Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Karburátor beállításhoz szeretnék segítséget kérni. Ha nem teljes gázzal gyorsítok, 5-6 ezer körül megtorpan a motor, nem akar tovább gyorsulni, dadog is egy kicsit. Ha ráhúzom a gázt, akkor szépen gyorsít tovább. Egy hónapig állt a motor a főtengely-balansztengely műanyag fogaskerekei lettek kicserélve, a karburátor is ki lett szerelve, tisztítva, azelőtt nem csinálta ezt. Egy másik kérdés: az alapjárati keverék csavart hova kell állítani? Előre is köszönöm a segítséget! :-)
Kipudobok hogyé vannak és milyenek?
Eladó egy plató alkatrész olcsón! rotax 122,123 van sok mindenem hozzá..érdeklödj a mocitomi@citromail.hu vagy a 06202891023
Olaj mennyi van a blokkban?
Jah azt hittem alkatrész kell :)
co.uk.. nem kuldenek HU ba... en is angol ismivel rendeltem. Ha par nappal elobb szoltok...
Sziasztok!

KERESEK:
Kuplung nyomótányért (122)
Baloldali lábtartót (RS 2004)
Váltókart
Hűtősapkát
Fékpedálhoz rugót

Ha valakinek van az írjon rám! 6osistvan@gmail.com
Sziasztok.

Segítsetek már , hol van a motor szám az Aprilia RS125 ösön (2001) Ha tudnátok képet küldeni az segítene.
Köszönöm. (SOS)
hali a gömb rs első telójának szimeringméretét valaki letudná irni? illetve hogy mennyi és milyen viszkozitásu olajat töltsek bele ?
Sziasztok!

Átalakítás miatt eladó lett pár cucc 2004-es Aprilia RS 125 ről!

Power hibátlan
Kipu pánt
Tanksapka ülés nyitó két hibátlan kulcs
Kapcsoló (gázkar felőli)
Új réz emelőszem több pár
Használt emelőszem kék eloxált
Kormányvég használt karbonos
Kormányvég új műanyag, dugós
Stage 6 légszűrő
Első sárvédő fölötti takaró idom

Árat mondj te, eladni akarom nem tárolni, nem lesz már rájuk szükségem, biztos megegyezünk! Nagyobb tétel esetén a postát állom!!
A gumi nem is érdekel akkor ,csak az érdekelt, hogy eladó-e külön? :D
http://www.kepesmotor.hu/april...

Aprilia RS 125 Eladó . Érvényes magyar okmányokkal A1 el vezethető.
Ha mondasz rá egy olyan árat, amire bólintok, akkor eladó lehet külön is. Van ugyanilyen Sport demonom 160asban is.
Szia! A 110/70-es első gumi külön eladó?
Elvileg... Csak ezek az indexek az ellenállásokkal 1ütt voltak csomagolva. Ah tervezték úgy is működik, semmi mókolás.
Van eladó stage6 sport légszűröm meg 122-es fullos henger nicasilos. Ha valakit érdekelne.
Egy relé pedig elvileg jobb megoldás volna.
trafó sem amal eladó 15000
Nekem gyári relével mennek, csak ellenállások lettek beiktatva.
Már mind1 kiderült szar az új relé
Ezt kicsit elnéztem...
Valakinek könnyen ment a gyári izzósról átalakitani ledes indexre?
A gyári izzós rendszer teljesen jól működik! A ledes indexek a ledes index relével ha rá kapcsolom akár melyik oldalra folyamatosan világit halványan. A gyári izzós relével annyi a változás hogy erősebben világit folyamatosan. A visszajelző lámpát ki iktattam (ami a műszerfalon levőt). Úgy működöt az hogy külön a jobb oldal ment és külön a bal, nem egyszerre mind a 4. De csak halványan és nem villogott.

Mi lehet a probléma???
Valaki kilodott már azzal hogy izzós index helyet ledes legyen?
Az izzós rendszer teljesen jól működik a gyári relével. A ledes indexek a ledes relével annyit csinál hogy mind a 4 halványan világit. A gyári izzóssal relével viszont ugyan úgy mind világit csak erősebben.
http://www.jofogas.hu/nograd/Pirelli_Sport_Demon_140_70_17_es_110_70_17_52194772.htm
http://www.jofogas.hu/nograd/Aprilia_RS_125_legszuro_legszurodoboz_airbox_52195795.htm
Eladó 140 és 110 Pirelli Sport Demon, illetve légszűrő dobozok!