Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi! Ha kellek a 10 főhöz, akkor kérem, amit megrajzoltatok!
Ha nem leszünk 10-en, akkor le sem gyártják, vagy duplája lesz az ár?
Az a dekorrács mögé, azt is beszerzed mindannyiunknak?
És Demrobnak köszönhetően MINDEN kész
Ja!

és az ipse megnézte az oldalt......ismeri ezt a céget...
1mm vaslemezből van......az ugye több szempontból sem hasonlit az 1,5-ös saváló acélhoz! tehát abból jóval olcsóbb kihozni, mégis majd dupla áron árulják!

Meg ugye van rajta még 20€ postaköcség
Persze hogy alulkalkuláltam, mert mint mindig MAGAMból inulok ki.

PL ha idejösz hogy csináljak meg neked valamit, akkor fizesd ki az alapanyagot, azt kész.
Tehát ugymond most fizesd ki a 8000.ret. Nem rakom rá azt az időt, áramot amig megrajzoltam neked, nem teszem rá a netköltséget ami ugye kell hozzá, nem teszem rá Demrob, vagy Rash munkadíját.

Egy csávó megmondta hogy Ő megrajzol mindent 1000ft/óra alapon!



De ugye mindent meglehet érteni, hiszen manapság mindenki pénzből él




Én azokat az árakat mondtam, amit mindig kaptanm infóként...
ez egy 80 millás gép



Ibituba!
Természetesen úgy döntesz, ahogy akarsz, nem meggyőzni, pusztán megérteni akarlak. Az, hogy Blue kissé alulkalkulálta az árat, egy dolog. Nem kell a rajzot colstokkal lemérni, de látható a mintán, hogy elég sok centit kell vágni.
Végképp nem értem az ebay-os kiszólásod. Inkább megveszed a duplájába kerülő, német gazdaságot erősítő terméket, mint a magyar munkahelyet, munkát biztosító olcsót?
Nem akarok agitpropot, tedd, ahogy jónak látod. Mindenesetre sok sikert hozzá!
Azért nem egészen ugy van, a lézergép egy sokmilliós beruházás (adtam el 50 milliósat) és pl a lézerágyú felujitása cseréje is milliós tétel és rendszeresen kell cserélni. Plusz akárhogyis megrajzolod a saját programjába kell konvertálni (Artios/Esco graphics stb) és ezt jól megfizettett szakember csinálja, tehát a munkadij nem bagatel és mivel minden hűtő más + dolga van vele.
Sajna ez nem ugy működik mint amikor megkéred a szomszédot hogy hegessze má itt össze a két vasat egy üveg borért.
Szóval ez is egy tolvaj brigád.
Na akkor nekem nem kell,nem mintha nem érné meg ennyiért,de már csak azért se.
Inkább megveszem az eBay-en még ha kétszer ennyibe kerül is.
Pfff még hogy 10db.

Azért köszönöm hogy kínlódtál a rajzaimmal.
De legalább jó lett
Félreértés ne essék!
ÉN is nyeltem egy nagyot, hiszen max 5000-re gondoltam! Így most eluszott a légszürőm.....
Na srácok!


a FIX tényállások! (sajnos)
10db - 8000ft/db
20db - 7500ft/db

ez tartalmaza a lemezt, a lézervágást, a munakdíjat, a hajlítást.....MINDENT.
A fix árak:
Lemez = 1800ft/db
vágás = 2,5ft/cm
A többi az aprólék (munkadij, villany, cigiszünet....stb)


Szóval akinek kell, az most jelezzen!
MINIMUM 10db-.nak össze kell jönnie!


Az enyém kész.....szóval ilyenre lehet számítani.
Egy kis polir és tökéletes!
Hali Blue.
Na akkor a méretek jók így ahogy írtad.
A betűtípust Word-ből is választhatok? Mert ha igen akkor onnan a forte ami legjobban bejön,természetesen dőlt betűvel.
Előre is kösz.

(a tiéddel mi van kész lett?)
Ha kiveszed a biztosítékot, akkor biztosan.
Kikapcsolási funkció nincs benne. Amennyiben áramot (biztosíték) nem kap, annyiban működni sem fog. A visszajelző lámpa biztosan világít majd (amíg ki nem ég), és remélheted, hogy nem annyira okos a motor, hogy ne engedje elindítani magát az adott szituációban.
De én hagynám a helyedben ahogy van.
(Hagyom is :D )
Szépjónapot!

Gyors kérdés.....ki lehet e kapcsolni az abs-t a banditákon?
Okoz e ez valamit a fék viselkedésében...kivéve persze hogy nem fog az abs működni...
Ez viszonylag közel is van hozzád: http://www.tothtomites.hu/inde...
Ha kivágod, akkor a belső peremezést a szükséges helyeken megoldják a tömítésgyártó cégek. Bár akkor már célszerűbb a teljes alakot velük vágatni és úgy peremeztetni. Mindenképpen el kell nekik mondani az üzemkörülményeket és ha több alternatívát ajánlanak, akkor a DRÁGÁBBAT választani :-)
Hengerfejtömítést? Az bebaszna...Ez nem simson(abba spec nincs is...)
A hengerfejnél vannak fémkarikák a hengernél és talán máshol is, azt házilag elég nehéz rávarázsolni. Ilyen anyagom van nekem is, mindenhová magam vágom(kivéve amihez adnak).
Egy kis esti mese!
http://www.youtube.com/watch?v...
a leggyorsabb és legocsóbb ha veszel tömitő anyagot és kivágod, vagy vágatod.....


ez csak egy példa
http://akmtmedia.extra.hu/sufn...
Most néztem csak, hogy Szegedi vagy, na onnan nincs közel. Ezek minta után készítik el és megvárható ha mégis....
bírom hát, az az állatság
Bp. 6. ker Jókai téren van két tömítéskészítő aki ezekkel foglalkozik, próbálkozz ott ha nincs túl messze.
Haverom a Red Baronnál rendelt, igaz hetek mulva érkezett meg.
Hi all.
Nem tudna nekem valaki segíteni?
Suzuki GSF 250 (92) -hez keresnék hengerfej tömítést de nem találok sehol.
Eléggé sűrgős lenne.