Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

á nem akor a 2t ben hol a powerszelep?
na? am meg öket baszom át azért irtam hogy 46 hogy nehigyék azt hogy 19 vok és széthajtom mert sokan azt hiszik hogy minden tizenéves olyan álat mint a legtobb de én nem hajtottam szét arra hasznátam amire valo na de a kérdésemre válaszoly ha szerinted olyan okos vagy
mi a bajod?
d.yamaha
Valamit tisztázzunk már...Azt mondod, hogy Tiéd a hirdetésben lévő motor, de Te 19 vagy ott meg ezt írtad:"hogy meg légy gyözödve hogy nincs széthajtva , 46 éves vagyok és úgy érzem kiöregedtem a motorozásból!"(bár ez hülyeség, mert attól ugyanúgy széthajthatod), tehát vagy őket baszod át, vagy minket akarsz...LOL
Egyébként meg ahogy elnézem, hogy miket írsz, nem sokkal vagyok elmaradva Tőled tudásilag...
Én vagyok az önkritikád!
hát anyi a yamaha yz 125
mit rohogsz? anyyi
Hát nekem egyelőre nem olyan túrákat jelent, mint amiket Te csináltál(megnéztem a képeid), de mondjuk egy erdélyi/balatoni stb "túrákra" mindenképpen elmennék...
Végül is igazad van, ez egyáltalán nem nevezhető túrának, akkor úgy mondom, hogy kirándulás:)
45 xD
Definiáljuk már ezt a "túrázást"... Nem minden motorraülést szokás annak hívni
Mivel nekem elsősorban túrázásra kellene motor, ezért a krosz-t hanyagolom, akár milyen erős is
amugy meg bocsi nem mindenki ert hozzá
vegyél 125 os kroszt az eröseb 45 lovas
troll vagy te közöd nncsen a motorokhoz
Sajnos csak márciusba mehetek rutinozni, szóval még ráér a motor vásárlás, de mindenképp átgondoltan akarok venni valamit...Nem kell, hogy erős legyen, csak legyen olcsó és bírja a túrákat(persze nem ilyen nagyon nagy túrákra gondolok)ezért esett a választásom az ETZ-re...ZXR pedig a kedvenc 250-es motorom, azért kérdeztem rá, de ezek után egyelőre nem kell...:D
(ha gyakran olvasod az oldalt, akkor rájössz, hogy kinek mit lehet elhinni )
Ahogy rálestem a hirdetésekre YBR 200-tól van, ETZ 100 körül(ami értelmes). ETZ-t többet kell szerelni, talán nagyobb a fogyasztása(tippelek), de az alkatrészeket tényleg gombokért megkapja az ember .
YBR, olcsó, jó megbízható.

Gondold át, nézd meg jól, nehogy valami szopóálarcot vegyél meg elsőre.
beléd is mert én 18 évesen már mindent tutam amit akartam meg csak egy év van köztunk
de tudni akarsz minent a motorokrol kérdez válaszolok! csak ne hulyeségeket!
Igen, igazad van, ilyeneknek válaszolni sem érdemes...
Szóval még egyszer köszi...:)
(Egyébként is mióta megtetszettek a motorok, azóta akarok 250-es ETZ-t, szóval először biztos az lesz, aztán majd, ha dolgozok, akkor lesz valami:) )
Ne etesd a trollt!

Dipshit, Zoli elmondták a tutit...
de egyébként a géphez sem értesz mert eladom a mocim és kivanrakva kép is az adatlapomat nézd meg ot van te láma ja és én ezt azért adom el mert 125 röl váltok ugyan ilyen 250 re
Te ritka selejt ember vagy, remélem tisztába vagy vele...
Mert ugye kötelező 18 évesen tudnom mindent a motorokról, miközben senki sem motorozik a családba, csak az osztálytársak által szerettem meg, akiknek szintén nincs valami komoly motorjuk...Nem kívánok magyarázkodni, főleg nem neked, 19 évesen kicsit több értelem is beléd szorulhatott volna...
na majd holnap rakok fel képet nekem már három motorom volt és hiába geci a háziálatom amugy kuty macska meg hal de ijen idosen már tudni kéne valamit mongyuk nekm tesom apám anyám motorozik de akor is láma vagy
most nézem, két kilóé' van már
Csak volt sajnos, költözés miatt meg kellett válnom Tőle...
Viszont annak 2 év alatt semmi komolyabb baja nem volt, pedig használtam sokat...