Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De jó neked...
Még bőven folyamatban a sérült futómű rehabja
hello fiuk látom a hangulat nem változott ... hogy vagytok sérűlt bajtársak? a moci összeállt már mentem is vele... kis fényezés ráférne de nem attol megy ugyhogy ráér .... minden sérültnek további jo gyógyulgatást és üdv mindenkinek...
megvan még a ktm?
Legény a gáton!
Az első óra még könnyed volt a többi néma csend......
Helló Attis.Sikerült
Na szegények, nincs szerencsétek az idővel. Max. wellnessbe mentek, vagy délfelé, például Görögországba.
Mi 24-től terveztük. Lehet mi is így járunk.
lófaszba se... nyaralás lemondva
imre.macsar@vipmail.hu
Mondj egy e-mail címet és kereslek.
Sziasztok!

Van egy-két nem túl jó állapotú idom darabom. Törött gép gyors helyrerakására, átépítésre ajánlom. Újra kell fújni őket, illetve egy két helyen javításra szorul. Ha érdekel valakit az jelentkezzen, és megbeszélünk egy nagyon jutányos árat. Csak egybe vihető el. A tükör már nincs meg. Az első sárvédő üvegszálas, de az jó állapotban.
Üdv
Prakt
Huski a funyirom kis buzik 'nem ilyen rizses japan szar
Azt nem tudja,mert anya nem engedi gép közelébe....
Hé nyominger majd akkor írogassál ide ,ha már lenyírtad a füvet
Neked akart meglepetést a vázból egy narancssárga robogót csinált volna,de ezt is elrontottad előre....
Bele van hulyulve ebbe a szakadt szarok felvasarlasa projektbe ra kell hagyni mert bevadul olyan lesz mint a tasman ordog.
Csak,hogy iriggyé tegyelek.Hol tart az oldalkonzol projekt?
neked mán minek? építesz egy harmadikat is darabokból vagy a meglévő kettőről hiányzik?
Hát lehet,hogy engem érdekelne...
Ha nem Kónya Gábor az illető,akkor tudok én is egy cat-ot törötten,ha kell,meg van a tel. száma.
El szerintem ez is megbecsülne a hátán.....
E-mail címem az adatlapomon. írj rám!
Sziasztok!
Egy ismerősöm összetörte a Thunder-jét.
Nagyon sok alkatrész kellene hozzá.Bontóba csak az alkatrészek ára közelít a 350000 ft hoz.Ezért úgy döntött,hogy megpróbálja sérülten eladni.Viszont ehhez kellene egy gyújtás oldali dekli,mivel szeretné úgy hírdetni,hogy indítható üzemképes motorral.
Nincs valakinek esetleg ilyen alkatrésze? Vagy tipp,hogy honnan tudna beszerezni?
Ricsinél nincs.
Előre is köszi!