Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello! megkérdezhetem, hogy a hátsó telót hol csinálták meg mennyiért, és hogy mi volt a baja?
Nagy a valószínűsége hogy TPS szenzor (karburátor pillangószelep állását méri,jobb oldalon található a karbin,sokszor egy tisztítás megoldja a problémát,főleg csatlakozó belsejében fellépő oxid)
Szia! 17-es való rá és csőkulcs.
Vagy egy 17-es gyertya dugókulcs körbeköszörülve! (nekem is ez van)
Hát talán jeladó akkor..
Szia.ha csak a gyujtást adom rá, akkor is 3000 et mér a mutató.oda vissza játszik.
Sziasztok!
Nem tudja valaki véletlenül mekkora gyertyakulcs kell a motorba? Sem 16 sem 14-es kulcs nem jó rá. LEhet különbség a denso és az ngk között amit kapni lehet hozz? Az új még nem jött meg, de a régit szeretném végre kiszedni . Köszönöm!
Akkumulátor vélhetően a végét járja vagy a fessszabályzo produkál ilyen hibát
Sziasztok.A fordulatszám mérő órám ugrál.hol mér ,hol nem.Esetleg találkozott valaki ilyen hibával?Esetleg valami használati útmutató a motorhoz.97-es évjárat yzf 1000.köszönöm a segítséget.
Van, full gyári!Neked nincs cserébe sportdob?
Szia. Nekem van egy fekete. Kaptam a motorhoz, de sose volt fent. Ahogy látom, nincs benne a fojtás. Ennél többet nem tudok róla sajnos.
Sziasztok.
1000 Thunderacéhoz eladó
gyári kipufogója lenne valakinek ?
Köszi.
Fejidom kompletten,lámpákkal plexivel (átlátszatlan fekete) van
Fejidomot és hasidomot és első sárvédőt keresek
Hello!Vannak még idomok,melyik érdekelne?
Már nincs meg a teleszkóp!
Sziasztok!
Elsősorban Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek!
Másodsorban pedig
van jó állapotú ,eladó első teleszkópom,thunderace-hez!
Ha valakit érdekelne,írjon emailt!
További minden jót,hamar itt a szezon
hello megvannak még az idomok ? megvásàrolnàm!
Az egyik törött:(,de most rendeltem én is egy párt a wish-ről(https://www.wish.com/wishlist/...),elég jó áron van és tapasztalatból mondom,a minőség is rendben van.
... első lábtartók ?
Van egy szép állapotú első kerék + tengely,gumi is van rajta, Budapesten ingyen elvihető.
Cserélt már valaki gyújtáskapcsolót?! Jótanácsokat elfogadok!
Sziasztok!
Érdekelne valakit YZF 750R idomok,műszerfal,kormánycsutkák,esetleg tank?
Szóval nem.
Üdv!
Dugattyúgyűrű beszerzési forrást tudnátok javasolni (YZF 750 R)?