Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na szeressétek ádám bácsit, mit talált nektek: http://www.bikepics.com/member...
Értem! Oké, kösz!
Nem tudom, gondolom valahol készül a szilveszterre Nem pályaidom biznisszel foglalkozik. Ő használta idén de jövőre teljesen átépíti az RR-jét versenyzésre és ezen ki vannak vágva a lámpa helyei, ezért cseréli le. Egyébként a legutóbbi Dunlop Trophys videóm vele indul, mármint a motorjával.
Tehát akkor a zxr jobb pályára!
gsx-r-nek már akkor elavult volt a váza és asszem nehéz is,cbr-nek meg alapból túl puha a futóműve
És ő hol található?
hát nem igazán mitogeritől, inkább mitogerivel:)
de egyébként ja.
Mat küldött átt egy E-mailt amiben a zxr-t és a vfr-t hasonlitották össze és a zxr került ki gyöztesen pályázásra! Kíváncsi lennék még a gsx-r és cbr össze hasonlitására!
Győzi-től, bár ez így túlzás mert még mindig nem fizettem ki az első részletet, bár még nem is beszéltük meg a pontos részleteket mert a faridomra nincs szükségem az utasülés hiánya miatt.
MitoGeri-től és már pályásítva vette. No rendszám
A zxr-t hol vetted? Pályásitva volt már vagy te pályásitotad?
A pályaidomot honnan szerezted?
jó mind1
Tyűűű... itt mindenki ennyire vágja a fényképezés témát? Én csak annyit tudok róla hogy bazi drágák a kütyük hozzá ezért lassan már egy kisebb vagyonnal lóg nekem az öcsém... bár ha úgyvesszük, amíg nem fizeti vissza addig az enyémek a cuccai Szóval van egy eladó 2 hetes Nikon D80-asom kevés expo-val
YZF-R 125:)
Én meg azzon gondolkodtam h utcára 600RR pályára meg valami 400-as és az jó volna még kakucsra is!
sztem jövőre az a kategória még nem nagyon lesz kész mert egy dolog h jön a tzr de annyit nem fognak belőle venni h fel is töltsenek egy 4t 125ös tábort
én és a 6kilós versenyzés? Te miről beszélsz? Örülök ha nem dob le magáról az RR az első pályázás alkalmával.
Én a kisCBR-rel történő versenyzésen agyalok, mert jövőre lesz 4T-és 125-ös kategória a DT-n és úgy érzem hogy ott talán még labdába is tudnék rugni ha nagyon összeszedem magam jövőre. Arról nem is beszélve hogy ez a legolcsóbb kategória ami a versenyzést illeti. Szerintem még az MZ-zésnél is olcsóbban ki lehet jönni ha nem csukja meg az ember a motort.
van még itt valaki rajtam kívűl?
ja elvonult Dönével együtt :D
a vihar már elvonult remélem
vagy vihar előtti...?
végre!
nagy a csend
A CBR szép, a CBR jó...
További szép estét, jó éjszakát, édes álmokat és amit akartok...