Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja igen csak kérdezd meg,hogy megvan e hőkezelve a hüvely és hogy a külseje köszörült e...
Meglátod lapítanak majd,mint sz.r a fűben.
Enélkül meg egy hüvelyezés nem lehet jó.
Szia(sztok)Igen 25körül/db és jól csinálják
Szia! Eléggé esélytelen dolog a henger.... Ha esetleg találsz, szólj, mert engem is érdekel.... Ha mégsem, marad a perselyezés... állítólag kb 25-ből egész jól megcsinálják.
Sziasztok, örülök, hogy feléledt ez a topic és ha már így van, volna egy olyan kérdésem,bontott RGV, vagy RS250 hengert nem tud valaki közületek? Tudom hogy nem egyszerű,de ha egy mód van rá segítsen valaki. Előre is köszi. Tel. 30 4211474
Hello engem érdekelne lehet menyi lenne az idom ára?
Ha valakit érdekel RGV 250 dugó -RG125-be és APRILIA RS 250-be is ez megy-, 800 mérföld van benne....
mail: suzuki.rgv@vipmail.hu
Üdv

Van vlakinek komplett blokkja, lehetőleg 250-es!
Bármilyen jó rs, tzr stb, csak 2t legyen.
Árat is kérek!
az mind1, csak vidd el
ez pont rs 250re való
Helló,eladó Gianelli Silencers sportdob, alig használt,szétbontottam a gépem,és ez még megmaradt.. 20e FT.
email/msn: bojtorbalint@freemail.hu
molbil: 0630/3855381
Helló ,Van egy Agip racing 2t bontatlan olajom ha valkit érdekel.tévedésböl vettem Agip Speed helyett.ha valakit érdekel olcsobban akkor irjon.pesten személyesen átadom.
gregus16@gmail.com
Eladó 2db gyári aprilia rs250 hengerfej,suzuki rgv250(VJ21-22) és rg125F(92től) Gamma típusokkal azonos.
Eredeti és/vagy módosított értékű hengerfej használatra,esztergálásra és marásra alkalmas.19E ft
Érd.:20/376-2293 vagy marlori46@hotmail.com

http://www.kepesmotor.hu/motor.
..

Sziasztok érdeklődni szeretnék hogy aprilia rs 250-re nagyobb tuninghengert meg nagyobb karbit hol és mennyiért tudok szerezni ja meg melyik kipuff rendszer dobja rá a legtöbbet illetve kellene rá kuplung rugó és másik áttétel stb....?
Előre is köszi
Hali :D
Am lehet az RS 250-esekhez alkatrészt kapni? pl gyári főtengelyt stbstb....
és ha igen akk hol? :P:P
jó napot úraim ott vagyok most hogy lecserélném a Honda NSR 125RX emet egy aprilia rs 250 re azért jöttem ide hogy tapasztalatokat halgassak!pl fogyasztás erő megbízhatóság és a többi!jah meg a legfontosabb most raktam le az A1 et és hogy megoldható ezeknél a gépeknél hogy A1 esel lehessen vezetni ne csak A-korl al tudom hülyén hangzik mer ezekbe általába 60-70 ló van csak érdeklődök!
Elnézést, kicsit hülye hsz lett.
Az volna a célja a cikk link kérésnek, hogy ha a kollégék kérdenek, ne én nyökögjek valami fél (teljes) hülyeséget.
hella!

Valamék gyakorlottabb szaki megtenné, hogy belinkel nekem valami értekezést valami kenős cikkről(ha van iylen) ricni kontra észterbázisú olajokkal kapcsolatban?

Köszönöm szépen.
hello csörögj rám mikor erre jársz 06203753004
Szia! Kellene 3 liter agip full ricinus, kedden mennék Szalka fele megoldható? Légyszi írj!
szia,elcsusztam kicsit,mert az utsó föfékhengerem ajkán van,de a héten a végére járok,sorry uram.üdv
Üdvözlöm uram,mikor postázza nekem a csomagot?
aprilia rs250 /suzuki rgv250 motorokhoz való szellőzővel ellátott power fedelek eladóak(mint ahogy a suzuki rgv250sp-n is volt)
így megakadályozható,hogy a power háza megteljen olajjal.
ára 5eft/2db
ha valakit érdekel 06705540998 gilera@vipmail.hu
Érdekelne a 250-es aprilia első lámpa ha jó az 50-esbe (szívlámpásba)! Aki tud aprilia 50-es lámpát az írjon erre: carlos 8@freemail.hu
Eladnám az RS 250 motoromat, 2001 évjárat, olasz papírokkal. Gyönyörű a kicsi.20-9362284