Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok
van egy dt 125r-hez olajpumpám, tuninghenger miatt kivettem, akit érdekel szóljon hozzá
üdv emberek!
Egyszer már kérdezősködtem itt, hogy milyen tuning hengert ajánlotok régebbi 50-es dthez, közben bejött egy másik alternatíva: az Athena is gyárt tuning hengert, igaz ez csak 50cm3-es az ára viszont pont feleannyi mint a malossié!
van aki már hallott erről, mert az árán kívül bővebb infot nem találtam róla ?
császtok vadmalacok
nem fog valakit érdekelni egy 16 os és egy 52 es vagy 3 as (hirtelen nem tom)fogaskerék?
malamut, mennyiért adod a hengert?
Na mi ez a csend?
Kihal a dt fórum...
Sziasztok!
Rég voltam itt,azóta ha érdekel valakit Athena 100ccm-es tunigszett DT80- hoz,még meg van!
Sziasztok Dt sek.
Van eladó kuplung lamelláim kompletten ha kell valakinek!
125cm3-is Dt-hez.És hengerfej alutömítésem.
Kösz mindenkinek meglátjuk mit csinál ha megyek vele sokat meg pörgetem
helló
nem tudjátok hol lehet gyári dt matrica szettet rendelni egy 2004-2005 ös sm dt -re?
meg egyéb alaktrészeket pl.:kipuff kormány stb.

a dt-m a képen
ez most poén?

azért a mosoly az arcomon nem volt őszinte.........
Sziaszok!
Szeretném kérdezni yamaha dt hez bontott és új alkatrészeket a dt-m hez szükségem lenne rá.
Köszönöm!
És estlegeladó rendszámos dt-t?
HA valaki tud kipuf rendszert dt-re ami hangot is ad ki nem csak fújja levegőt ... köszi:)
a kipufbol azért folyik az olaj mert nem ég el
vagy tul sok olajat kap vagy nem forgatod eléggévagy az elözö tulajná megtelt már de ha most jol bánsz vele szépen kiköpködi
Én kiönteném belöle az olaja megcsinálnám a tömitéseket (ha rosz) aztán ha rendesen forgatod nem fogja köpködni
SZERINTEM
Nincs egy olyan kedves ember aki adna nekem ingyen egy komplet gyári állapotó 125 ős dt vagy alkatrészeit dt-k hez ? ÉN ezt nem gondolom pofátlanságnak mert egy jó dt mondjuk 500 ezer amugy meg a jelenlegi kormány sokkal többet lop énmeg ingyen kapnám.Ha van ilyen jelentkező az jelezze a fórumon.Köszönöm.
hali!Azt a lámpát Budaörsön vettem a Motocrossoutletben www.universalmotor.hu Racetek márkáju fejidom és azthiszem 12ezer ft volt!üdv
lol kukába kell dobni 400é:D
elég vicces
én 200at sem adnák érte
http://www.kepesmotor.hu/april...
Ezt a szöveget olvassátok el...nem Dt,de mégis,haláli,hogy fényezi a gyerek a széria 50esét.Az ára meg egyenesen vicc.
Csaó! DANEK segitséget szeretnék kérni látom neked első lámpa nem alap azt szeretném kérdezni miféle az és hol lehet kapni!
+ egy kérdés aki tudja mien kipuf rendszert lehet rakni 92-es 125-ös Dt-re ami hangot is ad neki plz az szóljon! Nagyon köszönöm előrre is:)
köszönöm a tippet. tegnap este má beindult a gép fel is pörög rendesen, de a karbi lehetett a baja mert minden úszott a benzinben a légszűrőből és a kipuffból összesen több mint 1 deci benzint öntöttem ki. milyen magasan kell a szintnek a karbiban állnia alaphelyzetben? mert nem láttam jelet, most kb a felső perem alatt vagy 8 milivel áll be az jó?
én azt ajánlom hogy bontóban nézz körül idomok miatt.az én régi 80 as dt men sem volt baloldali idom csak ez még a kilencvenes években volt és akkor még nem voltt annyi bontva belöllük és esélyem sem volt arra hogy szerezzek hozzá de most már más a helyzet.......mindent megtalálsz neten.........google: :motorbontó és ezer meg ezer oldalt kapsz:)

szia
Sziasztok, én még friss dt-s vagyok, most vettem egy 125 ös-t csak egy kicsit még rossz, javítgatom. Nincs valakinek felesleges jobb és bal oldali müanyag idomja ami eltakarja az olajtartályt meg a kipufogót?
Hali
Lenne egy kérdésem,van egy Yamaha Dt melynek nem tudom mi a baja,még nem az enyém,csak érdekelne mire számithatok.ez egy 1991-es 125ös powerszelepes a tünetei a következöek.: üresben lehet tolni,de a berugo karmegsem mozdul sebeséget lehet kapcsolni de ha behuzom a kuplungot akorsem mozdul a kerék,én inkább kuplung problémára gondolok mert szerintem ha a váltojával lenne valami,akármi eltört egy fogaskerék vagy szétugrot vagybármi más akor nem lehetne kapcsolgatni és üresbensem gurulna,azt még nem probáltam hogyha behuzom a kuplungot elfordule a berugokar...szerintetek mi lehet?
válaszokat elörre is köszönöm
Hali,az csak a kipufogogázbol csapodik ki Pl.: azért is lehet mert tulsok az olaj a keverékben és nemtud elégni az öszes olaj,ha a kipufogo tömitésed kicseréled akor nemfog fojni.remélem tudtam segiteni
Hali tudnátok segitzeni hogy a kipufogobol mért folyik nagyon az olaj vagy valami fekete folyadék ? elöre is kösz mindenkinek