Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szaisztok!
Bekescsabarol valaki pupos rsel? :-) Legyszi nezzen be a csaba topikba! Koszi
hátsó gumi miféle? külön eladó?
Sziasztok!

Olyanra tudtok e valaszolni hogy egy 2002es rs onindito kapcsolojan es gyujtaskapcsolojan hany amper megy at? Koszi
Kipufogó ablak(ok) és szívó faricskálást vállalok előzetes egyeztetés függvényében!
aprilia rs 2008 bontódik , gyula5@hotmail.com
Írtam facebookon.
A 2006 utáni modelleket már állítható telóval szerelték? Ott is csak az egyik szárban van rugó?
Küldtem egy emailt.
Keresek kilóméter meghajtót 99-05 rshez!
Lehet gyújtás, vagy üzemanyagellátás.
De akkor mivel lehet a baj a powert csak azert irtam hogy az se jo valamiert
Mert nem a power szeleppel van a baj. Ha nem nyit ki, akkor is ki kell pörögnie.
Hello/Sziasztok az lenne a kerdesem hogy van egy rs 125-om es az lenne a kerdesem hogy a powernek hogyan is kene mukodnie illetve hogy az miert lehet hogy nem tilt le max 6-7 ezres fordulatig porog tovabb nem es a power szelepet is meg tisztitottam de meg mindig semmi
helló. a km óra jeladó megvan? működött? mennyiért adnád?
Ha kezd elszaródni akkor ha ráadod a gyujtást a világítás kezd elgyengülni és ha indítózni akarsz nem bírja tekerni. Lehet neked csak a feszszabájzó vagy az index relé haldoklik.
Sziasztok! Ha az aksi adja be az unalmast mik a jelensége? Olyat tapasztaltam, hogy az index alapjáraton csak világított. nem mindég néha. A töltésjelző a digiten 16.5
Keresek kilóméter óra meghajtó csigát! Akinek van írjon köszi.
Rs kerék kellene 99-05 évjárathoz fekete.
Szia! Jelölj be facebookon: link
fekete af1 sport pro van nekem
Hello. Van egy Rs-em (2008) módosítva van egy kicsit, pályára is menni akarok vele de a gyujtás le van fojtva.
Milyen elektronikát, gyújtást tegyek rá?
Hétvégén megnézem, hogy milyen állapotú az enyém, aztán egyeztetünk. Valahol máshol el tudlak érni?
Helló. Af1 kerék nem kell köszi.
írtam.
Üdv!
Eladó egy tervezett kipu, versenymotorrol, jobban bevalt mint a jolly moto vagy a Petku.
Ára 20ezer postával.