Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!

Ha elfogadsz egy tanácsot inkább ezt nézd meg az Euromotorban:
N85

és ha most veszed 15 % kedvezmény van
Hali, olvastam én is a tesztet...jókat írnak róla, és nekem még elengedhetetlen a beépített napszemüveg...tehát ezzel együtt akár mint "hozzánemértő" mondhatnám azt is, hogy a legjobb ár-érték arány, de ez csak használatnál fog kiderülni..ahhoz meg meg kell venni....majdkiderül....akivel eddig beszéltem dicsérte, csütörtökön megyek megnézni...majd írok róla
Kösz a segítséget
Na akkor neked Empírikus tapasztalataid is vannak, nekem pusztán elméleti . Ezen nem veszünk össze az biztos
Semmi gond!
Én mindig így mosom a kabátjaimat és semmi gond velük, még a vízállóságukkal sem!
Mosógép, alacsony hőfok, rövid, vagy kímélő program, mosószer, por vagy folyékony tök mindegy...
ez az én tapasztalatom, de lehet nektek van igazatok, ezen nem veszünk össze...
Ez kemény!

mármint,hogy gyermekmunkával :(
mondjuk azzal tisztában voltam,hoyg ennyiért nem lehet ilyen márkát minőséget előálítani ráadásul hol van a haszon a kereskedőnke eladóknak!
Akkor kb ezta kesztyűt a távol keleten ténylegesen pár 1000Ft -ból állítják elő tehát a minősége sem a legjobb!

Köszönöm a hozászólásodat,gondolkozom osztok-szorzok és átgondolom(de szerintem a tartóságot minőséget sjan csak éles körülmények között dodja meg az ember!
Terméseztesen ne ajd isten és ne kerüljön rá soha sor!

Az biztos ,hogy a mai váláságos világba mindneki úgy próbál megélni ahogy tud,és igen tisztelet a kívételeknek..:))

Széles kátyúmentes utat!(ja és ocsó benyát a motorosoknak)
Szia!

Mosóporral semmiképpen, legfeljebb folyékony szerrel de csak áztatás után és talán valami rövid kímélőprogrammal. Moshatod kézzel is a kádban nyomkodással, egyébként biztos hogy veszíteni fog a vízállóságából de lehet kapni impregnáló szert is.
Ez kemény!

mármint,hogy gyermekmunkával :(
mondjuk azzal tisztában voltam,hoyg ennyiért nem lehet ilyen márkát minőséget előálítani ráadásul hol van a haszon a kereskedőnke eladóknak!
Akkor kb ezta kesztyűt a távol keleten ténylegesen pár 1000Ft -ból állítják elő tehát a minősége sem a legjobb!

Köszönöm a hozászólásodat,gondolkozom osztok-szorzok és átgondolom(de szerintem a tartóságot minőséget sjan csak éles körülmények között dodja meg az ember!
Terméseztesen ne ajd isten és ne kerüljön rá soha sor!

Az biztos ,hogy a mai váláságos világba mindneki úgy próbál megélni ahogy tud,és igen tisztelet a kívételeknek..:))

Széles kátyúmentes utat!(ja és ocsó benyát a motorosoknak)
Szia!

mosogépben semmiképpen ne mosd! ( Bocs Kill... ). Legalábbis amikor én vettem ezt tanácsolták, ugyanis a mosógépben roncsolódik a vizzáró membrán, így akármilyen impregnálóval mosod, nem lesz vízálló mosás után. 30°C, kád, kézzel, óvatossan, ez az ajánlás
Hali!

Asszem az IS-16-ra a HJ-09-es lesz jó. Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, én is tőle szereztem be a sötét pleximet, korrekt srác...

http://www.kepesmotor.hu/zart_...
Szia doxa!
Bár nem vagyok hozzáértő, még nincs is tapasztalatom ezzel a bukóval, de én is nézegetem egy ideje...

http://www.tesztmotor.hu/teszt/felszereles-ruhazat-/zart-si
sakteszt-30-60.000-ft-kozott.html

...itt találsz egy rövid tesztet (sajnos csak "passzív teszt", de a semminél jobb).

Még annyi, hogy a SHARP teszten 5 csillagot kapott, ez nem hangzik rosszul, de arra én is kíváncsi lennék, hogy mennyit számít ez a teszteredmény...
Jó reggelt!

Tudna nekem segíteni valaki, hogy merre, és mennyiért kapok iridium "szivárvány" plexit a HJC IS-16-os bukóra.
Találtam 18.000.- ért, de sokallom érte.
Előre is köszi!
1 Szezont használt , pár használatból eredendő karccal , kivehető mosógépben is mosható béléssel , beépített napszemüveggel, szellőző nyílásokkal , sötétített plexivel , de adom a gyárit is . A sisak új ára 35-40 ezer Ft. között mozog + a sötétített plexi 8000Ft. , de mivel most meg vagyok szorulva egy kicsit , odaadom egy 20asért

teszt :
motorosvagyok.hu
Berik férfi motoros kabát 50 -es méret ÚJ!

Eladó a képen látható ÚJ Berik márkájú, 50-es cordura-bőr kombinációs kabát.
Színe: kék - fekete
Teljes hosszú ujjú belső bélése van, kivehető, mosható, a kabát nadrággal összecipzározható.
Elején kívül 4 zseb található, belül: 2 db.
Hátul a dereka enyhén hosszított, íves.
A kabát két oldalán kívül állítható (szűkíthető) lehetőség található.
Könyök, váll és gerinc protektor található benne.

A hátulján a hát felső részén egy kicsit megsérült a bőr a tárolás közepette, vagy szállításkor.
Ezért is csak ennyi az ára. Az eredeti ára: 64 900,- Ft volt...
Csak a bőrön található felső design réteg sérült. Maga a bőr nem!
Fotóztam!
Csak annyira sérült, mint amennyire a fotón látszódik!
Ára: 40 000,- Ft
ÚJ! Cameron nyeregtáska (motoros) fekete.

Eladó a képen látható Cameron nyeregtáska. ÚJ!
Fekete színű.
2x20 literes!
Méretei:
sz:20*h:40*m:30

Ára: 22 000,- Ft
Hello!

Van egy eladó Spool textil kabátom XXL-es. Kivehető béléssel, karján és derékrészén állítható. Váll, könyök és puha gerinc protektor. Keveset használt. Ár megegyezés szerit.
Tel .:0036305204066
Szia!
Persze, hogy kimoshatod! Vedd ki a protektorokat és alacsony hőfokon mosd ki. Viszont érdemes a mosószer mellé tenni valami folteltávolítót, akkor szebb lesz. Én 30 max 40 fokon szoktam mosni. A Beringet is...

Teregetésnél először valamilyen járólap felett teregesd ki, mert hiába centrizi ki a gép, mivel vízálló, még csöpögni fog x ideig.
Akkor könnyen fel tudod törölni és nem teszi tönkre a parkettát... :)

Gyorstalpaló, mosós, takarítós óra vége...

Üdv KillBill.
előre is köszi...
Sziasztok...Caberg V2R típusú bukóról szeretném kikérni a hozzáértők véleményét....
Odabasz!
http://onroad.hu/hir/egyenjogusag-pisilhessenek-allva-noi-mot
orosok.html
Sziasztok!
Eladó egy jó állapotban lévő motoros bőr kabát! A méret inkább unisex női 38-as méretnek felel meg férinak viszont xs/s a méreteket földön lefektetve mértem kb. 170 cm-es 65 kg-os férfira tökéletesen megfelelő!
Hiba, a jobb oldali újánál czibzár cserére szorul!
Anyaga: bőr
Derékbőség (cm): 45
Hosszúság (cm): 59
Méret (betűs): S
Ujjhossz (cm): 60
Vállszélesség (cm): 46

Ár:6000 Ft
Sziasztok!
Eladó egy pár nagyon jó állapotban lévő bőr női motoros csizma 38-as méretben a szárhossz: a talpától mérve 37 cm a talphossz kivülről mérve 26-27 cm
Anyaga: bőr
Belső talphossz (cm): 27
Sarokmagasság (cm): 3
Szárhossz (cm): 37
Szín: fekete
És egy pár Férfi/Unisex jó állapotban lévő motoros bőr csizma, 39-es méretben!
Külső talphossz: 28 cm
Szár hossz, a talptól mérve: 33 cm
Hibátlan czipzárral !

5000 Ft /pár
Eladó 48-as kétrészes Dainese bőrruha. Sérülésmentes, ép zippzárakkal, kivehető protektorokkal. Keveset volt használva, hölgyeknek ajánlom 165-170cm magasság között. Ár:40eft
Sziasztok!
Az a helyzet hogy lenne egy bering textil motoros kabátom és elég koszos szegény. Szerintetek mosógépben a protektorok eltávolítása után kimoshatom? Ha valaki tudna segíteni hogy milyen programmal mossam vagy milyen mosóporral azt megköszönném.
Eladó AGV K3 Top Ghotika Black Rosi Replika egy szezont használt hibátlan S-es bukósisak viztiszta + sötét plexivel.Karcmentes!Új ára 56000+ sötét plexi 13600!
Ár:40000Ft
06303210309
bali105@t-email.hu