Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez se rosz,hanyas a hátsó? Nekem nem fér be 130nál nagyobb a lánctól!
nah keressetek mán tiis képeket
nemsokminden fér ott el
Ja,nem csak a bivaly gépekról szól a motorozás azzal is el lehet suhanni szinte mindenhova ha meg belendül megy az...
első is....
Baszki Rx a Dt fórumba ez kemény vigyázz leoltanak. Brutál a hátsógumi!
nem tudom, én nagyon jol elvagyok az xtmmel. fősuli mellett nem kell jobb, minek, nincs rá időm...
ezt is élvezem annak ellenére is hogy eleg sokat mentem 250es hondaval meg egy 350es husival
* 2T-t
csak hasznaltba nehezen talalsz olyan kt-t ami elmegy annyit
ha már itt tartunk lassan kész a gépem beteszek 1-2 képet
jöhet tőletek is
Hát egy iszonyat "buta" blokk van bennük az biztos. Bár beszéltem már tulajokkal azt mondják kis 4T-k se mennek el 50,60 000km-nél többet. Ha aszt vesszük egy 2T is kitert használattól függően 25-45000km-et.
majd nyáron megmondom
de nem is kell költeni a blokkjara 10 evig biztos, de kereskedesbe 20at mondanak
Rendőr nem veszi észre szerintem nem nézik azt,hacsak nem ért hozzá jobban...Amúgy én is gondolkoztam Rx vételén csak drága a rendszámos 400 000annyit meg nem ér 7,800 000ért DR-Z-k vannak. Csak az a baj,h nagyon tetszik.
Mindegy ha azt vesszük jó motorok 2,300 000-ért hova jobb. Jobban megérik mint egy új Xr125ami mongyuk tényleg iszonyat ahogy megy mongyuk az is eléri a bűvös 100-at!
Annyi szép Rx meg Dt van fenn csak nemtudok venni mert alig akad 11kw alatti. Szerintetek rendőrök harapnak érte?
van ez így....ez akármivel előferdülhet... nembaj, ha így gondolod tessék
TS-R-el nem mentem nem tudom van 2községnyire egy csávónak nem nagyon ismerem csak látásból annak haverjai akiket én is ismerek azt mongyák jól megy...
de faszan megy az az rs......
zsoceee a sztár
ő is vigyazott az rs-re, bejaratta aztan mikor huzhatta neki... jött a meglepetés
nekem az a véleményem hogy nem jo, mert állandoan szakad az ülésed
Amúgy nem csak a DT-ket baszogatom,ha már így nevezitek. Ahova hirdetésekbe 38 meg 40ló van írva apriliákhoz én nem bánom,de szoktam e-mailt írni,h nem normálisak...