Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt a dizájnos félét , aztán szrok bele. Csak ha összeszámolom hogy doboz+ zsanérok+ zárak, és az jön ki hogy inkább használt doboz.
És belemész a jármű elektronikába....
3500 HUF egy db led-es indexrelé, az égők mellett találsz azt is.
Oké Tata....félre tettem a fehér búrákat. Sőt...a hátsó lámpa búra is fehér...a közepén piros macskaszem


Klotyó tartályt akarsz doboznak? ...igaz nem egy szar ötlet....az útszélén pisálás után lesz öblítés
Tomi a gyári égőn több led-van.
sárga LED-es indexlámpa
A fehér index-burákat tedd félre nekem majd kell.
Nekiugrok ha Fiam elmegy a LED es index projektnek.Helyesebben led szalagból csinálnám,a féklámpára már megvan a szuperfényes piros led szalag-belövöm az áramot azt bekötöm az kész lesz.Az index burába szuperfényes 3 sárga led se szalagdarabot teszek ha elég lesz.Csak a központi villogóegységet kell elektronizálnom ledre is.Kb 2 ezerből kijön,ugy gondolom az egész cucc.Ha beválik-Nektek is csinálok,meg Csibének.És akkor akkku helyett egy jó nagy 10-20 e uF os mikro is elég lesz a Simsonra.Igaz hogy a duda helyett kézikürt kéne
Tudod min töröm? Mi lenne ha öblítőtartályt megcsinálnék oldaldoboznak? Csak úgy eszembe jutott.....!
Gondolom, hogy bevásárolni ugrottak le a sarki boltba! Jó kis gépek ezek!
Alakulgat....van még rajta meló bőven..

Szerinted ez a két német úriember.......ugye nem a szomszéd faluba mennek sörözni?
Ilyen volt......és ilyen lett
Megy megy
Megy a Simson ugye?!
Amúgy....Vasvár-on 7ágra sütött a nap...........De kurva jóóót motoroztam
Régen ezelőtt 40 évvel sem szerettem őket, nem most járókerettel!
Jut eszembe.....ma szentivánon koncert lesz...neoton family,de mivel nekem ezekre nem áll fel...nem is megyek
Elmész "világot látni" Szentivánig?
Szoba ajtót festettem....de most megyek egy kört a a a a ....zőőőd motorommal
Remélem most süt felétek is! Vagy éppen az udvaron grilleztek?
Én tárcsa nélkül is tudok húst sütni!