Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eladtam,Innen a fórumról vitte el egy srác.
van itthon még egy olyan hengerem elfekvőben,emléknek
Mondjuk anno nemtetszett ennyire..
Ha elviszik a kawát,nekemis valószínű rs lesz,de ettől egyelőre nemfélek
sajnos tudom mien az mikor egy kis darab fém ott elszabadul a hengerbe nem én érdeklődtem a fogyasztása iránt mind1 tom h ennél a gépnél nem az számit h mennyit eszik megvan még a 34es szetted????
igen, ha az becsúszik akkor ott minden megy
ennyierővel mitobol is van 500as..
kis csemege:)
rgv-nél volt az,hogy a powerben lévő kis stift amia power darabjait összetartja,eltörik,és bezuhan a power,nagy rumlit tud csinálni.Ha egy ilyen motor karban van tartva,aranyat ér,és megszolgálja az árát.
De ez a "mennyit fogyaszt" dolog szerintem nemigazán lehetne egy ilyen ördögnél kérdés,nagy a literteljesítménye,ahhoz anyag is kell.
6 darabból áll hengerenként a power. 3 fázisban nyit. kb 2-3ezrenként takarítani kell! szervízszabály !!!
Amúgy sok baj szokott lenni a motorjával??? power szelep ebbe hogy van ???
pályán az rs250es az összes 4t-t megbünteti. nagy a kanyarsebessége, könnyű , rövid féktávokat lehet cele venni, és fordulaton nagyon nagy a hatásfoka.
Ez pedig már nem is ribanc hanem egy óriási....................
picsázza a 600as ferdeszemüeket
ja nem is a jobb sarokba
rg 500 blokkot ir a jobb felso sarokba a kép alatt és 113 lovat a hátsó keréken
Huu de nagy ribanc
2003. volt az utolsó. egyre jobban megy fel a használtak ára , mert nem nagyon adja el akinek van.
EZ MEG MI?????
Kösz a helyreigazitást.
csak kár hogy már nem gyártják... pedig kereslet az lenne rá .. nem is kicsi
ez egy hobbi versenymotor jó alapja. 56-68le. változattól függően. nagyon komoly futóműve, váza és féke van. nemhiába használják legtöbben pályamotorozásra.
az végül is türhetö elvégre ez egy versenymotor.... 70LE ha jol tudom ugye??és 210körül mozog a vége széria állapotában.Ha nagy leszek egy ilyet szeretnék
ez hűlyeség. max 18-20liter. de akor, ha akasztod a gázt végig
Az érdekelne hogy mennyit fogyaszt ez a gép Mert én már hallottam olyanokat hogy 40 litert is betolhat az arcába de szerintem ez hülyeség....
barátomnak van. én csinélom neki, ezért kérdezd mire vagykiváncsi
kinek van itt RS 250-e??? Lenne pár kérdésem hozzá....