Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!Engem érdekelne a hátsó teló tetején a króm dísztakarók!Csavarfej eltakarására szolgál.Mit kérsz érte?üdv Ottó
aprilia red Rose 50 És Red Rose 50 Classic bontott alkatrészei eladók.postai úton is.Debrecen.Tel:06 70 459-6036
aprilia classic 50 tank eladó,ár 12eft
szacsomotor@freemail.hu
Eladó Gilera 125ccm-es blokk!

28as dellorto
cdi
trafó
fesszabi

mindennel együtt csak berakod és húzod a gázt, 60ezer ft
Sziasztok!Lenne egy Red Rose 50-em.Még az első 3 sebességes.Abban kellene segítség,hogy fel szeretném egy kicsit turbózni(Váltó vagy komplett blokk csere?)A blokkot nehéz lenne kicserélni egy másikra?Minden megoldás érdekel,ha valaki tud akkor alkatrész is.Előre is nagyon köszi mindenkinek!
ITALMONDO.HU Békéscsaba.Futárral is küldik.Üdv:Peti65
Van hozzá elsö főfék munkahengerem is ami hibátlan 8000ft.Tel:06 70 459-6036.Hivjon és megbeszéljük
Sziasztok !
Egy kis segítségre lenne szükségem! Red Rose classic-hoz keresek oldal idomot, azt amelyik az akkumulátort takarja el. Minden felé próbálkoztam már, sikertelenül!
Valakinek nincs egy tuti tippje ? SOS !
Hello Sanyi!
Érdekelne a dolog .Az email címem:backuum@freemail.hu
Várom a jelentkezésed.Kellene a cucc.
Más:az elsőfék munkahengerem elszált .Ha lenne neked akkormennyibe kerülne?
üdv:Zsolti
Már megoldottam,köszi
Nekem classic 50.-eshez van légszürőházam a disz doboz már nincs meg hozzá
50.-es vagy 125.-höz kellene?Nekem van 50.-eshez kompletten 5000ft
Hello mindenki!
Aprilia red rose-hoz keresnék műszerfalat és kilométerórát.
köszi a segítséget.
üdv
Üdvözlök mindenkit.vásárolnák Aprilia Classic 50-es jó állapotú motort.lehetőleg Baranyában vagy környékén.
Csáó mindenkinek!
Hoztak ma generálozni nekem egy Red rose 50-est. Valaki tud hozzá levegőszűrőt?
keress mailban orozoli2002@yahoo.com
Szia
érdekelne engem küplung bovden meg kuplung szerkezet isha van
Ez is szétpörgi. Van egy 50-es endurom, amit hosszútávozni használtam, Gilera Sioux. Nem hibátlan, de nevetséges áron kb. 1 hét múlva eladó lesz, ha érdekel. Ennek kényelmes a 70, kicsit át van módosítva az áttét, utcai gumik, etc. Ha érdekel, keress meg, adatlapon halom elérhetőség.
Köszi,és szerinted egy gyári 50-estől mi az a tempó amit elvárhatok?nekem napi 50kilóméterre kell munkába járni.az 50-es robogóm 70-nél majd szétpörgi magát,sajnálom ezért keresek mást,de nincs nagymoci jogsim.Te mit vennél a helyemben?
7200 vagy 7800-nál nyit, elektronikától függ. 50-esként nagyon hülye rendőr kell hozzá, mert brutál nagy, erős a hangja és öblös
Köszönöm a tájékoztatást.mekkora fordulaton kapcsol a power?szerinted 50-es ként lehet használni?
Kompresszióteszt, váltó-kuplungellenőrzés, elkérni az eredeti papírjait. Kb. 33 lóerős moci, poweren iszonyat kell húznia. Sehol nem dadoghat, nem torpanhat meg. Vigyél magaddal szakértőt. Fogyasztás 5-től indul, átlag 6 liter vegyesben. Alkatrészellátás közepes, alkatrészár közepes. Szervízigény magas. Remélem segítettem, adatlapon elérsz ha van kérdés, volt már ilyen mocim
Szia mindenki!Kérlek segítsetek.Szeretnék vásárolni egy 125-ös Red rose-t,de sajnos nem ismerem a típúst csak nagyon tetszik.Ha esetleg valaki ajánlana nekem mocit vagy segítene abban,hogy mit is kell legjobban néznem vásárláskor azt nagyon köszönnép.
Zoli.
hali, keresek rotax 127 hengerszettet dugattyúval. vagy csak dugattyút 54.25 !
06308146119