Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Holnap hivlak!
Nekem van egy rs 250 olasz papirosom anyira nem ragaszkodom hozá estleg eladó jelen pilanatban elsö telo szimeringek iletve burkolat festés miat szét van szedve valakit érdekel tel:0630 4108858
oké
Szia pont ma voltam Fehérgyarmat fele, csak még akkor nem tudtam a számodat, viszont hétfőn vagy kedden megint megyek alra feléd!
Hello délelőtt faterom tudod elérni 06203753090 délután engem is 06203753004
Zoli küld majd el a címed a mailomra,és küldöm a főfékhengert.üdv
gilera@vipmail.hu
ok!
a racing amit árulok 2800ért ricinus alapú
Szia! Szerintem 95% a péntek! Tudsz nekem 1 teló számot küldeni, hogy tudjak szólni idöbe. köszi! " délelött elérhetö vagy"?
Szi bocs hogy csak kost válaszolok de igen ott volt Debrecenben és Szalkai vagyok mikor jössz erre?
Köszi Bence, de az nem ricinus alapu.!
Az utóbbi kérdésemre már rá jöttem!A héten megyek Szalkára! A mocid nem volt nemrég Debrecenbe a carbonos embernél?
racing 2t 2800Ft
speed 2t 2200Ft
Üdv uram nekem kellene kettő liter racing ricinus olaj ha van még, ha van légyszi írd meg és küldöm a címet ha el tudod postázni! Még egy kérdés ,melyik városból küldenéd?
Rossz napod volt?
Mit érdekel az téged? Komolyan mondom rég láttam ennyi értetlen hülyegyereket mint ti, az "irtamokmentavalasz"tól veled befejezőleg.Megsem bírnád állni, hogy ne ugass bele amihez közöd sincs,esetleg hogy témába vágóhoz szólj,kérdezz,ahoz gondolom sok közöd van... Szólj hát hozzá akkor a támához, ja vagy nincs mit?Ahogy eddig sem volt,csak ideböfögni mert miért ne.
Csak az üres duma,offolás,unatkozó fórum csetelés,nem tudom minek.Nem reagálok,itt befejeztem,szót nem érdemel az egész fórum úgy sincs értelme.

Italycorse olasz ebayt figyeld ha kosaras motort keresel.Nem,nem gondoltam hogy nem utcára kell,miből gondolnám?! Sok sikert.
csumigumi! vki nem tud PAPÍROS törött rs 250-t?előre is kösssz! aki tud az csöröghet rám : 06703757162
Mert fáj hogy itt van?
válaszoltam
ok
írtam emailt
Agip Racing 2T ricinus versenyolaj eladó! 3300Ft/ Liter! Agip Speed 2T 2600Ft/ Liter És Castrol Láncspray 2100Ft! Érdeklődni: kasa93@freemail.hu e-mail cimen! Vagy telefonon: 06203753004!
Na majd hátha sikerül egy hasonló szépséget találni
Szeva rozsdás!
Tudom hogy nehéz ügy itthon ezért is probálok mindent megmozgatni mielött kimegyek egy szép példányért...
Gondoltam hátha van itthon is valami szakadt masina aztán a sorsa igy is ugy is szétszedés izzé porrá utána gatyábarázás...
Ez természetesen 1-1.5-év mire olyan lesz amilyet én akarok
De már néztem moto.it-en vannak korrektek.
Ha megvesz az ember egy ilyen gépet bele kell kalkulálni a komlett blokk generált + futómü felujitást esetleg cserét... Nameg pályaidom is jo ha van mert gondolom rájöttél hogy nem uccára kell
Aztán csak ütni kell a ringen(de csak szépen)
"KisTuning"
Nem tudom miből gondolod, hogy ennek a kérdésnek itt a helye.mi köze a témához?semmi Ahelyett hogy az adatlapján lévő email címre böfögnél,mint ide.Biztos megerőltetőbb lenne, mint itt offolni. Úgy látom kényszeres dolog, alkalmanként valakinek teleszarnia a témát.Bekéne már fejezni.

Italycorse: Elég nehéz ügy itthon,az rgv inkább.Az olcsó húsnak meg tudjuk hogy híg a leve ezzel a blokk,váz,bontott variálósdinak.Inkább üzemképes motort keresnék,papír vagy nélküle szvsz nem oszt nem szoroz Ha nem vásárnál most,akkor majd felújításnál rakod bele az árát,meg többet.
Hidd el, nem te gondolod ki elsőnek ezeket variációkat
Ha csak nincs komplett,KÖLTSÉGMENTES blokkod vagy hengered akkor szerintem nincs miről beszélni.A rossz blokkos árát is elkérik,lényeg hogy blokk nélkülit alig-alig látni eladót.

www.moto.it és társai.