Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ide mindenki azér jön,mer látni akar vmi balhét!kezd hasonlitani az rs topicra.ott sem sok szo esik magárol a motorrol bár mostanában már minden itt zajlik.
sejtettem, hogy ilyesmi van a dologban
mármint nem Téged hanem a bnőmet
ha még nem esett volna le itt mondenki a bajt keresi lassan a topic neve is változik
ah, abból állt az egész délutánom....
látom keresed a bajt...
alles ist klar
klar!
nem vettem komolyan, de azért engesztelhetsz, nem?
jó hát akkor vedd komolyan a hüyeséget é szúrj be szomorú fejecskéket a semmiért
tökkéletes
na szóval

zseby mondta ha nem érted ne reagálj.
én meg félre írtam mert zseby amikor nem értett a gumikhoz, attól még a dolgot értette.
ez így ok mindenkinek?
köszönöm szépen nem én akarom meg csinálni mert én hülye rég eladtam a kis simsonom haverom akarja tuningolni a paripát
Ha Arra gondolsz, hogy az alu öntvényben láthatóan magasabb a kipunyílás, mint a perselyben, akkor igen, kireszelheted, (valszeg egy "N" es hengerd van, ez fojtott)egészen addig, amíg 14,7-15 magas lesz a nyílás, ha tovább növeszted, már csak roszabb lesz, mert többet nem tud forogni a kipu,vezérlés, karbi, stb miatt, de alul elmegy az ereje. A sarkot ne csináld sarkosra, hanem kerekre, kb 3mm es rádiusszal, reszelés után, a hengerből a csatornába befelé irányuló mozdulatokkal le kell sorjázni a reszlelt felső élt.
Huh akkor itt vagyok én a nagy party arc Ahol party van én ott termek
Fucky itt már mind a 2 lejátszódott ma már semmin nem lepődünk meg
én se, úgyhogy nem reagálok
Na már a lányok is vérszemet kaptak, mi van itt jégkorszak vagy apokalipszis?
"nem nem értett valamihez hanem nem értett valamihez" most ezt én nem értem
Csak azt vedd figyelembe, hogy nem okoskodtam vagy osztottam az észt, hanem csak bedobtam egy poénnak szánt valamit, "szóvicc" alapon, de már megbántam...
Kalev hiába tapsikolsz mert én basztam el mert zseby nem nem értett valamihez hanem nem értett valamihez, ugyh hüyeséget írtam, gyorsan javítom is mielőtt le leszek ugatva
hol a vessző?:)
egyébként tuningot is nevelem és most majdnem azt írtam hogy javul a srác, de aztán eszembe jutott h még mindig oyanokat ír h "minden ki"