Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen alura gondolsz?
ha szebbé akarod tenni, dobass egy polírt az alura, meg szénszálas matricát ide-oda.
de ettől ne mles zgyorsabb. akkor vagy legyen versenyreplika, annak a festésével, anna ka reklámaival.(bár mint modellszakmában érdekelt, sosem értettem nektek miért jó INGYEN reklámozni cégeket)
Én láttam
Ez mind a motor esztétikájának növelésére szolgál Amúgy ha megnézed a GP hondát azon is ugyanezek a matricák vannak
a snap-on az egy szerszámokat és szerszámtartó ládákat gyártó cég. Én még nemláttam franciakulcsot egy motorban sem
ezek nem arra szolgálnak hogy azt mutasd mi van a motorban?
jólesz
Nekem se ártana helyrepofozni
Megjött a matricaszettem.Így fog kinézni
hol hallotál róla?
af1es srácra emlékszem
felénk 1 gyerek tavassza halt meg 1 AF1 essel (természetesen 50/125ös és a családjukat a gyerek halála után pár hónappal még baszogatták a rendőrök) befékezett elé 1 autós csatt neki áttesett a másik sávba ott meg jött 1 kisbusz nyáron ált napi szinten elhaladtam a baleset helyszíne mellet mindig láttam égni a mécseseket az út mellett ja és a baleset után pár héttel 1 hayabusás csávó is életet vesztette ugyan azon az útszakaszon+a hayabusásnak a családja autóból végignézhete a családfő halálat
hát szerencsém volt minden tekintetben, de ha nem lett volna szerencsém akkor bármi lehetett volna pl. ha jön valaki a szembesávban ahova átlökött az autó. Vagy ha hamarabb fordul ki elém és nem ő talál el oldalról hanem én kapom telibe az oldalát stb stb.
Ennyire komoly volt? Hm.
Engem ugyan nem kérdezett senki,de nekem meg hátulról vagy 60-nal, én meg álltam...
majdnem ott hagytam a fogam, ez a legkevesebb
Ja, abból van jó kis ruhája...
volt. egy autó kijött elém a főútra és csattttttt
volt baleseted?
tudom mire gondolsz,. Nekem az tört el a balesetemnél. Nem a tükröm tört el hanem az a menet ami a kuplungkatron van és amibe bele van csavarva a tükör nyele vagy nyaka vagy mije.
Ha az a balos tartó 800FT akkor az zsír de nem a kuplungkarra gondolok.

Köszi a segítséget.
a kuplung-os bizbasz asszem 800 Ft vagy valami hasonló összeg.
Sziasztok!

Érdekelne hogy tudtok-e valami bontót ami cbr 125 r -el
is foglalkozik,mert kellene 1-2 dolog, legfőképpen egy az az balos aluminium tartó ami
a tükröt meg a kuplungkart tartja,meg piros fejidom idom de az gondolom ritka,mint a fehér holló,ha lenne valakinek ilyen szivesen meg venném...(vagy ha tudjátok a tartónak mennyi az új ára az is nagy segítség)

köszönöm előre is
Jólemlékeztem én h Martin-ba láttam iylet Erre még megy valammi dob,vagy ezcsak ennyi?