Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aksi nem döglött meg?
Lehet egy saru laza, a fesszabályzón, legrosszabb esetben a generátor égett le. Nézd meg előbb a fesszabbot.
Sziasztok valaki tudna segíteni mittől lehet hogy csak lámpa nélkűl magas fordulaton van tőltés
Ki milyen gyertyat, es milyen gyertyahezagot hasznal ?
üdv keresnék rotax 122 hengert 06706721095 ha van valakinek
Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy power után, kb 9-10 ezres fordulatnál ha elveszem a gázt, és fékezni kezdek, a motor néha lefullad, és ha nem is fullad le, de nagy nyűggel akar visszaesni a fordulat, szenvedve csokken. Mitol lehet?
270e Ft
mi penz?
Eladó
Szisztok!
Van egy elaó Rs125-öm!A motor forgalomból kivont német papiros,de forgalomba helyezhető!Műszakija 2018.06-ig érvényes.Most lett hüvelyezve új Wölssner dugót kapott,bejáratos még!Olajpumpa,olaj,fagyálló,első fékbetét cserélve lett.M Gábor csinálta és állította be.23e Km-el.Vannak eszétikai hibái sajnos de javitható
sziasztok!2007 rs hez keresek fékpedált
tegnap visszaszereltem....nem a műszerrel van gond,végig tapiztam a kábelt a jel adóig...jobb oldalt a váz mellett van egy kis kókányolás,szig szalagozás...ott mozgatom és tökéletes...
Arra céloztam, hogy ha nem az rossz, akkor vettél még1et, de probléma továbbra is fenn áll. Kapcs rajzon megnézném miről kapja a feszültséget, és csak azt adni neki. Akkor kizárhatnád, hogy a jeladó rossz.
Nincs két műszerfalam...
És ha a jeladója rossz? (Van két műszerfalad)
Sziasztok! 2007 rs.....műszerfalat keresek,km óra össze vissza mutat...álló helyzetben is!!!!szétszedtem atomjaira de nem találom a hibát...valaki javít ilyet,köszi srácok!
Sziasztok! Megmaradt egy tankpad matricám! Csak fólia, nem viaszos!! UV karc és vízálló kültéri fólia. 2500 postával.
Elado heidenau 110/70r17 jo puha 5mm mintaval ára 5e postazom is komaromba van 06307316232
Sziasztok! 34 es karbihoz keresem a beömlő szívócsonk csonk részét, mivel azt nem kaptam hozzá, és a 28 aséba nem fér bele, ha valakinek van bátron írjon vagy hívjon! 06203539433 vagy szmolensasa@gmail.com . Előre is köszönöm :)
Üdv. Egy kérdéssel fordulnék hozzátok.
Van egy 1996-os Rx125-ös, Rotax 122 blokkal, aminek a sebesség fokozatai fordítva vannak. Fennt az egyes, többi lent.
Létezik gyárilag ilyen kivitel?
Szétszedtem a blokkot és a váltò kukactengelye mindenképp így osztja a sebességet. Gugliztam kukactengely képét, de amit találtam az ennek a tükörképe.
Sziasztok
Keresek jó állapotú, eladó rs-t (99-05).
Sziasztok! 2006-os Aprilia RS125-höz keresnék gyári (bontott)kilóméter órát (ez már a digitális fajta)
Sziasztok keresek aprilia rs 125-re oldal idomot
Megoldva. ;)
A powerszeleped nem nyit rendesen. A bowden ki lehet szálasodva, vagy a powernyelv van bekokszosodva. ajánlom szedd szét takarítsd ki a nyelvet, ellenőrizd a bowdent hogy könnyen jár e, illetve találkoztam már olyannal is, hogy a powerház alatti tömítést kellett kicserélni, mert ferdén fogatta be a powernyelvet a kopás miatt és így meg tudott szorulni. Probléma lehet még a behúzó mágnessel is de az ritkább eset. Ha beindítod a motort, alapjáraton a behúzómágnesnek be kell hogy húzzon.