Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem rontod nincs még semmilyen üzlet.
Dehoyg sértődtem meg.Csak nem érdekel a dolog,majd tulaj eldönti,mi kell neki.Igen,gyengébb lesz.Bár szerintem utcán teljesen elenyésző az a teljesítmény veszteség,amit a hüvely okoz.Verseny célokra persze más lenne a helyzet.De nem rontom én az üzletedet.
ezen mit kell megsértődni gyengéb lesz vagy nem?
Más.Nincs egy ilyen membránotok,RS 50-esbe?
Ezt úgy mondod,mintha nem állna folyamatosan melótok a Csereibe..
Gyakorlatilatilag befejeztem,mindenki azt csinál,amit akar.
Hát srácok a hüvelyezés az paraszt javitás soha nem lesz olyan erős a motor mint elötte.
Angliába ki lehet küldeni de a posta is legalább 30 lesz ,meg ez mind idö ja és amig nem fizeted ki nem küldik haza a hengereket!
tudtommal angliában 60körül nicasiloznak 1hengert, és még nem volt szó a postaköltségről. de javítsatok ki ha nem így van.
Meg kell nikasiloztatni.Olcsóbban kijössz.Vagy hüvellyel még olcsóbban.
Akkor jó mert szerintem sem sok ,ráadásul elég ritka !
sztem korrekt ár 2 uj hengerért főleg hogy nem igazán találni minden bokorban
Soknak tünik?
üdv írj egy mailt nekem azt mondom a lehetőségeket,üdv:
gilera@vipmail.hu
Hali a 2 új henger ára 170 e lenne ,ha érekes lehet keress meg!
szia menyiért tudnám eladni kb? ha nem csináltatom meg csak enyi baja van festés karcmentes semmi más baja nincs
és menyiért adnád? őket csak hengered van ? lehet dugó is kell. előre is köszi
hali nekem van 2 új hengerem ha érdekel!
hát ha nem találtál megoldást szerzek neked vagy alkatrészt,vagy vevőt a motorodra.
miért ? mi lenne a te ajánlatod?
hajaj,,nemlesz egyszerű szülés.
ha nemtaláltál alkatrész & megoldást szoljá..
Hali mindenkinek. Tudna nekem segíteni valaki? van egy aprillia rs 250 1988 as évjárútú mocim és bütyköltem a motrát és beleesett egy alátét ami eléggé összebarmolta. Szóval a kérdésem valaki nem e tud esetleg komplett motort vagy csak hengert, vagy valakit aki nem is tudom meg tudná csinálni. előre is nagyon szépen köszönöm. és írjatok ide : roosberg@freemail.hu
hát bammeg nagyon büszkelehetsz rá h kivan töltve.....ha így töltöd ki akkor inkább hagyjad a picsába...háziállat barátnő...faszfej
Te lehet h te az vagy, nekem ott vannak a képeim, és az adataim.
Leürítettem az adatlapomat, örüljél... Mostmár én is egy kép és névnélküli gyökér leszek...
Ebben igazad van, de azt nem akarom, h ott rohadjon a garázsba, eladni meg lehetetlen hibásan...