Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

áh már vettem............sárgát...............
Vannak brutálisabbak is, csak még lusta voltam fotózgatni.....azok is bomba áron
Na látod most fel lettél világosítva! Így most tudod!!
Ha én ezetet tudom.
Upssssz! Az ára 2500Ft
Eladó vadonat új Abus tárcsafékzárak, piros és ezüst színben, bomba áron
GSXR 1000 k3-k4 pályaidom eladó!
Használt, itt ott javításra szorul!
Az első sárvédő és a hátsó idom alatti betét hiányzik!
Irányár 18000 Ft
Bocsi de lemaradtak a képek.SUZUKI GS250FW(25KW)
Eladó vagy csere 35kw-ig nagyobbra.Normál állapotú 4hengeres vízhűtéses,6 sebességes,fokozat kijelzős és bólintás gátlós.1 éves gumik és akksi.
Eladó Held XXL-es (295) méretű vízhatlan motoros túranadrág. Elméletileg vízhatlan, de a gyakorlatban csak korlátozott ideig. Csak tartós autópályázásnál és 1 cipzárnál. A nadrág jó állapotban van, 1 szezont használt. A belső thermo bélés van egy kicsit szétszakadva, de nem zavaró.
Posta megoldható. 20000Ft (Eredetileg 60000Ft)
Valamint Yamaha Tracer Tankmatrica/védő. 8000Ft
Egy Tom Tom navigáció tartóm is van, ha érdekel valakit ár megegyezés szerint.
XL új, postát állom! 18.000
gyűjteményembe veszek rossz, romos, hiányos, vagy ép, állapotú veterán motorokat, autót, alkatrészeket, velorexet, motorkulit, oldalkocsit, és más régi járműveket . esetleg komplett gyűjteményt is. érte megyek . bármi érdekelhet !!!! a képek csak illusztrációk nem saját !! 30 306 24 6 kilenc
Kedves Érdeklődő!
Eladásra kínálom ezt a rendkívül szép állapotban levő Malaguti Madison típusú 250ccms túrarobogómat. Hibátlanul üzemel. Esztétikailag maximum 1-2 hajszálkarcot tálalsz ami használatból ered. 27.0000km-el került hozzám, amik egyből cserélve lettek: hengerfej + szelepfedél tömítés, fékbetétek, ékszíj, görgők, gyertya, olaj, hajtóműolaj, légszűrő, olajszűrő, szívócsonk, összes gumi cső a karbinál, karbi ultrahangos mosása, szelephézagok ellenőrzése (nem kellett állítani), valamint hűtőfolyadék. A tömítések és a szívócsonk természetesen eredeti gyári Malaguti gyártmányúak, az összes többi alkatrész Olasz magas minőségű utángyártott. Mondjuk ebbe nem is kapsz taiwanit. Jelenleg napi használatban van, a km állas most 34.400km, a 7700km-t teljesen hibamentesen tettem bele, ráülsz és tankolod. Sok Bp-Balaton túrát tettem meg vele barátnőmmel 2 személlyel a 7-es úton 100km/h utazó kényelmes neki, ekkor eszik 4litert. Ezen kívül természetesen működik minden elektronikus dolog is, a computer összes visszajelzője is (figyelmeztet ha olajat kell cserélni, hőfokot ír, fordulatszammero, trip, pontos idő, akkufeszültség, stb. stb....). Eladás oka: kategória váltás . cserére hajlandó vagyok, Ducati Monster 600, 620, Suzuki SV 650, 1000, Honda CB600F (Hornet), természetesen értékegyeztetéssel. Műszaki 2018.02.02. Motor gyártási éve: 2005 09. Hó, csütörtöki nap!! Ez olasz motor szempontjából fontos :)

Ár.: 315.000 Ft FIX
Sziasztok,

eladó a kecském! Vagy cserélhető értékegyeztetéssel Suzuki SV-re, vagy Ducati Monsterre, vagy bármilyen 600ccm és afölötti nagymotorra. Lényeg, hogy 550.000 Ft fölötti sajnos nem érdekel, mert nincs mibű!

2005- ös évjárat. Minden működik, szép. 250ccm. Műszaki 2018.02.02.
Email: berenyi90@gmail.com
Tel.: 70/3918778

Köszönöm a figyelmet! :)
Hideg van reggelenként és köd? Ázol-fázol nem is látszol?
Ezt a kabátot neked kínáljuk hogy ki tud tolni a motoros szezont !
Az ára is felhasználóbarát, ráadásul minden méret elérhető az üzletünkben! Részletek itt: http://www.darazsgarazs.hu/ter...
Sziasztok!
19 000 INGYEN POSTÁVAL! Új XL !
Eladó, esetleg motor csere érdekel.
https://www.hasznaltauto.hu/auto/nissan/x-trail/nissan_x-trail_2.0_sport_benzin_plusz_gaz_lpg_18ft_km-10677189
Három rétegű, esőálló túrakabát akció!
70.000Ft helyett most 39.990Ft-ért !
Figyelem! Csak korlátozott darabszámban!

Részletek:

Igényes anyagfelhasználással készült, három rétegű protektoros kabát.
A külső erős Cordura héjszerkezet alatt kicipzározható esőzáró betét , és thermo bélés található.
Nem csak a hideg, de az esőzés ellen is védelmet nyújt.
A kánikulai napokon extra mennyiségű szellőző nyílás, illetve lenyitható teljes hálós hátrész gondoskodik a
magas szintű komfortérzetről.
A kabátban ütéselnyelő váll, könyök és gerinc protektorok találhatóak.
Dinamikus színhasználattal gondoskodott a gyártó a kiváló láthatóságról, melyet fényvisszaverő is segít a váll és a hátrészen.
Összefoglalva:
-Nyáron extra nagyságú szellőzők!
-Minöségi protektorozás
-Őszre és télre thermo és esőzáró betét
-Extra akciós ár!

Darázsgarázs motoros bolt
Budapest 13. kerület Váci út 170/A
További motoros akciókért , keress minket a neten is!
darazsgarazs.hu
Szia! Érdeklődöm, hogy megvan még a socio 390 műszer?
Köszönettel, Miki
mykcbr919@gmail.com
+36705063359
AGV S/M méretben akciós ár!
90.000 Ft helyett: 79.990Ft!
Darázsgarázs motoros bolt
Budapest XIII. Kerület Váci út 170/A
Kérésre postán is!
darazsgarazs.hu
Sziasztok!
19 000 INGYEN POSTÁVAL! Új!

Neon L
FeketeFehér XL
Helló.Eladó vagy csere 35kw.ig egy SUZUKI GS250FW MAI 25KW-OS.
Van hozzá egy henger,hengerfejjel,szelepfedéllel,vezérműtengellyel,4db dugatyu a gyári kipufogó, és egy hátsó lámpa test.
Az ár:320000ft
Sziasztok
Motorépítésből megmaradt gumiabroncsok párban eladók.
METZELER 110/90-18 és 150/90-15 (Vmax)
10.000HUF
Budapesten megtekinthető, átvehető.
pirzso70@gmail.com
202554672
Sziasztok! Nyáron felbontott, azóta gondosan lezárva, száraz helyen tartott 4L-es flakon fennmaradó 2.9L olaja eladó. Autoteka2000-nél vásároltam ha ez valakinek fontos. Eladás oka: Balesetben megsemmisült a motor nincs mibe beletölteni tavasszal. Átvétel Újpest, Szentendre.