Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát, az is csak nekifutással halad, de az legalább nagy.
hát, semmi, de ha lenne ilyen újban, akkor esetleg..
neked elsirtam bánatom msnen te nem érsz
Az olyan mint a kis vbr csak nagyban...De azlegalább megxy is
Nekem a hyosung gt 250e lehet jobban kellene...az V2
mibajod a kis frézivel?
meee anyuéék nem engedik a gyorsabbat!
már millioszor mondtam, hogy az egy 20éves zzr250, új ruhában kicsit divatosabban. egy 2hengeres 33lóerős motornak, ami oylan vékony mint egy bicikli, nem sok köze van egy sor4es minisuperbike-hoz. a zegy túramotor, egy első féktárcsa, ahhoz való féknyereg, magas kormány, alacsony lábtartó..
jaj komolyan mondom olyan begyüpösödött agyú banda vagytok bazzeg kifogom irni az adatlapomra mér szeretnék 25ös 4t de sztem hiába így is anynirzor leírtam már á mind111
Sok előnye van...így jó?
Ha nemlenne iylen drága,akkor elfogadnám,vagyha ingyen adnák.De ennyiér és mást vennék (nembiztos h jobbat...)
kawa ninja 2r
ja, csak teljesítményben nincs verseny.. pedig nekem sem kell nagyobb gép (van öcsinek ), de új motor ami oylan mint frézim, oylan nincs..
biza, CBR - YZF-R - GTR - GSX-R áá de jó
És az ára sem mindegy, mostmár lesz verseny a piacon a 125 4t gyorsasági kategóriában.
NEm rossz kis gép az új 600-as jut róla eszmbe röktön majd kiderül melyik lesz a legjobb. Hol lesz majd ezek után a kis elnyühetetlen cbr.
kíváncsi leszek rá............
NEM! küldjél képet!
ne legyé má te is ilyen mocsok
125 4t...Sztem ehez nemlehet mit szólni...
Láttátok már a 125-ös gsxr-t? Mit szóltok hozzá?
Ajnye de jó neked nekem idén 2008-as évre 6120 volt eléég drága lett eddig asszem olyan 3500-max4000 volt.
bakker nekem összesen 4 számla jött motoronként 1 + még arról is jött h a 2008as biztosítás +850Ft lessz és még aztis fizessem be. am Generali-Providencia-s a család minden járműve ott van kötve ezér lettek a motorok is

mellékelek 1 nagyon régi képet a robogómról sztem jól nézett ki
nekem is ennyi volt jó mondjuk én Csepelen vettem Honda üzletben!