Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

labika a fát már ellopták télire a tesók
Rocky láttom sok az időd de legalább nevettem egy jót amúgy van még pár eladó dolog xD
Úristen most vett fel nemrég...akkor azért ilyen a ház az utóbbi időben
én kifigyeltem már a módszerét. Beférkőzik a bizalmadba, megszerzi az msn címedet és telefonszámodat és már be is szipkázott a marketing-gépezetébe
ja bocs akkor nem szóltam...akkor azon már meg se lepődök h véletlen ha a nevét kérdezik aztmondja 1990Ft lesz?
Tuning-nak mondhatod... Ő az anyatejjel szívta magába a marketinget. Nem egészen 2 óra alatt eladta a fél házukat telemarketinges módszerekkel. Még szép hogy megragadja az ingyenes reklámfelületekben rejlő lehetőségeket
nem zavar. az zavar hogy mennyit elgépeltem a sorokban pl: főálló a hőálló helyett stb nem baj ez van
hmm...igaz...ez reklámozás...ennek nem itt a helye...
ja ez tetszik mi? Az fel se tűnik hogy sunyiban befigyel a Beton Center Kft. és a Globe Bútoráruház reklámja? Vagy az nem zavar? Csak a multik?
na ez szép.
nekem meg gyárilag piros volt bee piros acél rugó,kijött a kohóból és már piros volt
Szebb lesz...
nekme is a központi telóm főálló festékkel készült és semmi baja, annyi hogy ahol leesett hiényos picit, de szerencsére nem láttszik
Túl kicsiket fékezel Nem melexik...
Hőálló festékkel megcsak 1 gond van...Mia haszon belőle ha befestem?Jobban nemfog fékezni...
Én már csináltam, és nem pattogott le róla a festék
nekem még egy fillért nem fizetett a yamaha hogy boldog boldogtalannak dicsérem a TZRt .
hőálló festék?
mert lepattoghat a festék róla
Lakkozd le , egyébként miért kókány tuning a nyereg lefestése?
A polír az fél év múlva mattul a nyereg meg kókánytuning lenne
ne mbaszogatlak, csak segíteni akarok, hogy ingyenreklámot amúgy is milliomos köcsög cégeknek ne csinálj, hanem ha optikai tuningot akarsz, akkor tedd valóban szebbé a mocit. vagy ha sportosra, akkor meg fullra oylanra mint a verseny-festés. na azz talán még gizda is.
elsövilla, akár váz, bár az maradhat fekete, a lengővila mondjuk acélnak tűnik, no de mind1 is. ami alu van a gépen, azt geccire feldobja a polír, meg pl a féknyereg pirosan is álat.
Szerintem a repsol fényézés sem reklámozza ami a motorban van, (hrc és repsol) van amelyik még repsol olajat sem látott, nemhogy hrc tuningot
DE MOST MIT KELL BASZOGATNI?