Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tiszta hülye aki nemnormális
Domec tudod nem BÁndzsd a Barmot nem tehe róla úgy vigyáz rá mint 1 hímes tojásra csak üzsd és vágd! ki tudja ennek a számnak az előadóját? én igen..
Akkor jó De am télleg sokszor már sajnálom azt aki kérdez valamit valamelyik topikban mert csak osztás jön h miért annyira hülye h nem tudja meg csak az osztás megy!Régen nem volt ilyen ez a fórum..... Globalozáció
no problem
Rocky tavasszal nem megyünk egy közös görizés-deszkázásra? budaörsön van egy jó park! alig vannak, jó deszkásoknak is... de én is elvagyok ott... aztán streetelhetünk is, bár nem tom te a korlátokkal h állsz.
jaj aszittem nekem írtál ne haragudj csak már annyira harapok mert sokszor csak azt lápom h feljövök és akkor csak az oltogatás megy és már vártam h beszól valaki mert ez már "természetes"!Még1szer ne haragudj esedezem
és mit bugtam "okos gyerek" tudod milyen gumi van gyárilag a kis cbr-en?
bakker ezt bebuktad mert nekem meg tesóm gumis már évek óta....
Tudom,minden mocin szar a gyári gumi,csak azt olvastam először,h a gumid mondta
kimaradt egy "D" betű
de szerintem ha bárkit meg kérdezel mindenki szidja a gyári gumit....
bakker gumis haverom azt mondta ennél még az is jobb ha urexet szerelün rá
Tud beszélni a gumid?
Hát szerintem meg én voltam ott és nem ti és képzeljétek tapadt a gumi....
na gyári guminál csak jobb lehet az első gumim úgy kopik mint a radir.... a hátsó meg baszik tapadni.. ha ledöntöm lábtartóig már majdnem csúszkál a segge tiszta aszfalton ja és a gyári gumit szerintem 15 fok allat nem nagyon kell használni ... jártam ugy hogy ledöntöttem 15 fokban lábtartóig és a motor kicsúszant a lóla szerencsére nem látszik rajt semii... magyarul a gyári gumi kalap szart nem ér ezt nekem gumis mondta :)
Akkor milyen gumit ajánlotok uttcára nekem ezt a márkát olyanok mondták akik 600as-nál nagyobb gépekkel járnak és ők erre esküsznek .. ezért nem tom eldönteni eddig 20 ból 17-en azt mondták hogy ez nagyon fasza...
4-5 fokban tapadt a slick? Mintha még nem írták volna le tucatszor, vágott vagy sem, a motor slick-ek opt hőmérséklete kb 80fok, ami azt jelenti hogy ha eléri ezt a hőfokot akkor tapad! Ilyen hőfokra Te nem bírod felmelegíteni, még pályán sem! Csak gumimelegítővel!
hülye vagy? ezek után már ne csodálkozz semmin De látom, még nem higgadtál le
jah bocsi, te szoktál ide írni... én csak a véleményemet írtam le a slikről... hátha segítek vkinek, de akko ez a topic is zárolva lesz számomra... szia
Szia Döme, tudtam én, hogy nem bírod sokáig... De minek már megint új név? Ez már a 3., nem?
jó lehet pályán nem fog tapadni annyira egy utcai mint egy slik, de tapad, ellenben utcán ha nem tapad a slik az kellemetlen tud lenni...

min1, mindenki be tudja látni hogy van e értelme a dolgokat, vagy sincs! megéri vagy sem...
fordítva? kifejtenéd?
Ez fordítva is igaz ha olyanok a körülmények
akkor jó
Persze énis tudom h uttcára nemalegjobb.És nemazér nemtapad uccán,mert nincs vágva és sima,hanem oylan a gumi kémiai összetétele....Szal csak pályára értettem énis