Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hőtengely szimering? Ha nincs mas nezd meg az olajat, vizet, erdekes a szívócsonkban az a fehères folyadèk.
Dugócserénél gyertyát is cseréltem tehát amúgy is uj de próbáltam szintén uj gyertyával de semmi
Meg ha már ott kotoszolsz, kisebb gyertyahézaggal is tehetsz egy próbát.
Másik gyertyával próbáltad már? Ha nincs otthon más, autóéval is kipróbálhatod(aminek a méretei stimmelnek), de ne hagyd benne.
Akkor próbáljam meg a membránlap cserét?
Sokat kap es visszadolgozik, hasonlot produkalt mikor rosszul zart a membran lap, persze mèg mellette 3 bar kompresszio volt a motorba.
Karbiba minden rendben dugóba 3ezer km van .
Gyertyaképem ilyen .
Miután levettem a karbit ez fogadott nemtudom hogy ennek szabad e ijennek lennie
Gyertya?
Nèzd át a karburátort, membránt, gyertya- gyertyakèp. Nem javul mèrj egy kompressziot is.
Sziasztok! Segítséget szeretnèk kérni mi baja lehet a gépnek 2000-s rs rotax 122.
Hidegen melegen eggyaránt alig akar beindulni ha beis indul 1-2t pöffen és leál ha elkapja a nem mindig akar kipörögni olyan mintha sokalna ha meg elkezd pörögni ojan mintha kihagyna a motor .
Ezt azóta csinálja mióta leálítottam vissza már nem is indult aznap ha be is indul ezeket a tüneteket produkálja.
Több száz kilóméterrel ezelőtt már csinálta de azóta abbamoradt most kezte el megint .
Válaszokat előre is köszönöm !
Eladó Aprilia RS 125 alkatrészek!

- Új LED-es indexek
- első kerék
- fejidom tartó konzol
- hátsó lengőkar
- hátsó sárvédő
- hűtő
- kiegyenlítő tengely
- kipufogó (dob nélkül)
- levegőszűrő összekötő gumi (szinte új)
- membrán
- olajpumpa
- olajtartály
- oldaldeknik
- segédváz
- szívató bovden
- sztender
- tükrök
- váltó(rotax 123)
- vízpumpa
- víztartály
- üzemanyagtartály
- első gumi

És még sok minden más, ha valami érdekel, írj e-mailt!
sz.schliemann@indamail.hu
Nekem azok messze vannak. Kakucs ring, Euro ring, és a Kecskeméti gokart pálya van közel. Ezek közül Kakucson voltam kétszer, és egyszer most a hétvégén vasárnap Euro ringen. A csillapítás most nekem a gyári mennyiséggel van feltöltve. Tépem az első féket, de nem koppan és nem is bukik orra.
Sajnos mikor összeraktuk a blokkot jó volt a hajtókar, és nem lett cserélve. Ez lett a leggyengébb láncszem és most Euro ringen adta meg magát. Jövőre újult erővel hadba fogom.
Köszönöm, hogy válaszoltál. Első sorban a rugó erőt találom gyengének, ezért is érdekelt, van-e valami bevált módszer.

Melyik pályára jársz? Én Máriapócson a rabócsi Ringen voltam vele, ott elég jól teljesített a szűk kanyarok miatt.
Szia! Én idén kezdtem pályázni. Van egy RS-em erre külön. Módosítás a futóműben. Igaz még nem vagyok e témában tapasztalt, de valami márkásabb fékbetét, kimondott verseny célra. Slick gumi előre-hátra. A kormánykiflit kicsit lejjebb szokták engedni, de ez pilóta függő. Valamilyen szinten mindenki lejjebb engedi.
Van még mit alakítani az enyémen is még, de most per pillanat ilyen.
Szia. Km óra jeladó megvan? Engem erdekelne
Nem tudok valaszolni valamiert de komplet membran 1e
nikaszil
Nem jõt semi telon is hivhacc barmikor 06307316232
Oda írtam!
Nézd meg a spam mappát, hátha áttette oda...
Most nikaszilosat, vagy hüvelyeset?
Nem kaptam
czegledizsolt@freemail.hu
Ide irj
Hali, Rotax123 as nicasil hüvelyes segéd kipufogónyilásos hengert vennék !
Szia! Küldtem neked mailt!
Eladò rotax 123 lakatrészek
Blokfelek 4e pàr
Dekni 500
Ballaszt fekete fogaskerék párba 2e
Õnindito 3e
Feszab 3e
Fordulatszàm spiràl 3e
Kàbelkõteg 2e
Mûszerfal 3e
Viztérfedél termoszal 3e
Hengerfej 2e
Kuplung bovden 2e
Dekni 500
Membràn 1e
Olajpumpa 500
Metzeler kumi 90% àra 4e!
Ès van még pàr alkatrész
Tel 06307316232
Eladò rotax 123 lakatrészek
Blokfelek 4e pàr
Dekni 500
Ballaszt fekete fogaskerék párba 2e
Õnindito 3e
Feszab 3e
Fordulatszàm spiràl 3e
Kàbelkõteg 2e
Mûszerfal 3e
Viztérfedél termoszal 3e
Hengerfej 2e
Kuplung bovden 2e
Dekni 500
Membràn 1e
Olajpumpa 500
Metzeler kumi 90% àra 4e!
Ès van még pàr alkatrész
Tel 06307316232