Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most alaposabban utananeztem es egy helyen van olcsobban 1890ft ert(persze nem elerheto a termek)
Mindenhol boven 2 e ft felett de inkabb 2500 es 2800 kozott.
A kedvedert leirom a tipust megegyszer hatha neked sikerul 900ert talalni
NGK CR9E
Akkor ugyes vagy gratulalok neked
Es ha tudsz NGK 9E gyertyat 900ft/db aron vevo lennek ra.
De megneztem a neten es valoban van 2 ceg aki vmiert leakciozta 2500rol darabjat 1500ft korulire.
Koszonom hogy szoltal legalabb raneztem hogy az akcioshoz kepest nem jo az ar, persze ha van nekik egyaltalan.
De ha nem nagy keres aruld el hol kapni 900ftert a 9E tipusu ngk gyertyat hatha masnak segit az informacio.
Koszonettel
Ő nem. Te sokallod!
Az árat nem sokalltad el egy kissé?!

Ma cseréltem le a motoromban a 4 db gyertyát, NGK C9 = 3600 Huf !!
Sziasztok!

Valakinél nem bontódik Yamaha FZ6? FZ6-N 2004., keresek ép első villát, sárvédőt, olajpumpafedelet. mail az adatlapomon.

Köszi!
Van 1-1 garnitura NGK GYERTYAM sok tipusba jok
Ngk cr9e es ngk cr8e 8 e ft/garnitura
Eladó egy kizárólag esztétikai okok miatt lecserélt Honda CBR 900RR (SC29 -1992-1995) típusra való generátor fedél.
Valaki, valamikor a fedél külső részét gyalulta le, ezáltal a Honda felirat csak részbe látszik. A fedél nem törött, nem hegesztett, nem kalapált.
A funkcióját tekintve 100%-os állapotú, csak vettem helyette egy újat.
Ár: 6.000,- Ft
Posta megoldható.
Ha valakit erdekel van 4 db vadonatuj ngk cr9ia irridium gyertya 10e ft/ 4db soroksaron atveheto.
kb 130 e huf de trioval dob karbon véggel csere érdekel
Sziasztok! 97-es 750-es sradra keresek első tárcsát! Ha valakinek van jelezze! Köszönöm
Szia halszem!
Mennyi az ára a Gp1-nek?
Köszi
eladó bódis gp1 öszzekötővel
Kawasaki kz750 alkatrészek eladók.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Szia! nekem van adatlap
triumph speed triple kifogástalan első kerék 320-as tárcsákkal eladó.
Sziasztok! Ktm 525 sx-re (2006) nincs valakinek eladó kipufogó dob? (Akra,doma,leovince stb)
Van lámpám, mi lenne neked az elfogadható ár? A csere nem érdekel. Üdv, Krisztián
Sziasztok! Fz6-hoz nem tud valaki első féktárcsákat?
K5 gsx r hez keresek elsőtárcsákat
Bandit 1200S, 2001-2005 bontódik.
Szia lehet tudok segíteni 06209352002
Eladó! 36.000ft! Érd.: yamrj09@freemail.hu
Akrapovic, Bódis, Leo vince, Shark, Danmoto Termignoni, G.P.R, Rombo, Silmoto, Giannelli, Marving, Megafon, Sport könyök, összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók. 2t-4t motorokra egyaránt.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keress Emailben, vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
http://www.jofogas.hu/hajdu_bihar/Honda_Dio_Malossi_70_es_henger_elado__Csere_dio_karburatorra__50193502.htm?first=1
Sziasztok! Bontásbol megmaradt pár fzr alkatrészem! 500/600-hoz jók! Ha esetleg valakit érdekel!