Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyet keresnék én is....
Én láttam, gyári állapot, és nem azért mert karbantartásra ment a sok "energia" (az is), hanem mert szinte nem is volt használva. Nem volt alkalma elhasználódni. Bármikor elfogadtam volna, jól járt akihez került!
A konzolokat féláron visszaveszem
Naná,hogy jó! Jó helyről származik
Ha találnék egy jó kis motort, akkor érdekelne... Gondolom a tiéd nagyon jó volt, ha sok-sok pénzt kínáltak érte.
Jó cucc
Talán a Guen majd érdeklődik.
Sziasztok!Nemrég vettem itt a fórumon Thundercat-re doboztartó konzolt.Oldal+hátsó egyben.Közben hirtelen eladtam a mocit(olyan pénzt kínáltak érte,aminek nem tudtam nemet mondani) :) Így hát most a konzolt eladnám.Ha kell valakinek írjon.
Az is volt. De nem sokáig....
Akkor fődik vagyunk.
Ha már yamakka, akkor fazer.
Volt ilyenem. Nagyon jó kis gép!
Kényelmesebb motort szeretnék...
Én azért ezt megnézném a helyedben:
R6
Most nézem hogy érdi vagy. Én is. Jók az utak...
Sportmotort már nem szeretnék. Csak öregesen... A Tcat kényelme pont megfelelő.
Ennyiért amúgy télen R6-ot tudsz venni.
Nekem kicsit soknak tűnik az ára.....
Én sem látok semmi hibát benne....
Biztos jól fog kinézni!
Ez konzervatív. De tényleg.
Így képen ígéretes....
Igen, tudom hogy a feketét nem matricázták így. Kicsit drága is nekem. És mérföldes az órája...
Nem kapkodok. Tavaszig lesz valami jó kis vétel. Ebben biztos vagyok. A motor már luxuscikk, és a világ sajnos nem abba az irányba megy, hogy sokan megengedjék maguknak...
Majdnem
Egyébként az előző is újra van fújva, és rárakták a "randa kékhez" tartozó matricákat. Elsőre viszont igen szép, látszik hogy törődnek vele. kérdés mennyire volt, ha volt megzúzva. Az ára alapján nem lehetett, de hát a mai világban...Érdemes megnézni, de azok a matricák...
Ilyen lesz a tiéd?
Állat!
Bár kicsit konzervatívabb fényezésre gondoltam...
És egy ilyenhez mit szólnál?
Persze. Ez egyértelmű. Ez is tetszik...

http://www.kepesmotor.hu/yamah...

Egész jól néz ki...
Hát, ha valamit rendesen ujjá építenek, na nem egy full KO gépet, talán jobb is mint egy elhanyagolt, lelakott minden infó nélküli. Egy valóban sérülés mentes ezekből pedig már nem létezik, aki ezt állítja a sajátjáról, hát az....