Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Eladó egy utasként egy szezont használt S-es Akira sisak!Nagyon szép állapotban van szinte új.
Ár:12000Ft postával
06303210309
bali105@t-email.hu
NŐI motoros cordura nadrág L-es

Eladó a képen látható cordura motoros nadrág!
L-es méret!

ÚJ!

Márkája: Polo Tex

Rendelkezik: térd protektorokkal!
Ülepe megerősített, mindenhol biztonsági dupla varrású.
Lábszára három lépcsőfokban szűkíthető.
dereka szintén szűkíthető.
Kabáttal össze cipzárhozató, nincs belső bélése.
Elöl, hátul két-két zsebbel.


Ára: 15 000,- Ft
ÚJ, színhibás Eredeti Bering NŐI, cordura kabát 36, 38, 40-es méretekben!

Eladó a képeken látható Eredeti, ÚJ!
Bering, Női motoros cordura kabát! 36-os méret!

Fantasztikus kabát! Ez a klasszikus roadster Traditional Settlement
sorolt gyűjteménye a Beringnek. Kényelemes, védelem, tervezésnél
minden adott, hogy a téli, nyári vagy az átmeneti időszakban minden tekintetben kiszolgálj a tulajdonosát.


* 100%-ig vízálló és légáteresztő
* Cserélhető hőkomfort
* SHOCKLESS CE váll és könyök protektorok
rendelet szerinti biztonsági szabványnak EN1621-1/97

* Zseb a protektoroknak CE szabványnak megfelelően
* Zsebek lezárása egy cipzárral és tépőzárral
* Scotchlite fényvisszaverő anyaggal
* Kopásálló vászon anyagból
* 3M Scotchlite fényvisszaverő anyag
* Mesh bélés ezen az igen jól szellőző
* Egyéb jellemzők:
* Vízálló, szélálló és légáteresztő,
* Ergonomikus egyéni nőies darabok,
* Extrém puha gallér, nagyon kényelmes kivehető bélés
* 2x külső zsebek
* 1x pénztárca zseb
* 1 belső zseb
* 1x telefon zseb
* A kabát mosható, kérjük mosási utasításokat figyelembe venni.

A termék új és használatlan.
belső azonosító: 1035235

Női Textil dzseki Lady Pearl

Ára: 19 000,- Ft
ÚJ! Férfi Cordura kabát M/L

Eladó a képen látható férfi cordura kabát! ÚJ!
S-es méret van beleírva, de inkább M/L méret!
Hosszított fazonú.

- Szél és vízálló
- CE-protektorokat tartalmaz a háton, könyöknél és vállon
- Lélegző
- Nagyon jó kidolgozású
- A legjobb minőségű, Cordura D600
- bélés 100% poliészter
- Eredeti YKK cipzárak
- Alkalmas a téli motorozásra
- Termál mellény védelmet ad a hideg ellen, a cipzár segítségével kivehető, így ideális a nyári motorozásra is.
- Egyénileg szabályozható tépőzár, patent és cipzár segítségével a a derék, nyak-és ujjak

Eredeti ára: 43 000,- Ft volt

Jelenlegi ára: 25 000,- FT
Hein Gericke NŐI bőr kabát, 38-as használt

Eladó a képen látható Hein Gericke márkájú NŐI, fekete, bőr dzseki, 38, as méretben.
HASZNÁLT, de jó állapotú.
Nem az a durva bőr, hanem könnyű, finom puha bőr, de erős!
Lady Line felirat dómbór bőr nyomattal a bal mell részen.

A kabát rendelkezik:
CE protektorokkal: hát, váll, és dupla könyök protektor.
Nadrággal össze cipzárhozató! (kis és nagy cipzár is van rajta, tehát minden féle nadrággal össze cipzárhozató)

Belül, egy zsebbel rendelkezik, kívül szintén!
Dereka elől szűkíthető, illetve mindkét csuklónál.

Ára: 20 000,- Ft
1 Szezont használt LS2 delta , pár használatból eredendő karccal , kivehető mosógépben is mosható béléssel , beépített napszemüveggel, szellőző nyílásokkal , sötétített plexivel , de adom a gyárit is . A sisak új ára 35-40 ezer Ft. között mozog + a sötétített plexi 8000Ft. , de mivel most meg vagyok szorulva egy kicsit , odaadom egy 20asért

teszt :
motorosvagyok.hu

70/214 24 83
Itt szerintem nem az a kérdés, hogy otthon nézegetve mi a különbség! Hanem amikor csatt van, és a kezed a csatt útjába esik, akkor a protektorok - amik külsőre ugyanolyanok - ugyanazt tudják-e, esetleg 200-al csúszva a betonon az "ugyanolyan" varrás, és bőr ugyanolyan-e... Addig megéri a vételt amíg nem kell tesztelni.
akinek nem inge az meg ne vegye magára! Jah és mellesleg a boltokban is szemfülesnek kell lenned, mert ebből oda is kerülhet!
Szia!

Erről már volt régebben pro contra vita! :) Ami biztos az az hogy ezek a félárus kesztyűk szinte 99% a nem az adott gyártó gyártósoráról jön le, azaz hamisitvány! VISZONT! elég sok (pl az enyém is) szinte 90% ban (a laikus szemek álltal észresem vehetően) hasonlít az eredetire! Mind minőségben mind öszetételben! Szóval a külömbség elképzelhető hogy csak annyi hogy másodosztályú anyagokból esetleg gyerekmunkával készitik őket, ezért olcsó. De valamit valamiért. Én amit az enyémen megfigyeltem hiányosságot bőven megérte az ár felét! De ez persze csak SZVSZ, nem tisztem minősiteni az itt forgalmazókat! De szerintem számtalan darabot eladtak már, és itt panaszt nem lehetett olvasni!
Halli!

Szevasztok éredlködnék hátha valaki tud infót van tapasztalat az itteni hírdetésekbe is szerplő félárú márkaneves kesztíyűkről lenne szó!

amit érdeklődtem majdnem mind kína .pakisztáni viaetnámi gyártású :(

Van egyáltalán valami köze az eredtihez vagy éppenségel semmi csaka név és ez is egy szép külsőre tetszetős hamisítvány?

előre is kösz a válaszokat!

üdv CBR Zsolt
üdv, ha még aktuális, nekem van egy ilyen kesztyűm eladó, vadonatúj, még rajta vannak a címkék.
30-2992123
Teljesen igazad van barátom Balesetmentes szezont , és széles utat kívánok neked !
Lemaradt!
Eladó 2 szezont használt Shox sportkesztyű xxl-s.
érd.06 20/479 2216.
Sport / verseny kesztyű eladó! Teljesen új, sosem használt!

Érd: 70/6199777 vagy tyt001@freemail.hu
Uzsolt, kenderbajusz,
én kb 10 évet vártam a motorra és 2 évet gyűjtöttem a kellékekre. most ha felülök tudom hogy nem rajtam, a ruhán, csizmán, bukón múlik hanem hogy szerencsém lesz-e. az én javaslatom annak aki ezek nélkül akar motorozni, húzza meg magát még 1 évig és ha mindent megtett önmaga védelmében akkor üljön motorra, főleg ha van gyereke
Jó nagy lábon éltek , sajnos nagy rám , azért köszönöm .
Keress rá a Googleban, Cölöp egy bőrruhás, ő csinálja a fél országnak a méretproblémás ruhák szabását.
Rádigazítja.
42-43 as a lábam , 28cm belső talphosszal
Szevasz!
Egy csizmaalternatíva:
Dainese Carbon-kevlar 45-ös szinte új állapotban 25-ért eladó!
Ennek van neve,múltja,minősége!
e ha nem is veszed meg,azt a noném csizmát amit kinéztél felejtsd el!
Alap igazság:csakis ismert és múlttal rendelkező cuccot nézz a saját érdekedben!
Mekkora a lábad?
Ma hajnalba írtál egy hsz-t, van pont egy ugyan olyan csizmám, kb 120km-t mentem benne. 45-46os lábra való, én önfejű hülye megvettem a 46-47-es lábamra, mert ugy véltem, "majd felveszi a láb formáját" -ezt bebasztam-.
Ha gondolod, olcsóba odaadom. (Persze, ha a méret megfelelő)
Teljesen igazat adok neked, most én is a ruha+csizma dologgal állok hadilábon , akinek NINCS több százezre az nem fog komoly ruhát venni! De az a néhány tízezerforintos is sokkal többet ér, véd egy bukásnál mintha normál utcai ruhában lennél. Hiszen abban is van könyök-, és váll protektor és ütéselnyelő habszivacsok.
Ezen sztem kár is vesződni , hogy ki milyen cuccot vesz magának, mert úgy is olyat fog amit megengedhet a pénztárcája.
Jó persze ez szubjektív , kinek mi , végül is egy nagy robogóval is lehet taknyolni 150el akkorát , hogy csak a profi felszerelés véd meg . Nekem nem volt 200-300 ezer Ft.-om , hogy profit vegyek Egy Spool textil nadrágot + kabátot , egy B-Star kevlár kesztyűt . + egy LS2 bukót tudtam venni . (Utóbbihoz úgy néz ki , hogy holnap tudok venni egy L-es kivehető bélést ) Már csak ezzel a csizmával álok hadi lábon Jól van ez így legelső felszerelésnek szerintem
56os 2részes WINTEX bőrruha, szép állapotban eladó. Esés, szakadásmentes!
Az 54-esből kivetetni olcsóbb.