Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én se nagyon igazából:S meg a felujításokat sem...mondjuk ott mutatott vmi cetlin kb 10millió dolgot amit "kicserélt" rajta, de hát nemtom....
igazából 2007 szeptemberében meg is vettem de azóta semmihez nemkellett hozzányúlni kivéve a lámpa mögötti vezetékek júúújjj az kemény volt...át lett fűzve minden vezeték szinte!
olyanok voltak h 1ik pontból a másikba átvolt húzva 1 kábel onnan 1 3. pontba és az meg levolt testelve, de közbe a szálakról le volt még vezetve asszem 4 vagy 5 kábel még vhova
uh grat a kókányosnak aki csinálta
Na akkor énis rakok! Igaz nem endúró, de köze van a dt-hez!
lefestem még, ragasztok bele lángmintát, és lefujom körülötte feketére, majd a végén hőállo lakkal at az egeszet....
Te a kipuffodra vigyázz,ezt ha meglátja egy more...
Voltak vele gondok?Csak kíváncsi lennék rá vesztettem volna -e vele vagy sem.Igazából csak azért álltam el mellőle,mert nem igazán hittem el az évjáratot,meg a generálozást sem.
Na skiro én leírtam, igyekeztem optimális lenni, és őszinte, sztem ez így fer! Másik, h össz vissz kb 200 métert mentem vele! NA most vond le a következtetést, h h lehet egy motorról rendes véleményt írni amivel mentél 200 métert és előtte oha nem is ültél még ilyen gépen!
én még most is szeretem , csak sok ki fog maradni
ezé utálom én a focit:D
fociztam, ugyhogy skyro ecsém vigyázzál foci kozben
Dede!igazából Kaposfüred...de ott!
jah a story, de kösszi
:S milett veled?
jó sokba ^^
ennyi a képtár mára
ehhh.....tehát a Story a bűnös...
viccet félre téve, jobbulást
majd jól megszólnak
de kül télleg fasza első is meg hátsó is!mennyibe fájt?
rakok a fojtásrol is képet
Tehát ime ami akadalyozza hogy menjen:
*"kicsit"

első teló az kicsit köpködi az oilt
kééérééésre
képek
DTMilu!
Ezt a Dt-t nem Kaposváron vetted?Mert egy időben én is kinéztem magamnak,beszéltem is a gyerekkel,azt mondta totál fel lett generálozva.
Na skyro a véleményem! Nagyon örültem, h odaadtad a motorod egy körre rég mentem már simsonnál nagyobb géppel! Nagyon sok viszonyítási alapom nincs, h mit kellene tudnija egy TS-nek, vagy alapból 1 125 endúrónak! Én csak cr-el yz-vel meg 500 4üteművel mentem, crm-el is csak vittek! A lengéscsillapitóid nagyon puhák, ami jó, kivéve egy nagyobb bukanó után, mert 5 méteren keresztül még fel le inbolyog a mototr és a kerék el-el haggya a talalyt--hol van hajtás hol nincs! A motort olyan nehéznek éreztem mint a sár! A motorja húz, de azt éreztem, h folyamatosan erőlködött alattam! Volt, h nem húzott már tovább és rájöttem, h váltani kéne, amikor én még vártam volna, h mennyen! Nem néztem a fordulatszám mérőt, de lehet, h már csőre pörgettem! DEEEEE mindenzt nem vedd alapul, mert NINCS VISZINYÍTÁSI ALAPOM, ÉS NAGYON CROSS GÉPEKHEZ VAGYOK SZOKVA ÉS BIZTOS ELFOGULT IS VAGYOK EZÉRT! Másik, h én baromira örültem volna, h ha 15-16 évesen ilyen járgányom lett volna! Szóval én azt mondom amig neked kielégíti az igényeid és nem érzed azt, h elbírnál még pár lóerőt, addig szard le, h más mit mond a motorodról!

Na de most meek DR House-t nézni!
Még a végén földobjuk a DT topikot úgy se volt itt semmi lendület..
120/70 150/70