Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valakinek 110/70-R17 gumi?
Vevő lennék rá !
Üdv.
Pályaidomot keresek 2006-2010 rs re.
Sziasztok ! Keresek RS 125 üvegszálas faridomot.06704245771
Email cimet kerhetek?
Eladó 93-as RS 125 Extrema hűtő!
Hibátlan állapotú, lefújva, hűtőbordák kiegyenesítve: tehát tényleg csak fel kell rakni, nincs mit javítani rajta.
Méretei: 350*200*30mm
16ezer
Nem igazán. Aki ért hozzá, annak is csak elvétve sikerül összerakni a szétszedés után. Szóval azt nem ajánlatos piszkálni.
Igen, én is erre gondoltam, csak nincs kedvem megint felújítani az egész motort, ezért inkább megkérdeztem. Köszi a választ!
Én egy rugót gondoltam beépíteni a csillapító szárba. Saját észrevétel, hogy a motorom a saját súlya alatt is eléggé összeül, bár nem méregettem. A csillapító patron szétszedhetős gyárilag? Amikor szimeringet cseréltem, nem nézegettem tüzetesen, idő hiányában.
*No meg biztosan van olyan is, aki komplett patront vesz bele.
Ritka a jó teleszkóp a gyáriból, keveseknek van olyan, ami módosítás nélkül is tűrhető/kurvajó. Van, aki szelepet szerkeszt bele és fúj bele levegőt előfeszítésnek: szimmeringet sűrűbben cseréli, de legalább keményebb. Én rugóelőfeszítésnek jövőre akarok fejleszteni valami fillérekből előállítható mókot.
Ezekhez hasonlót:
Az lenne a kérdésem, hogy futóműben használtok valami módosítást? Inkább az eleje érdekelne.
RS cuccok 8.000Ft-os ajánlat! - Megéri!

Powermotor - 3500
Powerház - 3000
Önindító - 3500
Légszűrő szűkítő - 1000
Hátsó átlátszó lámpabúra+piros sokledes ízzó - 2500
Bal oldali kormányszektor(szivatóbowdennel) - 3000

EGYBEN VIHETŐ (külön nem)! Egyik darabot sem adom külön.

Amúgy is reklámárakat összeadva 16.500-ra jön ki, ehelyett most 8000-ért vihető!
Szoktak többen is.
Valaki szokott itt pályázni RS-el?
Fejodomom van plexim van lámpa sajnos nincs hasidom meg van mindkét oldalra viszon a balos felsö oldalidom nincs meg tank meg van.ha igy is érdekell akkor mondok rá árat!
helló, fejidom lexivel, lámpával kompletten valamint a két oldalsó idom hasidommal együt plusz a tank mennyi lenne egybe?
Minimum 10 000ft de inkább kompletten szeretném eladni telókkal és alsó befogókkal!
Azt jelzi hogy a tartályban mennyi olaj van, lehet az olajszint érzékelőddel van valami.
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a műszerfalon az olajszintet jelző visszajelző lámpa akkor jelez, ha alacsony az motorolajszint az olajtartályba, vagy akkor ha megszűnt a különolajzás? Triviálisnak tűnik a válasz, de most újíttattam fel a motorblokkot és menet közben néha kigyullad a kis piros háromszög; világít egy darabig, aztán kialszik.A tartály tele van olajjal, úgyhogy az olajszint jeladóra tippelek, de ki tudja, hátha valaki találkozott már itt ilyennel.
Előre is köszi a választ!
Aprilia rs 125 rotax 122 2001 bontás:

Teló szárak, zárszett, komplett km óra(ford szám, digitális kijelző, km óra), kuplung, főtengely, hátsó felni, féktárcsa, első hátsó féknyereg, első hátsó fényszóró, teló villa nyak, kábelköteg, komplett power, 28as dellorto, tank idom, fejidom, hátsó ülés alatti idom, bubis kék plexi, gyújtás, önindító, műanyag fogaskerekek

érdeklődni a : becsiszabi@citromail.hu címen lehet.
Szia a teleszkóp felső befogója mennyi?
Csapágybolt. Beviszed a hf-t es a vizteret. Kb 200ft összköltséged lesz.
Üdv. olyan kérdésem lenne , hogy boltban lehet-e kapni Rotax 123-hoz hengerfej illetve viztérfedél tömitést ? Vagy mindenképp vennem kell egy tömités szettet ?
Önindítón max 1, gyújtáskapcsolón 10et saccolok.
Az önindító nyomógombja csak egy relét húzat meg, ennek elenyésző az áramfelvétele. A gyújtáskapcsolóról már több minden kap feszkót, de 15A-el van biztosítva.
Bontódik! ttomii@citromail.hu