszeállításon. Ha van egy kis időd nem néznéd meg a színkódodat asszem az ülés alatt van talán, mert akkor tuti el tudnám találni a színt.
A fényezési segítséget köszi csak a lakhelyed kicsit messze van tőlem. De nem lehetetlen az ügy de csak Januárban ha minden jól jön össze.
Heló OldPiet,

Az tényleg szép de az enyém még a régi piros fehér nem olyan mint a zsákos jankáé asszem azt csak 2000" től kezdték fújni. Majd nézd meg a nevem alatt.
Hello Fazer! Az öcsém fényező,ha lejössz hozzánk szivessen segitek szinválasztásban.Szvsz a bordó-ezüst
a tuti.
Szerintem szép az a piros/bordó-ezüst gyári szinösszeállitás.
Nekem tetszik az én fekete -ezüstöm is , olyan komoly,elegáns
Tisztelt Elvribádi,

Szeretném ha segítenétek eldönteni a következő dilemmámat.
Januárban át kell fényeztessem Full az Ace-t. De nem tudom milyen legyen!
- Legyen gyári piros fehér fekete betűkkel....
Vagy ami nekem nagyon bejön:
- Arany ezüst ( hayabusa koncepció)
- Almametál ezüst (talán fiat puntószín)
- Bordómetál (suzuki bandit)

Szeretném ha van más használható ötletetek megírnátok merthát sok ember sok segítség.
Előre is köszi minden infót!
Atis
Helóka,
Basszus kár mert az én fejidomom bal oldal fél tenyérnyi hiányzik. Mindegy bepróbálkozom egy műanyagosnál hátha.
Egyébként mi is Vodicében nyaraltunk csak egy évvel korábban mint Ti.
Voltál egyébként a Plitvicei (talán jól írtam le) tavaknál. A fotóim egyik része pont ott készült.
Azért köszi az infót.
Atis
OK itt vannaka csajaim
Oldpiet!

Nagyon szép a Thunderace-d....na de mostmár akkor te is rakj fel a családról képet. Csupán azért, hogy lássam tényleg olyan rövid a kezük
Most nézem a képeidet A nagylány az khmmmömmmm...... Mi is voltunk ott Horvátban, gyönyörű hely, Vodicében nyaraltunk tavaly előtt meg azelőtt és onnan ugrottunk át. Kicsit furcsa volt a tengervíz után az édesvízben fürödni, de nagyon tetszett. Volt egy hely ahol le lehetett merülni vagy 5 méterre (öklömnyi ködarabot dobáltunk egyre mélyebbre és fel kellett hozni.....gyerekes búvárkodás, de én szeretem ) és ott bazi nagy halak voltak a szikla alatt, ki is mentem gyorsan a vízből....még jó, hogy indulni készültönk.
Köszi Pohi! Sajna a feleségemnek is meg a lányomnak is rövid a keze és azt nem érik el
Az Acén is lehet hátul kapaszkodni csak be kell nyúlni a farokidomban lévő mélyedésbe. Ott van bent egy fekete műanyag kapaszkodásra kiképzett rész. A zár oldali nekem elég fix volt de a másik lötyögött. Egy bilincssel összehúzattam és az is fix lett. Ezek után lehetett benne kapaszkodni.....
Szeva!

Sajnos igen , mert eladáskor odaadtam a megtalált darabokat a srácnak aki megvette. Azóta ő már fel is újjította nem kevés műanyag munkával
Szeva Pohi,

Néztem most az összetört Ace-t és azt kérdezném hogy minden centiméternyi műanyagot kibakteroltál a perec után?
Nem a biztositottakkal van baj, hanem a biztositókkal. Semmi koncepció nincs az üzletpolitikájukban. Most akarnak több biztositottat vagy nem, el kéne dönteniük!Mivel a szolgáltatásukat ugy is a kárvallott veszi igénybe ezért a biztositottnak nem számit semmi csak az ár. Minek ugrálnak össze vissza az árakkal?
Bakker,

Én eddig 35 ropit fizettem. És csak az interneten múlt hogy tovább is fizettem volna.
De egyébként volt 120 ropis éves díj is.
Lehet hogy arany hitelkártyát is adnak hozzá ?
Majdnem sikerül a biztiváltással megspórolni a gépjárműadó emelését .
Azért ez érdekes, szerintem a magyarok kiváltsága hogy szanaszét kavarják a dolgokat egy kis discountért. Mennyivel egyszerűbb lenne egy középutat választani tendálható költségekkel és motorozható utakkal.
Merthát ugye a lóvénkat csak tolják ide-oda aztán egyszer csak elfogy, te meg egy autó után középen találsz el egy kátyút ........és kész te is és a lovad is. Útgazda meg sehol.
nekem 20 eFt mint eddig, a K&H is 19 e valamennyi, Ja B2 ben leszek.
Valószinü a vidék meg a bonusz számit ilyen sokat?
Hello! Én 5000-et fizetek,szintén K&H.
Helló Mindenki,

A mai napon sikerült a felére csökkentenem a jövő évi köletezőm árát ( 4200 Ft) a K&H biztosítónál köttött új szerződésemmel.
Ti mennyit kell fizessetek?
Irigylem a Cat hátsó kapaszkodóját,Hogy az Acera miért nem tudtak olyant rakni
Valamikor még tudtam, de az az idő már elmúlt. Ha átfényeztettem a fejidomot akkor majd utánanézek. 30-40 körül lehet.
És m,ennyibe kerül egy uj konzol?
Nem tudom. Elég nehéz lehet jóra megcsinálni. A meglévő csak elgörbült, de egyszerűen nem lehet úgy visszacsavarni, hogy jó legyen. Most már mindegy.