Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én most értem haza nyomtam egy laza 30 km.-t,de a kezeim elég jól ledermedtek a kesztyűbe.
Sokszor még indexelni se volt kedvem.
Hiába ez már nem motorozásra való idő.
Törésmentesen?


Én biztos nem kockáztatnék egy ilyen szépséget a jelenlegi időben...........

Csütörtökön kimerészkedtem egy kicsit........az még hagyján hogy kockára fagytam, de nem éreztem magam 100-os tutiban.
A Conti road Attac KIRÁLY....egy megcsúszás se volt, de ha lett volna? Akkor?
1.2 jaja....nagyon várom már rogy rája ülhessek
amint lehet megyek vele egy finom karikát a hidegben...persze csak óvatosan
1.2?

Szép motor.
Az enyém is ilyen, csak az oldalidomokat lehagytam róla.
A bal dobozt sajnos már sikerült összekarcoltam rajta.
Sok örömet benne!
Szevasztok Banditosok....januárban csatlakozom én is
Múlt héten előfizettem a gépre....a héten meg is jön...januárban forgalomba helyezik és öröm a bódotttááág
Ilyen lesz csak lesz még hátsó doboz is rajta...
Nemtom hogy birom ki januárig
Kösz. Ahogy vannak méretek felrakom ide.
De van. Azonban az nem pontosan ez a méret (szélesebb), mert az egyenesvázasra készült, így egy kicsit meg kellett okosítanom. Az is szép, de ez meg tuti egyedi lehetne.
Amugy várunk még.......senkit nem hajt a tatár, és ugyse 2 nap alatt lesz kész.
Erre rájön még ugye a posta, mert gondolom X helyről csak ezért nem fog senki 50-100-150km-ert kocsikázni.....
Igen! mert a nickneve DARÁZS......


Szóval a haverodé darazsas, de Hornet felírattal
Nincs neked István féle?
Blue! Engem felírhatsz. Az általad tervezett Nick-neves (Kraven) védőre, de nekem 1200-es görbevázasra kéne. Sajnos még mindig nem tudtam leméretezni és úgy fest, csak karácsony környékén jutok haza. Ha a határidő miatt ez a Ti rendeléseiteket akadályozza, akkor természetesen lemondok róla.

Jelezz vissza kérlek, hogy meddig tudod a rendelést visszafogni.

Kösz
Hali Blue.
Most nézem a GS 500 topikot EZ ugye nem a haveré lessz,mert neki Hornet felirat van az oldalán.
Vagy valaki darazsat rendelt a Banditra is?
Megkérdezem, de hol a kép?


Ilyen a kép? Erre gondolsz?
Nem a tömegcikk miatt,de nekem tetszik ez a verzió.szerinted meg tudja oldani az emberünk a hűtő szélénél,ahol a hűtőbordák véget érnek,azt a lépcsőt,ami a képen is van?
A hűtőm mérete:18,5×47Alu dekorral,18,5×46.6 alu nélkül.
oxigén

Most küldte el Robi az átrajzolt képeket.......
A tiéd is benne van

A GS500 topicba tettem fel
Akkor az előzményben lévő ábra jöhet!
Dekorrács szerintem fölösleges, nehogy túlzottan csökkentse a hűtőképességet, és kevésbé lenne látható a minta is!
Átutalást indítom, ahogy jelzed! Akmt-n megtalálnám az új számlaszámot, de gondolom itt is közzéteszed, hogy mindenki láthassa!
És köszi mindenkinek,aki dolgozott vele, idejét nem sajnálva!
A méret az eBay alapján megegyezik a K7 és K8 esetében.
Igen így tökéletes.
Kösz.
JA!


az alsó furatok igy vannak tervezve, mert ugye nekem is elcsúszott.....vagyis 6-os szélesség 20mm-ben
Szépen van kivágva, tehát ebből semmi gond nem származik....
Ibituba...

ilyenre gondolt a cimbid?
Ha a dísz aluval nézem akkor meg 44,2x18,5
CSak a hűtő =
43,8x18,5
ennyi?


Azért egy kis fantáziát vihetnél bele, hogy ne egy sima "tömegcikk" legyen a mocidon........
Én legalábbis azt favorizálom, hogy ha kiadok valamiért kesst, akkor az már picit legyen EGYEDI!
Ja amugy most kb 3 napig gépközelben vagyok.......nyugodtan írj..........rühelem a telefont, mert a szó elszáll.....
Mégis sikerült.
Találtam képet a ebay.de-oldalon,de arra még nem jöttem rá,hogyan tudnám bemásolni ide.
Délután lemérem a hűtő méretét.Neked mekkora a 650-esen?