Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megbántad a vételt amúgy, vagy neked is valami fétis volt hogy ilyened legyen? 😄
rs250 95-97. Chesterfield.
Melyik modellről beszélünk? Amúgy nem vitatom hogy nem normális dolog ilyen motort fenntartani, de nem is erről szól a dolog amikor belebuzul az ember valamibe.
nekem kb. 20 éve is probléma volt az alkatrésszel, megvették az összeset a versenyzők. Akkor egy havi fizetés volt egy új henger és dugó rá. Cserébe jól ment, de a szezon vége előtt eltört a hajtókar, leverte a karburátort is... Annyit evett mint 2-3 motor együttvéve, de szerettem.
Főtengely+2 henger pont a motor vételára volt akkor.
Lehet csak az "algó" trükközik velem, de én azt látom, hogy pl Japánban elég nagy reneszánsza van az ottani legendás típusoknak (CBR, VFR, RVF, NSR250, R7 néha NR). Kínából rendelgetnek hozzá idomokat, és kérdezgetik egymást hogy melyik mennyire passzol, vagy mit kell trimmelni rajta. A mechanikai részeket isten tudja hogyan tartják fent, de motorozgatnak vele. Amúgy ezek a motorok szerintem bő 10-15 évvel ezelőtt is befektetésnek számítottak már.
Mostanában 10.000 erurótól indulnak. Ha van olcsobban akkor azon már a kepek alapján is látni, hogy vihar vert. Sajnos elertek ezek a motorok abba a korba, hogy már nem motorozni veszik őket hanen befektetésnek.
Én is vennék, akármennyiért is. De sajnos nem fér bele. Gimnazista korom óta bekattanásom az NSR250. Akkoriban 1,4-1,8 millió forintért volt, kb elérhetetlen. Mostanra persze szinte aprópénznek tűnik.
én vennék, de nem egy új 600-as sportmotor áráért. Amikor nekem volt akkor 4 havi fizetésembe került. Az most kb. 1,4MFt lenne
Gondolom nem sokaknak van pénze ezekre a a 250-esekre
Nagy itt a csend. Mindeki abba hagyta a 2t-zést?
fele ennyiért reális lenne az ára.
Sziasztok! Eladó 2001 es RS250 gyári és pálya felszereltséggel. Nagyon igényes állapot! Hirdetést megtaláljátok a Képesmotoron. Csutak Péter 06 30 636 636 2
Áprilia rs 250 v2 2t 1995 évjárat teljesen gyári eredeti kivéve a fényezés és a kipufogó
A kipufogó típusa Tyga az ára 8500 euró a mostani árakat figyelembevéve egy barátom kért meg az eladásba segítsek neki érd privátba Facebook messengeren kommunikalhatunk Érsek Attila
Akinek most van 250-es kétütemű japán vagy olasz sportmotorja az el ne adja, mert kuriózum!
Szia ez zeeltronic komplett vagy külön van a cdi és a power vezérelve egy vagy két doboz mert én gondolkodom rajta és ha ha mondjuk eladó mi lenne az ára illetve mi a véleményed róla ez vagy inkább agyari és megoldási az elogyujtas állítási lehetőséget
kerestem de inkább vettem egy fiatalabb rsv factory-t olcsóbban. Ezt is kell szerelni de kevesebbet :-)
Németországban mindig kínálnak, de mostanában már ott is megjelentek a kereső hirdetések. Az árak brutálisak, a megkíméltebb példányokért minimum az újkori árukat kérik el. Valahol érthető a tendencia, egyrészt viszonylag kevés van belőlük, másrészt az új motorok ára is folyamatosan emelkedik.
Én is
Sziasztok,

Eladó Aprilia RS 250-et keresek, ha esetleg tudtok ilyenről. :)
Mogyoródon szerintem Gáspár Attillára gondolsz.

Eladó még az RS ?
Szia mit szeretnel csinalni a gepeden lehet hogy tudok tanacsot adni nekem is rs 250- em va es regen is 2 t vel mentem akkor a Hamar Zsigava csinatuk gepet egy yamaha tzr 250 es volt 1 kt van mar egy srac akinek szinten van egy rs gepe iden vette 7000 eu volt csinalhatunk egy barati kort es akkor egymasnak tudunk segiteni par dologba en mar sok tanacsot adtam a petinek mit hol tud beszerezni privi cim mocivincemotor@gmail.com facebook on is megtalalsz ha erdekel a dolog vedd fel velem a kapcsolatot
Rs 250 alkatreszeket keresek ha esetleg van irjal lehet hogy erdekel
debrecenben esetleg
Akik valaha mentek a szupersport 400 - as szériában, Ő közöttük van több is, akik ügyesen szereltek 250-es 2T-ket. Mogyoród környékén volt egy srác, akinek a falon is nsr-ek, tz-k, meg rs-ek lógtak. Sajnos a nevekre már nem emlékszem. Balatonfüreden lakott egy másik srác Őt MitoGerinek hívták a többiek. Neki vannak kapcsolatai. Illetve Ajkán a Simon család akiket még ismerek régről, Apa, és fia is versenyeztek.
Megpróbálok nyomozni a múltban, keresni valami elérhetőséget.
Sziasztok,
Tudna nekem valaki ajánlani egy megbízható rs250 szerelőt, aki korrekt áron is dolgozik?