Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Egy 83-as GSX 750 F motorkánk van, ha az is megfelel

Üdv: Andi
Én meg csak 2006-os 636-t tudnék felajánlani
Szia, nekem van, pont most bontottam egy 6-ost.
a relé nem szokott gyakran meghibásodni, esetleg megsemmisül.
4 e ft-ért tudom adni,ha találsz olcsóbbat az nyert, van szelep dekni tömítésem is 4 eft-értnem szakadt használt ami használható, a lent látható szelep deknire 11060-1076 a gyári rendelési száma.
sziasztok!

van egy eladó pár karbon mini indexem ha esetleg érdekel valakit!cserébe érdekelne tankpad lehetőleg ne szivárvány színűben..
Tel; 20/ 770 03 18
Sziasztok suzuki gsx 1980 1982 kozotti nincs valakinek bontva kellene ez-az hozza...s.o.s.vagy lanckereket rendelnek valahol hatsot?koszonom csaba
Sziasztok!

Van egy Gyári EXC fékadapterem 320-as tárcsához, eladó vagy elcserélhető egy ugyanilyen átalakítóra, csak 620 sc-hez 98-as a lényeg, hogy a sima wp- telós kivitelhez! Ha nem is cserére, de ha esetleg lenne valakinek, vagy tudja valaki hol és menniyért lehet ilyet beszerezni az légyszi jelezze! Köszi

Tamás
Karburátor sor eladó:25e
zx6r(98-99)
Hali.
Küldesz nekem képet a GS500 dekliről? superrace @ citromail . hu
Üdv...2007 -es zx 6r.hez blokkot keresek.
Azt nem tudod véletlenül,hogy ki lehet-e mérni a relét?Mondjuk ellenállás méréssel vagy valami hasonló technikával.Feleslegesen nem szeretnék venni egy relét most,volt épp elég kiadásom...
Ja!A +12V megvan de a negatív hiányzik.Szerintem elvitte a cica...
ok kösz ! meg is nezem itt
nem igazan, esetleg utana lehetne nezni GSXR forumokban...
nemtudod veletlenul mirol lehet ratenni a karbisort?
igen szerintem ez 86-87-es modell. mondjuk a problemad lenyegen nem valtoztat, de azert nem art, ha tisztaban vagy vele.
akkor? mondjuk hobbi szinten hasznalom,,papirom sincs ra,,csak tippeltem van vagy 86os mi?
ez nem 89-es...
ha nem mászkálsz tengelyig homokban-sárban akkor kár szenvedni a sima lánccal
ha ilyen célra kell akkor meg jó a sima, akkor még láncspay sem kell én a váltóolajjal locsolgattam a láncot minden bevetés előtt
nekem a 25 lovas gépen is 530as lánc van, sosem lehet tudni mikor vadulnak be a lovak
sziasztok szükségem lenne kawa klx 650-es re kipufogóra, valami gyárira vagy valami halkra.
Mert ami az enyémen van nyitott sportdob és engem zavar a hangja,
Finster Csabi kigyapotolta rendbetette de csak kicsivel lett halkabb és mélyebb hangja lett !
csere is érdekel
,teljesen krómozott ha valakit érdekel rakok fel képet!
Ne szenvedj a gyűrű nélküli láncokkal ( hacsak nem krosszmotorról van szó)
O-ringest is kapsz már jó minőségben, 13-14 körül.
Egy 30Le körüli motorhoz amire 520as lánc megy annál milyen teljesitményű lánc kell? Meg ha nemnagyon próbálgatok egykerekezni meg hasonlók, akkor egy olcsóbb O gyűrű nélküli (de erősitett) is megfelel?
hello,,,van egy 89es gsx-r750em es kellene ra valami speci karbisor,,de lehetoleg valami csere erdekelne,mert szarul allok anyagilag,,es valami ujabb erdekelne mlehetoleg membranos,mert ezzel a regivel nem jol viselkedik
mármint a 2 vizcső a szelepfedéllel?
szia elvileg van mind kettő 10.000ft
ha érdekel hivj 06209352002
Üdv!Suzuki gsxr 750 95-ös,fém vizcső és szelepfedél kell SOS-be ,árral ha jó azonnal kéne postázni.Köszönet