Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elég rosszul hangzik, belenéznék a hengerbe, és ránéznék a dugóra először, mert esélyes, hogy megragadt többször is. Próbáltad öninditon kivül betolással inditani? Mert ha nem fordul át azonnal a leállások után, akkor tuti, hogy megszorult. A kipu ha durrog, akkor kevesell egyértelműen, vagy a gyújtással van gond, bár utóbbi nagyon ritka, hogy véletlenül pont olyan helyzetben gyújtson, pont annyi anyaggal a kipufogóban, ami belobbanjon.
Az 50-es extremába jó, az tuti.
Én ilyet nem állítottam, sőt inkább az ellenkezőjét tartanám valószínűnek. De ha szerencséd van, bele tudod faragni.
Sziasztok rs 125 2005 segédvázam eladó ha érdekel valakit :)
Szoval akkoe 94es extremaba jo? Neztem igy keprol mintha ugyanaz lenne ..a gyari pirosat valami tuning ledesre cserelnem..
Az is 12V-ot kap és pirosat világít.
94es extremaba yamaha aerox ledes hatso lampa jo???
99-es rs 125 re jeresek hengert akinek van kerem csorgessen meg es hivom is !! 06303231446
+ trapezlampas extremara sportkipufogot!! Rotax 123
Keresek V Force membrant!!!! Valakinek esetleg?
Hello rotax 122-hez keresek eladó hengert ajánlatokat a mankoczijoci@gmail.com -ra szeretém köszi
helló keres meg tudok segiteni neked
3051209874
https://www.sportmotor.hu/albu...
Hat a suber felulrol az elso rovatkaban,levego csavar 4et kitekerve hozza allitva az alapjarat.van mikor leallas utan nem indul..egy ido utan megint..de van mikor inditom durran egyet a kipufogo es ugy indul el..
üzemanyag ellátás?
9es hoerteku gyertya van benn..ez lehet a problema?
Udv! A motor egy ido utan gondol egyet es leall..altalaban vegsebesseget elerve..leall utana nem indithato kb 2 percig..utana megint indul de x ido utan leall..van mikor a kipufogo durran egyet..ez mitol lehet?? De csak akkor ha vegsebessegnel jarok nyelgazon!!
Sziasztok!

Keresek Arrow/Jolly moto/DLR hangtompítókat.
2db/1párra lenne szükségem.
Pirelli diablo első és hátsó egyben 5000km-et futottak. 10000ft+posta https://www.sportmotor.hu/foru...
Külön nem eladó, de ennyiért.......azt hiszem nem rossz :)
34es karburator..csak szivatoval megy menetkozben erosebb gaznal lefulladna..fustol es nem porog ki..hogyan allitsam be?? Sportlegszuro van rajt.
Nemtudom tudtok e segiteni..nekem olyan hatso lampa kellene 2003as rsemhez,hogy ket kor lampa also idommal lehet rendelni de csak kulfoldi oldalon es ide nem postázzák..valaki tudna segiteni nekem ebben?
Üdv! 2003 aprilia rshez keresek szep allapotu elso lampat.belseje ne legyen törött.+ 150/60/17 hasznalt jo allapotu hatsogumit! + valakinek jol bevállt ledes index 4db relével????
szia
50e
Helló látom hogy versenyzel szoktál eserleg kissebb tuningot vállalni ? Rotax 127es hengerszettről lenne szó
Mi az ára?