Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok!o!
Kellene nekem egy leonardo 125ös nagytestü robogoooooooooo!
segitsetekkkk!
Autóútra pláne nem, mert ott 110 a korlát
Főútra szeretnél menni, de arra csak rendszámos gép mehet, mert ott 90 a max. Ezért azokra az utakra, amiket egy számmal jelölnek: 4-es, 5-ös, nem szabad felmenni. Lehetni lehet rizikózni, de jogszabály szerint nem. Viszont, ha van egy 100 ccm-es géped, amin van rendszám, akkor már mehetsz (ha meguntad az életed:)
Tehát az 50 ccm-es segédmotorral, egy számjegyes utakra jogilag nem szabad rámenni.
És ne kérdezz vissza: mivan ha valójában 125-ös motor van benne nem 50 és bír 90-et?
HIVATALOSAN az segédmotor, mert nincs rendszáma, a biztosítása 50 ccm-re szól - pont.
Ezen túlmenően mindenki azzal megy sorsát kísérteni, amivel akar...
Mármint 125-öst akartam írni
Jól tudom, hogy az 50-es motorral nem lehet autóútra menni?
Mert hogy az elvileg csak 45-el megy, az autóút minimum pedig 60 km/h.

Nagyon tetszenek a Red Rosok, de ami 50-es, az a fent leírt probléma miatt nem jöhet számításba.
Ami meg 250-es, annak meg több a kw, így a B125-ös jogsival nem vezethető. Eléggé patt helyzet.
Sziasztok!
Most vettem Aprilia Red Rose motort.Sajnos nem tölti az aksit,így viszont csak rövid távon tudok vele közlekedni(világítás rögtön lemeríti). Mi lehet a probléma forrása?Előre is köszönöm a segítséget.
nekem meg nem kell a szirszar motorod.
Köszi de nem kell csere!Amúgy van egy 125.-ös Red rose eladó az eladó cuccok között megtalálod!De kp. kell nem kell szir-szar csere
Helló! nem tudsz összerakni egy komplettet az alkatrészekből amit lehet használni cserébe lenne egy pár motor alkatrészem stb
Helló!

Érdekelne aprilia classic(redrose) motorkerékpár!
Cserébe tudnék ajánlani honda cb750 alkatrészeket (http://indafoto.hu/qtya/alap_a...) valamint, egy üvegtigrisesre megcsinált nagyon pöpec fekete babettát, láng festéssal, gyönyörű króm alkatrészekkel.. plusz még pár katonai cuccom is van a motorért cserébe!
Emil: tozser02@hotmail.com
tel: 0620 208 4310
Heló eladó 1 komplett RV4) aprilia blokk..:4sebességes,polini hengeres,erős, önindító-berúgós...40ezer irányáron....A motor még kipróbálható...
Sziasztok,

Szeretnék venni egy Red Rose-t. Csak B-s jogsim van, de letenném 125-re is a moci kedvéért.

Érdeklődnék, hogy mekkora különbség van az 50-es, és a 125-ös között. Sebességben, gyorsulásban érdekelne. Tudom, hogy ez motor függő leginkább, de talán van valami nagyjábóli adat.

Illetve ha van valakinek eladó gépe, akkor érdekelne.
Inkább hivj telón!nem mindig vagyok gép elött Tel:06 70 459-6036
Üdv! Lenne egy kérdésem az am6-os blokkok és Red Rose párosításával kapcsolatban, de ezt szeretném privátban ha lehet: kareszlevel kukac gmail pont com
Köszi: Karesz
Ahoz is van gyújtásom Akkor ez 50.-es!Két dolog lehet.Vagy a gyujtás alaplapon szált el a jeledó.vagy agyujtás elektronika ment tönkre.Ki kellene szürni valahogy.
Red Rose 50-es gépem van, érdekelne, hogy minarelli am6-os blokkot bele lehet-e tenni kompletten? Most a gyújtása nyavalyog, de ráférne egy komplet felújítás is, ezért gondoltam arra, hogy egy komplett blokkcsere lehet nem fájna annyiba, mint apránként összevásárolni a belsőségeket. Ráadásul önindítós lenne, mert a mostani blokk csak berugós. A használt blokkot meg olcsóért eladnám, mivel még jó, üzemel, csak trafóhibás lehet.

A gyujtáshibára azért gyanakszom, mert 1-2-3-ban felpörög 8-9 ezerig is , ki is tudom húzatni, 9 ezertől meg mintha egy kapcsoló lenne benne ami nitrót tol bele, elkezd pörögni mint állat, de ha felkapcsolom, elmegy az ereje, kihagy a gyújtása, durrog. A karbit már szétszedtem párszor, a fúvókával is játszottam már 65- 70-80as lyukakkal, de mindig ugyanazt csinálja, plusz gyertyacsere is volt párszor.
Csak azt nem tudom, hogy a gyújtástrafó a rossz, vagy a generátor része? Akku van benne, az jó. Esetleg megköszönném, ha valaki tudna képet, vagy szöveges leírást küldeni, a bekötésről, mert egy kék színű vezeték, ami a generátorból jön a trafó felé el van csípve, és két testet kap a trafó. Az olasz rajzon meg nekem nem egyértelmű :)
Nem, hanem Ducati. Ez még nem a classic fajta róza.
Amal Sem gyujtó trafó van rajta?valószinü az lesz a baja.Nekem van hozzá utángyártott vadi új bekötési rajzzal 10 000ft
Üdv! Úgy néz ki a gyújtásom megadta magát, van valakinek eladó?
Helló!

Érdekelne aprilia classic(redrose) motorkerékpár!
Cserébe tudnék ajánlani honda cb750 alkatrészeket (http://indafoto.hu/qtya/alap_a...) valamint, egy üvegtigrisesre megcsinált nagyon pöpec fekete babettát, láng festéssal, gyönyörű króm alkatrészekkel..
Emil: tozser02@hotmail.com
tel: 0620 208 4310
Helló!

Érdekelne aprilia classic(redrose 50) motorkerékpár!
Cserébe tudnék ajánlani honda cb750 alkatrészeket (http://indafoto.hu/qtya/alap_a...) valamint, egy üvegtigrisesre megcsinált nagyon pöpec fekete babettát, láng festéssal, gyönyörű króm alkatrészekkel..
Emil: tozser02@hotmail.com
tel: 0620 208 4310
Helló!

Érdekelne aprilia classic(redrose) motorkerékpár!
Cserébe tudnék ajánlani honda cb750 alkatrészeket (http://indafoto.hu/qtya/alap_a...) valamint, egy üvegtigrisesre megcsinált nagyon pöpec fekete babettát, láng festéssal, gyönyörű króm alkatrészekkel..
Emil: tozser02@hotmail.com
tel: 0620 208 4310
Igen. 50-es papírokkal (vagyis csak adásvételivel eladó). De ugye nem mai motor, tehát esztétikailag van rajta mit csinálni, de melyik motorom nem.
helló! 50es papírokkal van?
Hello. Nekem van egy jó kis Aprilia Classic 125-ös motorom. Jelenleg eladó. Ha érdekel, írjál: bodafi@citromail.hu
Hello. Egy kis segítséget kérnék. Oldalidomot keresnék Aprilia Classic 125-höz, ami az ülés alatt látható (ott vannak a biztosítékok). Valaki segítsen már. Nagyon megköszönném.
Akinek lenne ötlete, az írjon e-mailben: bodafi@citromail.hu