Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Talicska, rugó, kerekek, hozzáfogató csapok, osztjónapot, nem?
Köré pedig lemezből burkolat, fényes fekete spray.
Mi kerül ezen annyiba?
GS-re most per pill nincs, és innova sincs. Nem is lesz amíg megvan a GS. De ami késik nem múlik. Motorutánfutóból meg több nem lesz..és olcsóbban se fogják adni.
Az utánfutót is a GS-hez fogom vizsgáztatni majd valószínűleg

Remélem hogy nem is lesz most érdeklődő egy darabig, mert most végre nem lesz vele költség a benzinen kívül..
GS-re van érdeklődő? Innova már meg van?
Érzelmi kérdés egyrészt.
Másrészt még így is sokkal kevesebbe lesz mint amennyit érni fog.
Harmadrészt, ha tényleg belevágnék valamikor a jövőben egy Honda innovás low budget túrába, akkor a tárólóhely kérdésem meg van oldva.
akkor ezt miért muszáj?
Na ja.. így legalább egy lapon említhető az 1250es bandittal, hiszen a nevemre venni azt is, pont ugyan ennyibe kerülne..
Kellett neked ilyen baszomerős, nagyköbcentis gépet venned.
mennyit ígértél be érte?
Kilométer?
Mert én itt arra gondolok, hogy a fékbetéteddel volt a gond. Esetleg, nem gyakori a fék tisztítása. Minden porszem húz egy csíkot...
De nézd a spanyol-japán összefüggést... előbbiekkel könnyebben jutsz eredményre.
Okés, regisztráltam oda is, szétnézek...
leginkább az AKMT.

van jó előre kiírt, tervezhető túranaptár is, meg HKG-k.
nézz szét.
Sziasztok!

Köszönöm az E85-ös válaszokat; egyértelmű: nem megy bele ez a lötty. amúgy se ment volna...

Itt a fórumon szoktatok szervezni túrákat vagy inkább az AKMT-s fórum a "toborzóhely"?

Üdv: j.

ez egy igazi szonett a motorozás szépségéről.
Idei első motorozásom
A bordák körbe futnak a tárcsán, nem üt. Azért ha találkozok egy japánnal , megnézem azon milyen.
..hogy mik vannak.. kétszer annyiba lesz átíratni az utánfutóm, mint amennyiért vettem Jó hely ez a magyarország, lássuk be.

100as keret mostmár világos hogy nem lesz elég
Nálam ez a SZUBJEKTÍV sorrend:
1. Ndrive
2. CoPilot
3. Igo
+1: Beépített, állandó net kapcsolatos "maps" alkalmazás, ha nagyon nincs más.
sziasztok! én A GS 500 amhoz keresek múszerfalat mert nekem van egy de az régi típushoz való:( a motorom 2004.12 havi kérlek segítsetek:)
Norauto,Banner.
Még jó ideig meglessz,már novemberben alkudtam rá,de akkor még úgy látszik nem volt eladó
vki tud jó weboldalt,ahol lehet venni aksit a gsbe? mert lehet az enyémet megsínylődte a tél :S
Értem köszi.
Te végül is melyiket javaslod? NDrive?
még pár hét és boldogan nyelhetjük a bogarakat.

már alig várom az első ízeltlábú hullainváziót!

már hogyne lehetne!

tény, hogy egy jobbfajta vakondtúrás kihozná az állatot a szelídlelkűekből is ezen a ketyerén!