Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És szerintetek Mennyit ér a motor annyi a baja egy kicsit nagyon minimálisan enged a szimering a jobbos telobból menyit adnátok érte?
De ha szétszedem és alkatrész kell akkor melyik a jó 98-as?
Ha abból indulok ki, hogy én is 2008-ban próbáltam ki a 2009-es Kawasakit, vagy 2009-ben a 2010-es CRF-et, akkor könnyen meglehet, hogy 1998-ban gyártott 1999-es modell. Tök mindegy amúgy, baja ne legyen és menjen, mint a mérgezett egér. Meg a váz ne repedjen.
Nah akkor most melyik az igaz?
http://www.vsource.org/VFR-RVF...
És ha itt megnézed a W az 1998as évet jelöli.
1999 a vázszámból a WM stb... miatt.
Kene köszi de nem tudnád megnézni az alvázszámot és itt a motoról egy kénp 99 csak meg szertnék győződni róla hogy télleg 99-es e.Szerinted ez milyen évjáratú lehet?
Ejha, szép feladat. 1987-88-as CDI-t tudok szerezni, de azt hagyjuk inkább, mert olyan áron van, hogy elsírod magad.
sziasztok
Honda cr 250 -es gyújtást keresek már az alaplap és a lendkerék meg van csak a cdi, meg a trafó kellene van valakinek? 88 as cr 500 ra akarom rárakni.
Helló! Honda Cr 125-ősok mikortól jöttek ki aluvázasan? Ez az alvázszámot valami meg tudná nézni: JH2JE01A1WM202044 Előre is köszi.
hy ALL! olyan problémám van hogy ha nyit a power akkor hőz egy ideig,és aztán fullad:S és nagyon zavaró úgy viselkedik minthakoszos lenne a légszürő...de nem az.meg nem is kipuff.szal nem tudom.valakinek valami tapasztalat? vagy nem tudjátok hogy nagyábból merre felé keresek hibát..karbi lehet? mert még nem szedtem szét azóta amióta nálam van.. (125ös CR-ről van szó) kösz mindenkinek
Nincs mit!
igen kérdeztem akkor furnom kell majd az új sárvédöt fehéret fogok feltenni
nagyon eltalálták a honda tervezöi ezt a sárvédöt is
mégegyszer
Most kérdezed amúgy? Biztosan jól mértm le, Suzukira akarsz Honda sárvédőt rakni?
60 lemaradt meg tudom ez RMZ sárvédö
helo,én kérdeztem a sárvédö furat méreteket
igy mérted öket akkor nekem széltébe 57mm
biztos jó a te méreted
Hello!
Lejjeb leírtam a számom, mert más is érdeklődött, de leírom még1x: 0620 408 3527 vagy msn: p.dani16@hotmail.com
Sziasztok a 2010 es drz kupárol érdeklödnék hogy mikor lessz ujjszilváson és hogy lessz-e kulön enduros verseny ezzel kapcsolatban érdeklödnék nevezésröl felszereltségröl stb stb kérlek segitsetek nagyon köszönöm

válasz erre
[27157] július 16. 11:35
csáo!
tudnál valami elérhetőséget adni?érdekelne a motorod!
gratula,szép motor
a technika megvan :) remélem nincs vele gubanc
Amit a gyár.Nem Te rúgod rosszul?Vagy más van,de ne legyen