Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv! Előfordulhat, hogy tényleg 15 lovas. Jöttek ki belőle fojtott verziók is, kisebb kategóriás jogsival vezethető. Ezekben nincs kipufogó szelep(power szelep).
Van amelyik csak papíron a gyengített verzió, a valóságban viszont nincs fojtva. Ezt nem árt tisztázni az eladóval.
Hello urak lenne egy amator rs125 kerdesem. A 2007 es evjaratu fekete piros uleses rs hany loeros ? mert lattam mar 15 es 28 loerosnek is feltuntetve. Koszi
Sziasztok, Dellorto vhst 28-as TPS szenzoros karbit keresek (2006 utániakon van elvileg)
Vennék RS125-öt Cagiva mito evot hibás motorral, vagy hiányosan dekorációnak.
Rs 125 07 rendszámos felújítva extrákkal eladó 400.000 HUF fix 06204495415 Orosháza
Sziasztok,

2007-es RS 125-höz keresnék eladó pályaidomot. Tudtok valakit aki csinál itthon?
szia megvanak még az alkatrészek?
Sziasztok.
Aprilia RS 125 2003-as baloldali lábtartó konzolt keresek
Sziasztok!
Vennék 34-es karbit, ha van valakinek (Dellorto VHSB 34 LD), és hozzá való szívócsonkot Rotax 122-eshez.
csuti.csuti@gmail.com
Sziasztok!
ELADÓ
https://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/rs_125/aprilia_rs_125-17014084
Ha nem fordul át a víz, akkor az öreg termosztát is megszorult, semmi képpen ne járasd.
A gyertyakép pedig legalább 10 km folyamatos motorozás után lesz úgymond igazán helyes, addig nem ég ki a gyertya rendesen.
Köszi. Hát nekem fekete kokszos így ak nem is jó. De most már be se indul én nem akarok bele nyúlni de szerelő sincs közel, és az a baj h nem fordul meg a víz benne ahogy észre vettem. Van bajom vele
Hello.
Elvileg AF1 125-ös motoron 28-as Dellorto karburátornak kellene lenni. Ez már gond ha Neked 24-es.
Az alapjárat ingadozás a szegény keverék miatt lehet.
Azaz Kevés üzemanyag sok levegő. Ebben a gyújtógyertya színe sokat segít.
Ha Fehér/szürke sok a levegő, ha ősz barna megfelelőek az arányok, ha fekete/kokszos akkor sok az üzemanyag és vagy a 2T olaj egyszerre.
Üdv. Van egy af1 és az lenne a kérdés h van rajta egy dellorto phbl 24 karburátor és h a sibert hányadik fokban kell tenni az a baj sok a benzin. A másik h egy darabig szépen jár 3000 körül utána le esik 2000 re és le áll h állítsam be.
Sziasztok!
Powerszelep, kipufogó, kuplung dekni tömítés van a fiók alján valakinek?
Köszönöm.
mitasm06@gmail.com
Sziasztok! Keresek 2007 modellhez fej idomot , plexit, jobb/bal oldal idomot , bal hátsó farok idomot .
Ha esetleg valami Tuono 125 vásárlásán gondolkodik, íme egy kiváló darab:

https://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/tuono_125/aprilia_tuono_125_nyitott_valtozat_11kw_forgalmi-16539853
Eladó alapméretes nicasilos henger
Érd.: klassz41@gmail.com
Szia ez a motor meg van még?
Sziasztok! Van pár blokkalkatrész ha valakit netán érdekelne valami vagy akár egyben. Lendkerék, műanyag fogaskerekek és a blendix már nincs meg.
Szia! Nem tudom aktuális e még a kérdés, de én most láttam és arra tudok választ adni, hogy a piros jelzőlámpa a műszerfalon azt jelzi hogyha kevés az olaj az olajtartályban, illetve ha ki van kötve a külön olajozás akkor értelem szerűen folyamatosan világít. Egyébként nekem egy 2009-es rs 125-öm van, nem nagyon tudok típushibákat, jó gépek ezek :D
szep paripa, kar hogy abudget-emen kivul esik
Üdv ,keresek hegyes rs fejidomot 2008 Lorenzo replika piros színüt lehetőleg hibátlant, Jollymoto,Arrow rendszert,légszürö gumit,jó állapotu első hátsó féktárcsát radiális elsötelót -hibás is lehet, ELADÓ: sérült de javitható üvegszálas pályaidomok, tel 06204242946
Sziasztok! Sajnos hazepites projekt miatt elado lesz a vasam. Meg nem volt idom hahura feldobni, berakom ide ki mit adna erte alapon.... szabad piac van johetnek a 2 kecsket xboxot hozzaszolasok is, na meg persze az ertelmesek is :) Mindenaron es barkinek ugysem lesz elado!;) Sose bukott, Dede szerelte, Polyak laci szervizelte, full uvegszal palyaidom, forditott valto, gyorsgaz, jolly rendszer, slick gumik, pneus power, es sok mas finomsag....Adatlapomon millio kep video.
Sziasztok! Aprilia RS 125 alkatrészek eladóak 95-2003ig! Minden van!