Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi van itt? minden ratyi viagrát ebédelt?
Hááj Ma délután volt egy kis incidensem a cigányokkal megint
Szétbombázzuk a topicot ide nem illő ugatásokkal és megleszünk keresve és el leszünk lapátolva
kéne egy minielefpé topik, ratyirambók néven, ahol szájbahugyozhatjuk Jaceket
Nyomtam én mindig is..mindig nagy volt a pofám Nem olyan könnyű azért engem faszra húzni..akkor nem mernék pofázni Te is kemény vagy úgylátom..csak nehogy én kúrjam szét azt a nagy pofádat...vagy azt a büdös picsádat..teee..nagypofájú..még nekem beszél a kis ratyirambó Akarja a faszom benyalni magát az LFP-be
hozni kell a megszokott színvonalat
szánsájn hepinesz... munka van, kettő is, meg nő is, aki elviseli a pofámat
Na akkor megvagy jógyerek az a lényeg
Lebegek én he mikor hol. Most voltam a héten otthon táppénzen..kicsit gyengélkedtem, de már very good!
na,Te úgy látom nem hiányoztál a fogalmazás órákról... jól összeszedted a tömör lényeget
áá..cska úgy vót, hogy "asszonynál" leszek..vagy ő jön ide...azt basztunk találkozni egész hétvégén..hnap délután futunk tán össze..de akkor is moziba akar menni...szal fac' kivan vele.. amúgy minden oké veled mizu?
Mi van ratyikommandó? Kinyílt a csipád így kora délutánra
Szájkaratéjosat nyomsz mostanában de kemínyen he
Majd vki a hintőporos faszára húz szépen egyszer ezekért
Lehet én leszek az, oszt pisloghatsz mikor a kloákád nyikorog majd Nagyon laza lettél
Beakarod magad nyalni az LFP-be ?
mivanmi? mindenoké kisgyerek?
Kösz ducisköcsög Nem bírta ki, hogy ne írjam le neki..amúgy is szar kedvem van..jókor olvastam be
fejlődsz zsebbuzi
Okos vagy bazze...itt vered magad a motoros tudásodra.... Szart nem tudsz...a saját kérdésedre rossz választ adsz baszki Mióta van a kipufogóban a power szelep? Na meg tudsz helyesen írni? Ha valaki helyesen ír akkor nem áll kezére, hogy máshogy írjon...engem pl. kifejezetten idegesít, ha valaki nem tud írni Menj már a faszba innen te szerencsétlen balfasz Apádék inkább mentek volna moziba, vagy legalább anyád lenyelhetett volna
Saját szavamat nézem ezzel semmibe, de felőlem ok, senkivel se szeretek rosszba lenni...Egyébként helyesen nem azért kell, mert hivatalos, hanem így igényes
de léci válaszoj a békeajánlatra!
am meg ténleg a kipufogóban van!
azt kenem vágom de a nyelvtant is mért irjak itt helyesen am meg tok de ez nem hivatalos de am békét ajánlok elfogadod? és viszavonom akor a lámát
hopp hopp ijen hulyéknek is hazudok mint te! xd am az a lucy zoli az tugya h 19 vok mert ismer csak montam neki hogy nemongya
"d.yamaha [1773] ma 14:23
egyébként 35 éves vok mert a leirásba azt irtam 46 de atol a motor nincsen széthajtva
"
hopp-hopp
Utolsó válaszom hozzád, aztán menj, játssz valamivel...
Gondolom a kipufogóba?Bár valóban fogalmam sincs, simsonomba nem volt...:D(Mielőtt kioktatnál, hogy azokba nincs, igen én is tudom)
De viszont ezeket a szavakat jobban tudom:
akkor*, állat*, legtöbb*, használtam*, való*, válaszolj*, valamint a sok vessző, amit inkább meg sem említek...Na menj, forgasd kicsit a nyelvtan könyvet, ha már a motorokat így kened-vágod...:)
na? hol van?