Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó Pirelli Sport Demon H66 TL 140/70/17 és 110/70/17 szett.
Szinte új állapotban.
20.000
Sziasztok, 2002-es rotax 122-es blokkba főtengely csapágyat milyet érdemes bele tenni, c3 vagy c4? a másik kérdés valakinek van e ugyan ehhez a blokkhoz váltó léptető villája? pest megyében lehetőleg :) köszi előre is
Sziasztok, ha a képen látható módon kiszedem ezt a kipufogóból milyen változást várhatok a motortól?

http://www.apriliaforum.com/fo...
Sziasztok! Valakinek nincs km órája eladó? Gömbi rs hez kellene.
Sziasztok!
A segítségeteket kérném hogy szerintetek hogy lehet megoldani a számlap cserét? A neten találtam olyat amelyiken ki van cserélve a számlap, de viszont én nem tudom leszedni róla azt az üveget!? Megvan a másik számlap amire cserélném, már csak le kéne "pattintani" róla az üveget. A képen látható műszerfalat a neten találtam, ilyenre cserélném én is ki. Ötletek? Köszönöm előre is a válaszokat!
km csigát vennék SOS
Eladó Rs 125 gyári kipufogó.
Szia! bytbyke@freemail.hu-ra tudnál küldeni képet a gumiról?
Köszi a tippet, a leméregetéssel nincs gond, csak azzal hogy itt leginkább csak a belső átmérőt tüntetik fel... Egy e-mailt dobok azért rájuk, hátha megméregetnek nekem mást is.
Van, irj rám :)
140/70-em van, az is jó méret RS-re.
Sziasztok! 150/60 vagy 160/60 as gumi nincs valakinek eladó? :)
Köszi, CDI-nél mozgattam meg a vezetékeket, ott lehetett kimozdulva :)
Hali!
Van egy felesleges power szelep házam szinte új szimeringgel.
+ Van még egy 158-as M6-os főfúvókám dellortó-ba!

Kell valakinek?
Valahol máshol keresd a hibát, lehet hogy vezeték szakadás van, vagy a csatlakozóban nem érintkezik. Ha rövidre zárod, nem szabadna lefulladnia.
Sziasztok. Oldalsztender kapcsolót ki lehet kötni valahogy? ha igen akkor hogy? levettem ha berakom sebességbe akkor leáll, ha rövidre zártam őket akkor is. hogy máshogy lehetne?
Hali! Itt nézelődtél már? http://alkatresz.robogowebshop... - szerintem, ha szétszeded, leméregeted találsz hozzá!
Üdv Urak!
Gömbőlyű rs első féknyereghez szeretnék venni új karmantyúkat, de nem igazán találok készletet hozzá (az oem parts-os 30 ezrest, ráadásul dugók nélkül, hagyjuk...).
E-bay-en is csak 2006 utáni, radiális rögzítésű féknyereghez találtam szettet, az még valahogy nagy nehezen fájdalomküszöbön belül volna, a kérdés hogy vajon megegyezik-e a két nyereg bele? (porvédő nem érdekel kifejezetten, csak a karmantyúk).
Vagy mi volna a megoldás erre? Ki honnan szerez hozzá felújítókészletet?
Köszi előre is!
Sziasztok! 2007-es rs 125-höz keresek forgalomból ideiglenesen kivont vázat és blokkfelet(amiben a motorkód van), mert hála Istennek az okos első tulaj nem rakatta forgalomba megvételkor a motort és az emissziók lejárta miatt így ezzel a vázzal és motorral nem tudom sehogy sem forgalomba helyezni.. Ha valakinek van vagy tud valakit akinek van kérem ne tartsa magába! :) Előre is köszönöm! További szép napot! :)
Rugós tagot keresek RS-hez, hibátlan állapotút, ami nem folyik, csillapít.
Elado: 06-11 jo láncszett, hátso lámpa, vágott rendszámtarto, 99- olajtartáj, olaj szintjelző, lègszűrő, membránház karbon lappal, rotax 122 fötengely, univerzális vèszleállito, kormánykapcsolo, ár megegyezès szerint.
Aprilia rs-125-os y küllős kerekhez keresek még mindig hátsó lánckereket,menesztő agyat,menesztő gumit,első féktárcsàt,esetleg első fèknyerget.Vagy kitől,honnan tudnám ezeket megvásárolni?Előreis köszi!
Üdv!
Újitott már fel valaki HÁTSÓ telót 98-04 közötti RS-en? Megtudná nekem mondani valaki hogy mennyi olajat kell beletölteni? Köszönöm!
Pirelli Sport Demon H66 TL
140/70
110/70
Szó szerint újszerű állapotban eladó, járva nem igazán volt vele, mivel a motor éveket állt a garázsban javításra és tuningra várva. Hiba nem látszódik rajta, egyetlen gondja, hogy idős papucsok. 2007-es motoron vannak, eladás oka: slickre váltok, kell a pénz.
Ajánlatot üzenetben kérek.