Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

06 30 279 48 96
Eladó Aprilia RS 125 2001es. 11KW forgalmiba. Max végsebessége 145km/h. +ba adok tisztaúj fékbetéteket elsőt, hátsót, 5liter Stihl keverőolajat, Motul olajat a blokkba, 5*5000K égőt, ARROW kipufogódobot, NGK BR10EG gyertyát. Gumik nagyon jó állapotban. 500km-rel ezelőtt volt cserélve a olaj és a lkuplungbowden. STK 24.02.2018. Ha van kérésed írj üzenetet. A motor érvényes szlovák papírokkal, Esztergomtól 25KM-re... Az ára 1300euro vagy 400000FT.
Sziasztok! Az a problémám lenne hogy nem nyit a power szelep.Mikor kész lett a blokkja,bele lett téve,be lett indítva,mikor járt alapjáraton hol ki nyitott hol be zárt,utána már azt se csinálta és 8 ezernél se nyit.Szétszedtem darabokra,kipucoltam dzsuvás volt összeraktam sokkal könnyebben is járt,de még mindig nem húzott be,rátettem aksitöltőre adtam neki negatívat,pozitívat és keservesen de be húz.Ha meg van törve a bowden u alakba ahogy a motoron is lenne egyáltalán nem húz be.Kaptam egy power mozgató mágnest kölcsönbe az valamivel jobb volt,nem gondolkodott annyit mint a másik,hogy behúzza-e,de az sem húz be ha meg van hajlítva a bowden,meg persze 8 ezernél sem... Mi lehet a probléma? 123-as Rotax aprilia rs 125 94
Bontott órát keresek, 2006 utánit ha valakinek van kérem hívjon 06203539433
Eladó Arrow kipufogódob. Ára 15000ft + posta. Érdeklődni emailben..... adrianszanto55@gmail.com
Szevasz! Megvan még? :D
UDV!Keresek aprilia rs 125 2002 evjarat hatso teleszkopot!+ fekmunka hengert.+ uj vagy nagyon jo allapotu kuplunglamellat vagy komplett!
Üdv!
Keresek Aprilia rs 125 (1999-2005) évj.-hoz nem fojtott motorról való CDI-t és RAVE egységet! (Csak hibátlan állapotú érdekel ne legyen felvágva a CDI !!)
Valamint hibátlan pillért (az a idom ami a két oldalidomot alul közbefogja a kipufogó előtt)!!!
Udv! Keresek rotax 122 hengert jo dugoval!
Szia.
Pl. a piaggio cdi-be be van építve nincs külön power vezérlő.
Sziasztok! Kis segítséget kérnék. Egy barátomnak van Aprilia RS125 ami alapjáraton szépen ketyeg viszont max fordulat 8000 menet közben még annál is kevesebb 5000 (a moci 2010 és és csak 6000km van benne a karbi tiszta viszont a benzin szintet nem tudom menyinek kéne lenni). Találkozott e valaki ilyennel, és mi lehet a hiba. A segítséget előre is köszönöm.
Foglalozni er!

Min 100eFt es elteszem akar egy honapig !
Aki Hetfoig elviszi , annak elso,hatso emelo ajandek !

https://new.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/rs_125/aprilia_rs_125-11534422
Hamisítják a gyertyákat is, lehet akár ez is az oka. Keress rá: fake ngk
http://www.kepesmotor.hu/april...

Jarjon jol vele valaki !
Vegyél bele normális gyertyát, mondjuk bele való BR10EG-t és próbáld azzal.
Sziasztok! Az lenne a problémám,hogy a motor (aprilia rs 125 94 extrema) 230km alatt két vatta új gyertyát meg evett. Ami alatt azt értem reggel indítanám fullad egyenetlenül jár kiveszem a gyertyát fekete...volt itthon 6 os gyertyám,hogy tényleg az a baja-e csak indításképp bele tettem baja mondom nem lesz tőle és azzal pöcc röff nem dadog semmi.Jó akkor vettem új gyertyát,előtte b10es volt most vettem bele bpr10es-t,mentem vele 100+ km ma reggel indítanám ugyan az... kiveszem fekete,meg se próbáltam kitakarítani,bele tettem a 6-osat pöcc röff egyenletesen jár nem dadog nem fullad. hol a hiba? (mielőtt valaki bele kötne 6-os gyertyával még 1 percet sem járt a motor)
üres rotax 123 as blokkot vennék segéd kipus hengerre
Sziasztok
Aprilia -es 125 factory motoron hol találom a power vezérlőt.
Sziasztok,
Nincs valakinek 34 es karbija ? 06203539433
Eladó Aprilia RS 125. Most volt benne cserélve olaj,égők,hűtővíz...) 150km-rel ezelőtt volt a kuplungbowden cserélve. A égő 5000K a reflektor pedig 6000K nagyon szép fehéret világít. 36xxx km van a blokkban. Műszaki érvényes: 2018.02.24-ig. Adok hozzá tisztaúj fékbetéteket (elsőt és hátsót is) 5darab 5000K égőt, 5liter Stihl keverőolajat. A gumik nagyon jó állapotúak. Érvényes szlovák papírokkal. Esztergomtól olyan 25KM-re. Nagyon megbízható motor. Ára (1500euro) ami olyan 465 000 ft. Árból egy keveset lehet alkudni de csak személyesen. Max sebesség 145 km/h.
EMAIL:: adrianszanto55@gmail.com
Szaisztok!

Eladó a képen látható gumik párban. 5000km-t futottak. Pirelli diablo. Ár: 16000ft

Vannak még slickek is különböző méretben 4000/db áron
Üdv!
Keresek Aprilia rs 125 (1999-2005) évj.-hoz nem fojtott motorról való CDI-t és RAVE egységet! (Csak hibátlan állapotú érdekel ne legyen felvágva a CDI !!)