Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rocky tudok olcsónn 600RR-hez alkatrészt, viccen kívül
én nem akarok minden DT futamon elindulni. A Hungaroringeseken szeretnék, meg majd talán még valamelyiken, de azért olyan húúú de sok pénzt nem akarok erre szánni egyenlőre. Inkább a 600RR-rel szeretnék idén összeismerkedni.
sok sikert előre is a diplomához
nekem január.14-én Kresz vizsga xD
hát én a pályázásokon kívül nem hiszem h sokat fogok mocizni:( választanom kell sztem év első felében h hol verem el a pénzt...
aztán diplom májusban, munka és végre jön a kereset
még szép hogy megyek. Énis nagyon várom már. Meg úgy alles zuzammen az egész 2008-as motoros-szezont
persze, már alig várom
menj te is 4üzemű 125ben!
akkor végülis indulsz a 400 ssp-ben?
Jaja, tudom. Még a tavalyi jelentkezési lapok is megvannak Ricsi valami miatt átküldte egyszer
új elemek ki hitte volna... régen a görzenál és a westend tetején lévő elemekkel zsonglőrködtek orrbaszájba
ja most tudtam meg, ha érdekel jövőre a 4ütemű 125 akkor lesd meg a bro oldalát mert fent vannak az igénylőlapok meg minden juhúúú
nem... azok nem tudom hova lettek egyébként:) de ezek uj elemek.
ezek az elemek szerintem a görzenálban voltak régen, nem? De fasza, pláne ha tényleg grátisz a dolog.
akkor add el alkatrészenként! Egy vesével és fél májjal is tud finom ebédet csinálni
mutatok képeket...
az elsőn iyen kis box, az a kedvencem. a másik oldalát használják a deszkások is mert alacsony.
a másodikon meg a félcső, meg mögötte egy iyen piramis elem... meg még 1-2 gyorsító... szal kedves park:)
mi máskor bob-oztunk a suliban padot fejjel lefelé és azzal goo le a lépcsőről
tényleg, ezt utáltam a deszkázásban is. WINTER FUCK!
Rocky azt azért nem csinál mindig valami finom ebédet
zsír akkor majd március elején sztem már mehetünk is:)
Te még az anyádat is eladnád 10 forintért... !
eladó bukósisakot tudok 9ért, zsír újat
Nekünk is voltak elemeink. Mármint még megvan belőle a funbox lent a kukatárolónkban. Parkettából meg raklapokból csináltuk. Nagyon gizda volt amíg be nem szakadt egy haverom alatt az érkező rész (elollizott a kidobóról, átszállt a vízszintes rész fölött és az érkező rámpára érkezett, ám az beszakadt a deszka első delfüggesztése alatt) eltudod képzelni mekkorát takart szerencsétlen
utána meg nem javítottuk meg többet.
Oké, akkor benne vagyok a dologban.
nem godspeed, itt van egy ingyenes cucc... kis elemekkel meg minden. de mellette budaörsön vannak jó strettelős helyek... deszkásoknak is
A GodSpeed-re gondolsz? Lehet róla szó. Én igazából streetelős voltam de csak mert nem nagyon volt pénzem a pályabelépőkre Jól le fogom zúzni magam mert lassan 4 éve nem deszkáztam komolyabban csak időnként átismétlem az alap dolgokat hogy ne felejtsek el mindent de énis épp a napokban gondolkodtam rajta hogy Csongi-t elhívom valahova majd deszkulni.
Hogy a korlátokkal hogy állok? háááát... az az igazság hogy azért a gördeszka egy iciripicirit bonyolultabb a korizásnál és olyan korlátokat amiket Te küldesz a YouTube-os videódon, még a legprofibb szponzorált deszkások se nyomnak le csak úgy. Egyébként nagyon jól kened a kori témát. Én soha nem tudtam olyan szinten deszkázni , mint Te korizni. Kicsit irigyellek is.
ugye? Barom ám aki magára veszi
ezzel jelzi, h szakított a múltjával!