Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most lehet, hogy így van.
"ami a motorkerékpár új árával arányos. (km-enként a motor árának fél tízezreléke, vagyis milliónként 50.- Ft). Ez nem tartalmazza az üzemanyag árát."
én millionként kilométerenként 50ft-ot tudok
Ja egyébként fizetni kell a megtett kilóméterekért. Nekem úgy lett volna(ha nem veszem meg), hogy a motor árának 1/10000 része /km. Tehát egy 3 millás motornál 300Ft/km. Ha jól rémlik.
Nem. Használt moci. Mélyreható teszt nélkül nem veszek semmit! Visszafele sajnos beszorultam egy mentőautó mögé. Az egyenesfutása kiváló volt. (Még most is az)
de ugye nem a tesztmotort?
Mikor a Budaörsi Full Gasnal elkértem próbára a mocit (a mostanit) az első dolgom az volt hogy raktam bele 5 lityi benzint. Majd kivágtattam vele az M7-re. A 270 meg volt! Mentem 30km-t vele. Majd visszamentem és megvettem!
de... szombaton általában mindíg itthon vagyok!
nagy valószínűséggel.nem jo?
már 29... ez szombati nap lesz? vagy egyáltalán szombaton lenne mindenképp?
úgy áll a dolog,h márc 29-én...csak szólok!persze még sok minden közbejöhet,és már másnak elígérkeztem(csak gurulásra:D),ugyh ki tudja mi lesz.ha nem akkor,akkor utána szombaton.ha akarsz csatlakozol,ha nem,nem!
a gurula az gurulo
ezek a motorook jol be vannak biztosítva.másodszor szerintem alá kell irni,h vállalod az anyagi kár rádeső részét(amit mondjuk a casco vagy kötelező nem takar be).meg hát résen kell lenni,nem állatkodni.de én mint mondtam az UH"125ccm-es motorkerékpárnak nevezett gurulafotellal fogok menni,és nehéz vele állatkodni
éhhértem...
oktatomnak akartam,de végülis nem ő lett.26 éves.motort nem szeret oktatni,mert tul sok buta kölköt kéne nevelnie.azér nem kell félni h 50/90/130cal megy magánemberként...
és milyen csaj jön? bevesszük őt is a játékba! a röpihez amúgyis legalább 4 főő kőőő!
nem értek az ilyenekhez, de ha gond lesz téged vesznek elő... (eléd kanyarodnak meg történik egy kis technikai malőr) sose lehet tudni... de ennek elég valószínűtlen a bekövetkezési esélye.

de télleg nem tom mi van ilyenkor.
mit értesz gond alatt?definiáld kérlek
dehogy... én nem vagyok profi semmibűű, csak lelkes.
naja... csak ne legyen semmi gond...

én egy r6r t vinnék tesztkarikára... tavaly majdnem összejött csak az időjárás szólt közbe.



(ismerem... nem kőő guglii... )
röpi,és a gyorsulást kiváltanám egy ping-pong-gal.bár ki tudja,hátha tartogatsz még meglepetéseket,lehet h profi vagy abban is?
szo se nincs vásárlásrol!de 50ft/km+benzin nem rossz ár egy kis kikapcsolodásra!
lejelentkezünk,és elmegyünk egy sétakörre...a csaj tényleg akar sv-t venni,de nem hiszem h ott fogja(amugy oktato )én meg néhány km-ig megyek utána a burgmannal,majd bedobom az árokba és rápattanok az sv utasülésére
ellátsz odáig h kettler?keresd ki a gugliba h mi lehet az...