Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Hornetre mikor lesz kész?
Mert már alig várom.
Csak írd meg hogy mikor,hova,mennyit utaljak,és már megy is.
Az jó,ha jól odasimul,mert a Mátrában lakom itt könnyen leérhet
Oké,köszi.
Annyit eszik,5,5-6l
4l-t 6.-ban autópályán 90-el gáztekergetés nélkül eszik, de ezt ki a f.asz tudja teljesíteni?
én elaludnék!
Gyári, vagy valami jó minőségű utángyártott.
A motorral együtt kaptam, belealkudtam a kereskedésnél!
Ntibi /Darázs/ talán meg tudja mondani, mert neki is ilyet vettünk.
Vagy hívd fel őket.
Suzuki Benkő Kistarcsa
06-28-552-550
Hello bello, kedves társaság!
A napokban esett le hogy mennyire nevetséges volt az az elképzelésem h télire le fogom tenni a motort. Mondjuk az időjárásnak is köszönhetően aligha 2 3 napot élvezhettem a tömegközlekedési eszközők varázslatos hangulatát.
Most hogy István is megmondta hogy a téli parkolás értelmetlen, meg igazából nem is mükődik.... , még lenne két kérdésem.
1. 10 40 es olaj van a motorban, árt-e neki a mondjuk 5 - 10 fokos konstans reggeli indítás? van értelme az állandó parámnak?
2. az alább csatolt képeken nem értem mi van..., egy egyszerű páralecsapódás? vagy kéretlen víztömeg a blokkban?

várom a feedbackeket.....
ave
Edko
persze ettől az enyém nem fog kevesebbet enni nyilván, de attól még érdekel . Sajnos így télen be kell érnem pusztán a kíváncsiságommal a motorozást illetően
GSF 600 S
Végülis mindegy, nem? Attól mert másnak kevesebbet eszik, neked ugyanaz marad. Eddig 4 olyan motorom volt, aminek tesztben olvastam a fogyasztását. 3-nak nálam kevesebbet kajált jóval, egy meg pont annyit.
Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne azokhoz akiknek új 650-es banditjuk vagy GSX-650F-ük van hogy kb mennyit eszik a gép vegyes átlagos használatban nálatok, az enyém 6 litert eszik átlag (GSX-650F) ebben általában budapest némi lightos túrázás egy-két "száj megtépés" van.
Csak azért érdekel mert cikkekben bárhol olvastam mindenhol 4-5 literről beszélnek, és nem tom hogy csak az én vezetési stílusom miatt eszik az enyém többet vagy csak szimplán lefaragnak a cikkekben az igazságból
Szevasztok!

Nekem az a kérdésem lenne, hogy GSF 400asra ('96-os) lehet-e valahol bukógombaszettet, vagy esetleg bukócsövet venni?
A régi banditra nem nagyon van olyan bukócső, ami nem cseszi el a dönthetőséget és elég stabil is egyben. Én azt mondom, gomba.
Norbu, 1250-re a legjobb a gyári. Az még jobban a blokkhoz simul, mint Eriké, és össze is van kötve az injektorok alatt. Csomy majd mutat képet.
na azé:-))))


Na kérem!
K7-es banditra kész....KÖSZÖNET ÉRTE DEMROB-nak
Kit érdekel? mert akkor már csak a neveket kell átírni

a választható képek
No problemo....... eláll....nem roomlik meg:-)


Ha meg Te is suffnituningos vagy AKKOR CSAK ELŐRE!
Kicsit brutál, olyan X-Winges
Ne sértődj meg, valami pofásabbra gondoltam, ezért is tetszett meg eriké. Faterral meg, ha az eredeti drága megcsináljuk itthon. Ráér, a tél ugyis kb. márciusig elejéig eltart, bár bízok benne, hogy még addig se.
Szia.ez melyik fajta?Honnan lehet beszerezni?
Sziasztok.
Bukócső ügyben kérnék segítséget.Tudja valaki,hogy melyik tipust érdemes felszerelni?Amelyik nem csavarja el a vázat egy fekvésnél és a dönthetőség is aránylag megmarad.
It találtam kettőt:
http://www.biker-world.hu/kate...(CH1111)&hivo
_cat_id=81&h_hivoszint_id=3&h_cat_id=81
Hát az enyém se lóg ki sokkal jobban:-)
De inkább lógjon és látszódjon.......a FELADATÁT LÁSSA EL.............a divatmajmoknak meg ugyse okoz gondot ha széttörik a motor alatuk.....
Itt is látszik, hogy szinte nem látszik, mégis ott van:-)


Jobb mint a semmi!

2db-ot csináltunk, csak aztán Darázsnak nem kellett, mert kibotolt egy gyárit.......
Nem ér le, előbb még felcsukódik a lábtartód! Banditnál már az is szép!
Nem szélesíti a motort, szemből szinte észrevétlen!
Hali!

Ha gondolod - és nincs sok kesssss, akkor nekem is van még 1 pár bukócsővem.....UGYAN AZ MINT A SAJÁT gépemen.....

Amig Én merem dönteni - eddig még ne ért le, de a moci mikor rajtahagytam a tárcsazárt legalább nem tölt el, mert frankón megtámasztotta, és simán leszáltam róla....


Ilyen......és 3000 az ára......... (Fekete porfestve)
http://akmtmedia.extra.hu/sufn...
Értem. Pont ilyenre gondoltam. És meddig lehet dönteni (Mátrázásra, szerpentinekre gondolok) ? Max. gumioldalig lehet ? Illetve honnan lehet ezt a fajtát beszerezni (van közelebbi képed) ?
Egyáltalán nem ér le az index, sem az idom, csak a tükör hajlik be, kipróbálva 2X is a baloldalon!