Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Érdekelne a akkumulátor tartó műanyag ha megvan még, meg nem törött!!
email: rgrunwald@freemail.hu
Köszi!
Szia, meg van még a karbi?
Szia, érdekelne a karbi, megvan még?
Sziasztok
Pneumatikus power szelepet keresek jó állapotban hiánytalanul!
Sziasztok!! Erről nem tudtok némi infot?http://www.kepesmotor.hu/april...
Keresek 2 első irányjelzőt 2008 as rs125 re illetve 34 es dellorto karbit! 06203539433
Szekesfehervari vagyok en is! Kepet tudnal kuldeni?
Ezt szerintem használtan tudsz beszerezni. Kereskedelemben az alu van csak ha jól tudom.
Mennyiért adod az idomokat, és a kereket? A kerék hány mm-es mintájú (balszél-jobbszél-közepe)? Áruk mennyik, és helyileg hol lehet átvenni ezeket?
Köszi. Most olyan is van benne. Mármint fémötvözet. Csak előző gazd(a)ák meg gányolták hegesztéssel mert eltört, csak nem lett valami fa*a és kikezdte a szimeringet, ezáltal eresztette ott az olajat. És szimering csere + új nyelv volt a terv.

Ilyen fémötvözetet tud valaki honnan lehet rendelni? Nem találtam sehol.
Az aluötvözetből is volt. A Rotax 123-as pedig valami fémötvözet de nem sima vas. Szóval nem gáz.
Sziasztok!

2001-es gömberesbe rotax 122 rendeltem egy új power nyelvet. De nem tudtam hogy alumíniumból van. Szerintetek mennyire gáz hogy nem vasból vas?

Üdv.: Anti
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, sajnos tanácstalan vagyok.
A probléma:
http://youtu.be/cuiNpF1xqKM

Karburátor beállítások:
- Tű zéger fentről az első pozícióban
- 120-as főfúvóka
- 70-es szivató fúvóka
- 62-es alapjárati fúvóka

Nekem ez egyértelműen karburátor problémára utal. Már régóta fennáll ez a probléma, egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni.
Túl vagyok egy komplett blokk felújításon (összes csapágy, összes szimering, összes tömítés újra cserélve),
de csak nem akar megoldódni. Menet közben közepes gázon tartva rángat, majd olyan, mintha elzárták volna a benzint, hiába húzom a gázt, nem
reagál, csak ha visszaengedem és utána egy pár másodperc múlva megint ráhúzom. Kompresszió jó, az erő nem hiányzik. Van ötletetek, mi lehet
a gond, lehetséges, hogy a karburátoron kívül valami másban kell keresni a hibát?
Ha kivan űrítve a rezód (perpillanat nekem gyári a kipufogódob) és ha veszel rá egy dobot (pl.Arrow,Petku GP,Gianelli........) akkor is nől a teljesítmény?
Sziasztok! Aprilia rs 125 1994-es extrema motoron szeretném bekötni az önindítót. 12V70A relé elég?
Eladó!
Hello nekem van üléspúpom székesfehérváron megtekinthető posta ok! 06306420892
Hello nekem van helyileg Székesfehérvár!! 06306420892 ha erdekel hivj!
Sziasztok ! Egyben akciosan elviheto ! 2001 Rs alkatreszek . Osszesen.40.000 Ft

Vaz hibatlan : 25000Ft
Lengovilla 15000Ft
Elso kerek 13000ft
Hatso kerek 18000ft
Fejidom lampval5000ft
Faridom 5000ft
Segedvaz 5000ft
Km ora tartokonzol 3000ft
Kormany 3000 ft
Elso feknyereg : 5000ft
Hatso feknyereg :5000ft
Elso fektarcsa 5000Ft
Hatso fektarcsa 6000 ft
Kozponti rugostag 5000ft
Tank :5000ft
Huto : 3000Ft
Udv! Keresek Aprilia RS 125 2002 ulespúpot!
Még mindig eladnám, de már tényleg csak útba van, szóval ha valaki dob rá egy elfogadható árat viheti!
http://www.kepesmotor.hu/idomo...
Sziasztok mi a véleményetek Giannelli kipufogóról? Jobb teljesitményben mint a gyári? Főfuvóka csere vagy karbiállítás szükséges? Esetleg a tűn egy kis plussz kaját adni neki? Kinek mi a véleménye rólla? Esetleg valakinek eladó tompitója van? (giannelli vagy valami más?)
Üdv!Keresek 2005 rs 125 hibátlan álapotban lévő első lámpat kompletten!Ide írj: jakab.jhony@gmail.com