Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi
Megbízható eladótól-tanúsíthatom!
Cserélném kis enduromat 250-350-400as 4ütemű endúróra! Akit érdekel kérem jelezze! tkorcz9@gmail.com
A telefonszámodat az e-mailemre küldd el! Köszönet.
Köszönöm
Majd hívlak!
Mert akkor szerzek neked!
Pontos a méretem 120x500
Pontos a méreted? 120 x 500 milliméter ? Mert a fémiparban milliméterben beszélünk.
Sajnos nincs ilyen vastag lemezem :( 12x50 cm es kellene
A 3-as lemez nem lemez, az 'bádog' ! A rendes lemez 10 mm-nél kezdődik, az már nem deformálódik! De tegyél alá egy 200mm széles "U"-vasat és az majd megmerevíti. Kellene két henger még amelyik lassan ereszti be a darabolandó anyagot, ahogy a szecskavágóba pl.
Íme a szerkezet
Kész az ágdaráló
Ilyen megoldást választottam. Egy viszont még nem tiszta,felfogattam az asztalra a kés szinte hozzá ér az asztalhoz,de mégsem vágja teljesen át a fát van hogy csak hátra eldobja:( Mi lehet a baj valami enged? az asztal nem elég erős csak 3mm lemezzel borítottam.
Köszi, már folyamatban van a dolog de még jól jöhet...
Egészségedre
en jo idöben van hogy atgurigazok egerszegre
a varos elötti kanyarokat prima jol kiepitettek, leirhatatlan elvezet vegigmenni
egerszegen a ZTE palya mögött a Dezsö, a sinek mellett hatul
aztan googlezhatsz is --vannak sokan
Valaki nem tud Somogyban vagy Zalában egy normális szerelőt, aki ért is a szereléshez, jah és korrekt árakon dolgozik...?! (DR 350)
Ha Te leadnál 5 kilót akkor már zörögnél! Nem is várjuk el.
Jah, azt már tapasztaltam, hogy milyen jól esik 5 kg. Én nem szeretnék leadni 5 kg-t, max. ha lenne annyi rezem.
Nem dolgozok túlórát, amit pedig elém tesznek azt elvégzem, de egy kis testmozgás sem árt az egészségnek. Le is adtam kb.5 kilót, és hidd el jól is esik. Sokkal könnyebben mozgok.
Jó reggelt!

Azért csak óvatosan a munkával, az egészség fontosabb. Az enyémet a Tomi tartja karban a garázsban. A simsonnak meg nincs ideje ilyenekre, mennie kell folyamatosan. Hajnalban megjöttem, délután megyek újra. Megmelegítettem az ágyat egy kicsit, ögye mög a fene.
Jövő 'illenkorig" hegeszteni fogok, ahogy előre láthatólag sejtem. Most motorkarbantartás folyik.
Otthonról írsz vagy még mindig hegesztesz?
Abban is "Ténta " volt! Mentette!