Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajna nemmentem,nemlepődnék meg ha 1 rakás fos lenne
A régebbi rs ek sztem sokkal jobbak
Azt legalább szarrálehet tuningolni és jókis 2t feelingje lesz Ja és olasz
Ha mentél volna új RS50el akkor nem mondanád!Ha mentél és akkor én kérek elnézést!
há ja
nekem inkább kellene rs 50 mint cbr 125
ne hari tényleg.én birom a ciberéseket.de sztem marha poén hogy ilyen vékony.egyszerűen röhely.amúgy smemi gondom a géppel nyilván a vékonysága miatt több helyen elfér mint tüzérke de nem tudom.nekem nem kéne de csak a vékonysága miatt.amúgy fain kis gép
igen tudom, de ez totál érthető. A pattanásos 15 éves gyerek nem sport túra motort akar, hanem szupersportot! tudják ezt a marketingesek is, és jól átkúrnak midnenkit hehehe :)))))))))))
sorry akk
akkor ez most nagy poén lessz: a honda.hu-n úgy írják "supersport"
store az nem ütem. a stroke az ütem :)
store-üzlet
stroke-ütem
nem akarok filozofálni, de én nem hiszem hogy a cbr 125 egy 4t sportmotor lenne.
Ráillik a sport túra, a tanuló motor illetve a gazdaságossoseleszsemmibajaahülyegyerekmegmegtanulmotorozni kifejezés, de a sportmotor viccesen hangzik :)
nem így írják? four store? 4ütem?
előtte nem igazán halottam 125ös 4T sportmotorról. aztán jött a KYMCO QAGON vagymi és most kezdtek a nagyvállalatok is gyártani..
stroke?
sztem a 25ös cbr legalább úgy járt mint annak idején az yz450: kategóriát teremtett 125ccm 4store.
aztán majd meglátjuk még hogy alakulnak az igények meg a kereslet. habár ez jobban kell a népnek úgy néz ki mint egy izomvas.
Cbr 125,nemsokkal később mindenki 125 4t -t gyártott...(vagyis csak fog)
250 es kawa megjelent,pár év és mindenkinek lezs 250 es 4t je ami nemtöbb 2 hengernél
:))) a te gyerekgyilkos fejed kamázni fogják a lis lurkók :DDDDDDDDDDd hát beszarok, ennyi erővel énis mehetnék tanárnak :)))
hát. TF..
YZF-R 250 coming soon.szerintem
tényleg tanárnak készülsz?
így igaz!
Csak a szine jó
le vagy maradva, tanár úr (tényleg az lesz ) már okít.
hát az harmatos egy jószág. 1 tárcsa, 2szelepes blokk tudtommal, 30lóerő, és gagyi futómű.