Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem hülyeség de rendszám az kell rá ott is
Én azthallottam hogy a 125 ccm is segédmotornak fog számítani (EU többi tagállamában is igyvan)
vagy ez szerintetek hülyeség?
A drogosokat hagyják a faszba,csak a dealereket kell baszogatni csukni őket,a f ogyasztóknak saját joguk,hogy mivel basszák haza magukat kész....szerintem
amúgy sztem meg leszarják! azonjdák hogy ejnye ejnye nem szabad aztán meg mehetsz a búsba! ez nekik csak + papírmunka! menjenek a drogosok meg a bankrablók után ne utánnunk ha lófaszt sem csinálunk! persze ez alatt azt értem hogy amíg nem vagyunk szabálytalanok...
Engem igy se ugyse fog érinteni az egész...ezzel nekik se lesz jobb,mert amit behozol kintrol azzem csak "97 től lehet forgalomba helyezni...tehát igy is ugy is sok motor nem fog kapni semilyen rendszámot...
Engem nem is érdekel nem csufitom el a szép RX emet rendszámmal ,amire bevezetik valszeg már nem 25össel fogok vandálkodni,hanem nagyobbal ,de azon se lesz rendszám
Kixophatnak!
Errefelé is csiripelték a madarak, még akkoriban, hogy lessz rendszámuk, még valaki aztmondta nekem, hogy piros lessz hát mondom gyönyörűen nézett volnak ki (habár a pirosmocikhoz passzolna )
utánna lett nézve nemtom hogy hol, amúgy úgy volt hogy 2004 re volt meghírdetve ez a dolog de látod hogy mennyit csúszott ígyis!
És ezt hol hallottad? 1000ccm
Hányszázalék?
2 év múlva kell rendszámozni az 50ccm es motorokat! üdv
Hi mindenki.Az volna a kérdésem, hogy mi lesz ez az 50es rendszámozás? Nekem van egy 125/50es Cagivám és jövőre le kell vizsgáztatni? De nem felelne át a A1es vizsgán sem, mert 30Le ugye nem 11Kw.
Köszi előre is a válaszokat!
gyere az aprilia RX topikba..ot folytassuk,mert nem akarom, a nem idevágó témával nyomni ezt a topikot!
Neked eléglenne a Sárga RG felirat?!
találtam egy front képet.
Tulajdonképen a tankon kívül minden. Mert a tank van csak festve a többi hófehér. Nagyobb kélpet meg nem találtam neten az a baj.
ilyen matricát tudok neked csináltatni.de kérlek min 800-600as képet küldjél,mert ezen nem lehet látni....és ,hogy mi kell azt karikázd be paint ba,de ugy,hgoy ne logjon bele sehol a matricába ami kell!
A gyárin gondolkodom szentem, meg egy kis saját vmi, de az oldalidom ill. a faridom szentem gyári

Hi! Jó ez a topic csak így tovább...
Kicsit tebgerpart?!
küldjél képet ,hogy milyen matrica kell ,megprobálom megoldani
vagy egy olyan képet küldj amin rendesen lccik a matriica...és ne legyen sokszinü max 2 mert nem nyomtatják,hanem vágják,de jó minőség nem kopik le
gőzborotva se szedi le
HElosztok!
Én most szereztem be egy RG Gammát. Azt furcsállom rajta hogy 1.-ben nem pörög ki teljesen (csak 7000-ig) 2.-ben is pöcsöl, 3-asban már húz csak az a fránya 1-2. Ez normális vagy van vmi baja? Ja és vki tud Pesten )inkább budán) vmi matricázó helyet? Ja és kb mennyi levizsgáztatni 25-ösre?
Kösz mindenki
Nem azért mondom,dá hány motorosnak nincsen jogsija?!és tiplizik a zsaruk elöl...
Ha pénzért kell majd vizsgásztatni amit ők nem fognak fizetniakkor szarom le!
MAx enm állok meg a bokorugroknak!
Ennyi,nehogy már a benzin ár mellett még ezzel is nyuzzanak bort az emberekről,rohadt kretén köcsögök...Azt ugye tudjátok,hogy ez a Dátum 2005 elejére votl ki irva,amit egyből átraktak 2006ra....Tehát ami jelentenek,hogy csuszni fog az még joval késöbb lesz
Elöször az EU-t kéne bevezetni hivatalos pénznemnek utána pattogni..sztem ez lesz a legutolsó dolog!
Szopjanak ki ez a végszó!
Helló Offroadms! Köszönöm élnék a lehetőséggel. El tudnád küldeni a címemre a címedet? sasi79@citromail.hu.Előre is köszi!!
csáó!

Offroadms neked mennyiben van a CRM ed? a KMX után abban gondolkodom, hogy olyat szeretnék venni! jól is néz ki, és lényegében csak jót halottam róla, mind az erejéről meg minden! de vajon bírja az én tárcám?
reméljük, bár ezt 2éve tevezik, még unió előttről... de pontosan, bízzunk a magyar minisztérium gyorsaságába
1000cc!
2-es számú hozzászolásomban leírtam dolgokat és pont kmx-ről!
Amugymeg mire ebből az 50es rendszámosításból valami lessz.......... ne parázz
Hát nem, még sisak se volt rajtam és a srácon se akit vittem (kb 20-30km/h sebességgel). Az a srác is a Kerék-be jár.
akkor még nem volt meg a jogsid?