Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De nem akarom elbaszni a gyárit :D Akkor kellene venni másik idomokat amit meglehet csinálni.
Ez érdekelhet! Majd egy árat és egy képet a profiljáról mellékelj ha ráérsz! Köszi!
Úgy mint az elejét.
Lehet kicsit sokat kap mégis...
Nekem a 34-es karbival simán ki jön 8-ból. Persze csökkenteni is lehetne csak nem ahhoz van be rögzülve a csuklom. :)
Gyári méretű continental contiattack sm van jó állapotban , ha jól emlékszek 2011-2012es évjárat.
A gimi eladó csak.
A power rendeltetés szerűen működik, a dugó 2 gyűrűs, kb. 3000 km-t futott vertex.
1etértek, utcán nekem is 4 és 7 köz5t eszik. Power nincs véletlenül folyamatosan nyitva? A dugó kopott? Esetleg, ha 2 gyűrűs a dugó csak az 1ik gyűrű van rajta...
Nekünk 15-20at eszik versenykörülmények között.
A Simsonom volt, hogy 28as karbival 20fölött evett kilométerre kiszámolva.
Szerintem jobban jársz, ha l/üzemórában méred a fogyasztást. Reálisabb.
Ez igaz,de az ismerőseim mind 4-5-6 literes fogyasztàsról beszélnek és nem kíméletes üzemben...
Hátsó kellene, gyári méretű, és mint a képen látható jó állapotú, nem túl idős.
A fogyasztás leginkább a csuklódtól függ.
Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem. Nagyon sokallom az Rs-em fogyasztását.Átlagban 10 liter körüli értéket kapok.A
karbiban minden fúvóka gyári méretű, a légszűrő tiszta, a membránt cseréltem. Gyári dellorto phbh 28 bd karburátor.
Felnit igy gumi nélkül mennyiért adsz?
Hello. Első hátsó kellene?
Hello! Esetleg a gumi külön nem eladó?
www.bmotor.hu (ha nem jön be kattintással, te írd be fejlécbe és jó lesz)
Szia!

Érdekel még?

www.bmotor.hu
11kw?
Sajnos idő ès hely hiány miatt nem tudok foglalkozni ilyennel . Pedig költsèghatèkony, ezèrt gondoltam hogy veszek kèszen.
Hali! Esetleg ha valakit érdekelne. :)

http://www.kepesmotor.hu/april...
Jó és a farkát hogy oldod meg?
Otthon is meg lehet oldani.
Nekem mar mindegy milyen csak legyen :D
Én is 2005-ig :D